0 oy
93 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (78 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar önceden buzluğa kurabiye yapıp pişirip koymuştum kıyır kıyır olan kurbiye çıkardığımda yumuşamış oldu hamuru yapıp streçleyip pişirmeden atsam nasıl olur onun için ayrı tarif mi yapmalıyım buzlu buzlu mu kesip pişiriyoruz çözdürüyormuz tamamen hiç yapmadım böyle 

5 Cevaplar

0 oy
(3,198 puan) tarafından
Kurabiye olduğu gibi koydum buzdolabı poşetine pişmiş hiçbir şey olmuyor genelde
(78 puan) tarafından
Demek ki ben bir yerde yanlış yaptım canım annemede dedim onunda olmuyormuş
-Reklam-
0 oy
(846 puan) tarafından
Kurabiye poşette veya saklama kabında koy çıkarınca yarım saat sonra falan güzel oluyor ya ben hep öyle yapıyorum
(78 puan) tarafından
Teşekkürler canım
0 oy
tarafından
Bende koyarım kurabiye pişmiş olarak çok güzel oluyor çıkınca senin ki neden öyle oldu ki 
(78 puan) tarafından
Bi yerde yanlış yaptım heralde anneminde bişi olmuyormuş ben buzluğa ne koysam batırıyorum ya bulgur köftem dağılıyor ya kurabiyem böyle oluyor canım çıkarınca ortamım ısısından mı bilmem evim çok sıcak
0 oy
tarafından
Canm ertesi gün felan attıysan buzluğa ondan kıyır kıyır değildşr bnde kalanları atoyorm hiç beyatlamadı
(78 puan) tarafından
Teşekkürler canım
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Saklama kabına koy cnm bende genelde öyle yapıyorum
(78 puan) tarafından
Öyle yapayım canım teşekkür ederim
(5,557 puan) tarafından
Rica ederim cnm

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 415 göst.
20 Şubat 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Sevilay09 (155 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 483 göst.
31 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde Betül'ün Annesi‍‍ ❤ (3,078 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 560 göst.
4 Mayıs 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Ceylanin annesi ❤❤ (157 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 68 göst.
29 Mart 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde KadrATr (21 puan) tarafından soruldu

377,850 soru

11,309,532 cevap

34,741 kullanıcı

...