0 oy
183 göst.
Diğer kategorisinde (1,733 puan) tarafından

Bir ****** ırkı daha yok olmasın. Dünya sadece biz insanlara ait değil.Onlar da birer can ve çok masumlar. Sızlerde sosyal medyalarınızda paylaşıp başkalarının duymasına katkı sağlayabilirsınız.bir can belki de sizin sayenizde kurtulur <3

image

2 Cevaplar

0 oy
tarafından

arıları da yıyosunuz dımı kirpi kardeş :D

köylerde bu yuzden pek sevılmezler ama ben cok severım kendılerını 

tarafından
Bu akıllı arkadas kovanlar burnuyla tık tık vuruyor geceleri kovanın onune cıkan arıları da yakalıyor :D bızım köyde bır dadandı uc kovanı telef etmıstı
(11,217 puan) tarafından
bilmiodum
(1,733 puan) tarafından
Evet arıları yıyorlar ama öldürmek zehirlemek yerıne bu tarz durumlarda yakalayıp uzaklaştırmak veya farklı alternatifler bulmak en doğrusu
tarafından
Bızde oyle yapmıstık yakalamıştı babam ben ve arkadasım da 10 yasalarında fazlanız bıze verdı goturun atın tepeye bırakın dedı baya bı yurumustuk kırpıde cuvalda çıkardık cuvaldan bır baskısı vardı bize hala aklımda normalde korkar toplanırlar hemen :)
(1,733 puan) tarafından
Ay canım yaa ben de bı sene yavru kırpi bulmuştum avucumun ıcını zor dolduruyordu çok tatlılar ama nesıılerı tükenmek üzere ne yazık kı
-Reklam-
0 oy
(134 puan) tarafından
Sut neden verilmezmis kirpiye merak ettim 
tarafından
Ya ben sesim ıcıme kaçmasına ragmen bakar mısınız dıye seslendim adama uc kez anca geldı gerızekalı :D gelınce şok oldu sakin olun hemen alıyorum dedı basından tuttu yılanı sıkıca sokmasın dıye çene kısmından tutuyorlar zaten o basını tutunca bır abska arkadası da geldı bacagımdan yılanın kuyruk kısmını zorla ayırdı baya sıkmaya başlamıştı
(1,733 puan) tarafından
Ayy tövbe adamı boğsaydın ya zarar verseydi sana verılmiş sadakan varmış
tarafından
Tabıkı dogru degıl ama genclık hevesi ıste lıseye gıdıyordum kardesımı goturmustum kucuk bır yer burası pek boyle aktıvıteler olmaz yapacak seyler kısıtlı vs bır kere gelmıstı ıste
(1,733 puan) tarafından
Şansına neler olmuş :))))
tarafından
Kız sımdıkı aklım olsa parçalarım o adamı orda 17 yasında falandım :D hoş sımdıkı aklım olsa totom yemez yılanı boynuma almayı

İlgili sorular

+21 oy
55 cevap 3,256 göst.
10 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Ballikolar (1,126 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 398 göst.
30 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 1,522 göst.
0 oy
6 cevap 192 göst.
16 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu