0 oy
543 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Galiba hamile değilim çünkü bugün midem çok çok az bulandı oda beni rahatsız etmeni neyse üzülmedim zaten hayırlısı olsun diyelim allahtan ümit kesilmez ne de olsa dimi

11 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Pazartesi günü gidecem hastaneye kızlar 15 gündür mide bulantısı kalp hızlı hızlı atıyor yorgunluk kusma vardı 2 gün boyunca adet ağrısı çektim sonra gitti falan 
-Reklam-
0 oy
(1,617 puan) tarafından
Test yapmadan nasıl karar verebiliyorsn miden bulansada bulanmasa da hamile olabilirsin çok saçma bi test al yap bence 
(2,633 puan) tarafından
Bence de Büşra bi test al. Korkuyorsun biliyorum ama al genede bir test.
0 oy
(2,600 puan) tarafından
Cnm test yapsaydin mide bulantisiyla olmaz o is bazilarinin belirtisi bile olmuyo 
0 oy
tarafından
bazı günler benim de çok az bulanıyor. ama bu değilim demek değil. bence test sonucundan sonra kötü haber yaz henüz ümitsizlik için erken canım
0 oy
tarafından

Aynn cnm uzulme insallah tez zamnda alirsin mujdeli haberi<3

0 oy
(354 puan) tarafından
Hayırlısı olsun inşaAllah Test yapmamışmıydınız 
0 oy
(6,710 puan) tarafından
Illa hergun miden mi bulanacak kız ☺☺vardır belki nereden biliyorsun test al yap 
0 oy
(118,983 puan) tarafından
Keske bi test yapsaydin busra yaa rabbim gonlune gore versin tez vakitte inş
tarafından
Sevda gidecem pazartesi günü hastaneye işte yaa ama umudum hiç yok tabi yine hayırlısı rabbim vermezse elimizden bir şey gelmez tabi
(118,983 puan) tarafından
Bende senin gibiydim canim benim hic ummadigim beklemedigim bi anda ogrendim inş hayirli haberle donersin
0 oy
(659 puan) tarafından
Allahım sana cıfter cıfter bebek nasıp etsın 
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Canım bence test yapmadan bilemezsin benim hiç bulantı olmadı sadece halsizlik filan bende en önemlisi adet oluyormuşcasina ama daha. Farklı bir ağrı olurdu rahim karın bölgesinde hissederdim burada. Birsey var inanıyorum diye hemen karnıma düştüğü gibi hissettim 
0 oy
(2,448 puan) tarafından
Her gebelikte bulantı olmaz canım. Hakkında hayırlısı olsun inşallah. En güzel kan testi yaptırmak 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 662 göst.
14 Nisan 2023 Diğer kategorisinde 021821 (1,384 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 320 göst.
25 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Meleksss (4,587 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 1,062 göst.
21 Aralık 2022 Aile kategorisinde Aslicikk (802 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 118 göst.