0 oy
517 göst.
Aile kategorisinde (886 puan) tarafından
Herkese merhaba simdi görümcem geldi bursadan düğün icin annemler yakin arabayla 15 dakikalk uzaklikta burdaydi bu gün aksama yakin aradi konuştuk kaynanam annene çaya gidelim ama haber verme hazirlik yapıp yolulmasinlar dedi bende Annemle gündüz konuştum teyzem ve oglu izmirden geldi annem yarin ablan geliyor sennde gel dedi hem teuzeni görürürsün flan dedi bende daha sonra görümcemle konusrken teyzem burda flan diyemedm Abla anneme haber verim dedim oda yorlumasnlr flan dedi en eltim kaynanam görümcem k.pederim olcak Annemi aradim dedim anne görümcem gelmek istiyor annem dediki misafir var bilmiyormusun dedim anne çaya gelcekler yemeğe değil oda tamam buyursunlar dedi neyse ablam la mesajlastik kendi ablam ablam bna Annem hasta senin haberin var mi dedim abla ben yardm edicem zaten oda iyi tamam yazmış simdi benim yaptğm yanlıs mi oldu biz kalabaligiz Aile binasida Annemlerr inanın annem yorgunlukla da olsa bi dünya insan ağırlıyor ablamda öyle deyince ben kendimi suclu hissettim.. sizce iptal mi edim hani görümcemde heveslikle deyince bilemedim şimdi ona tamam dedim ablamda böyle söyleyince kararsız kaldim teşekkür ederim şimdiden. 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından

Canım 1 çay icecekler sonuçta. Hizmetlerini sen gör , annenini hiç mutfağa bile sokma. Belki ablan görüncen kaynanan gelsin istememiştir , biz bize olalım düşüncesi ile. 

Birşey olmaz bence iptal etme 

-Reklam-
0 oy
tarafından
Basta kaynanana annemin misafiri demeliydin
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Eşimin ailesi düşünceli davranmış zaten birnsey hazırlanmasın diye ablan abartmış biraz 
0 oy
(665 puan) tarafından
Bence suçlu falan değilsin ablanla annen biraz abartmış alt tarafı bi çay içecekler onuda sen halledersin hem görumcen baya düşünceli davranmış 
0 oy
(866 puan) tarafından
Bir çay için çok fazla sitrws yapmış senn ailen kız gitmese busefer bak sana değer vermiyorlar bir çay içmeye kapımızı açmadılar derler 
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Annen tamam dedikten sonra ablana ne oluyr kaldiki hizmetlerini de sen yapacaksin evin yabancisi gibi sanki annen mi hiznet edecek ablanda ne degisik dusunmus yani sende sorun yok bence ablan tuhaf
0 oy
(7,516 puan) tarafından
K.peder ne alaka kadınların arasında valla bende annenin yerinde olsam telaşımın içinde telaş istemem sen onları başka zaman götürmeliydin bence .
0 oy
(2,224 puan) tarafından
Ablan da burada sana niye trip atıyor ki kayınvaliden de görümcen gitmek istemiş şimdi farklı bir şey söyle sen yanlış anlaşılacak gidersiniz sen hizmetlerini görürsün annene bir iş bırakmazsın olur biter fazla da oturmazsınız ablana yaptığı doğru değil
0 oy
(13,748 puan) tarafından
Bi çay demlemek çok zor değil niye iptal edesinki. Giderken ikramlik bişeyler hazirlayip götür yaninda. Ablanda abartmiş ne var sanki gitsinler. 
0 oy
(282 puan) tarafından
Bence kendileri aramaliydi cat kapi kimseye gidilmez musayit olur olmaz 
0 oy
(1,448 puan) tarafından
Sanirim çok ciddi almışlar kaynananlari hazırlık yapmak açısından 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 354 göst.
0 oy
2 cevap 72 göst.
5 Nisan 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Syma (642 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 882 göst.
0 oy
4 cevap 157 göst.
11 Haziran 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Sevilay09 (155 puan) tarafından soruldu

376,966 soru

11,281,880 cevap

34,684 kullanıcı

...