0 oy
821 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Benim annem hiç memnun olmayan bir tip.herseye bir kisur bulur her şeye karışır.kisin kaldı bizde aile de bir soğukluk peydah oldu.benim ikinci evliliğim ve bizim eşimle önceki evlilik ten cocuklarimiz var .ikilik çıkarıyor annem .bende duymazlıktan geldim.karisma diyorum larismiyorum deyip gene laf söyler az kal dedim.el beni kinar diyor en az bir ay kalırım diyor .bende duymazlıktan geldim .bende anneyim üzülüyorum ama çocuklarıma daha da üzülüyorum.simdi bir düzen kurduk kardeşler çok iyi anlaşıyor .o gelince herşey değişiyor .bende kardeşler arası bozulsun istemiyorum.

15 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Valla kuzum sana bişey diyimmi sende kimseyle anlaşamıyosun yaaa 
tarafından
Evet.cunku en zor zamanlar i tek başıma atlattım kimseye eyvallah etmiyorum
tarafından
En zor zamanları tek başına atlatmakla ne alakası var bunun bence geçimsiz birisin
-Reklam-
0 oy
(403 puan) tarafından
Niye karışırsa hâlbuki bunu düşünmesi lazım
tarafından
Düşünse zaten hiç rahatsız etmez
0 oy
(3,389 puan) tarafından
Neden bu kadar kalıo benim annem kalmz ben gurbetteym 5 yıllık evlym hiç gelmedi yakın olsa en fazla 2   3 gün kalır annedir kalırda seninki sıkntılı
tarafından
Saçmalıyor bilmiyorum sebebini
0 oy
tarafından
Annenin canı sıkılıyor anlaşılan bir ay kalmak ne 
0 oy
tarafından
Yuva yıkmaya çalışıyor resmen anneler evlatları mutlu olsun diye uğraşır senin anne alt üst ediyo
tarafından
İlk yuvamı yıktı zaten
tarafından
Ders almıyor belli sertçe tepkini koyup konuşmazsan  bu yuvadan da olursun Allah korusun
0 oy
tarafından
Uygun bı dille geri çevir. Zaten eşlerimizin ailelerinden çekiyoruz yeterince . Kendi ailemiz yapmasın bari en azından onlara engel olabiliriz
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Valla abla kaç yaşındasin bence bı otorite kurabilirsin çünkü evde genç bir kız var rahat edemeyebilir
tarafından
Ben kızi iken rahat edemiyorum tabi edemez birde ne gerek var
0 oy
(1,849 puan) tarafından
Asıl 1 ay kalsa asıl el kınar bnce.. Krşkr brnm anamda bnde kalsa o kadar 
tarafından
Dimi bencede ogle
0 oy
(381 puan) tarafından
Sen sanki yine böyle bi post açmıştın kiz 
tarafından
Olabilir çünkü sürekli diyor kişi beraber geçiririz bilmem ne
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Anne babadan ziyade kendi evini düşün nasıl ki eşlerimizden kaynanamiza karşı kendi evini eşini düşünsün istiyorsak bizde aynısını yapmaliyiz o yüzden açıkça konuş böyle böyle sebepten dolayı az kalman benim evimin huzuru icin önemli de elin en diyeceği kizindan önemli olmasın
tarafından
Bende istemiyorum dedim ya tam kızımla iyi oluyoruz araya birileri giriyor nifak giriyor
0 oy
(509 puan) tarafından
Bir ay kalması saçma madem kardeşlerin arası nı bozuyo eşin nasıl müsaade ediyo
tarafından
Eşim kızdı böyle yapma diye ama ben bilmem ayağına gene yapiyir
0 oy
(213 puan) tarafından
Ne kötü ki evlatlarının yuvasına kötü yönde karışan ikilik çıkaran bozgunculuk yapan yuva yıkan anne baba kaynana ve kayinbaba ne bu dünyada ne öteki dünyada gün yüzü görmeyip iflah olmazsınız 
tarafından
İnsan evladı mutlu olsun diye çabalar benim annem tam tersi.ilk evliliğim bittiğinde acimdan oldum zannettim o mutluluktan dört köşe idi
(213 puan) tarafından
Ne yazık ki bazı anneler böyle sizi çok iyi anlıyorum evladının yuvasını bile isteye yıkar araya girer kötü anlamda
0 oy
tarafından
1 ay kalmazsa el kinar mıymış? Sanki yeni doğum yaptınız. Başka bahane bulsun. 
tarafından
Doğumda kalmadı ama
0 oy
(4,152 puan) tarafından
kizz annenn kalsin ikidir boyle post aciyosun sen kocann 23 yasinda kizini cekiyin anneni mi cekemicen alalah sorun etme. yarin birgun annenn yok olursa çok  pisman olursun  anneni rahat ettirmeye bak sen
0 oy
(131 puan) tarafından
Annen sana o kadar emek etmis bakmış büyütmüs yememiş yedirmis içmemiş içirmiş seni göğsünde saklamış büyütmüş ve bilemeyiz eskiden şartlar bu kadar da iyi değildi ne zorluklarla seni dünyaya getirmiş. Şimdi sen annenden rahatsız oluyormuş gibi konuşuyorsun ve bu benm çok zoruma gidiyor. Bu kadar nankör olmayın. Annen niye öyle birsey yapmak istesin. Eski kadınlar bazen bizim gibi ince düşünmeyebilir güzelce uyarırsın olur biter. Annen bu yazdıklarını görse çok üzülürdü.Bence sende artık kendine ceki düzen ver ileride birgün evlatlarının evine gitmek istedigin de sana aynı cevabı verdiklerinde o zaman gözlerin dolar o rahatsız oldugun anneni daha iyi anlarsın 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 399 göst.
27 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,307 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 305 göst.
2 Kasım 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Sibel akarrr (600 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 208 göst.
0 oy
1 cevap 24 göst.

379,917 soru

11,372,990 cevap

34,855 kullanıcı

...