0 oy
399 göst.
Diğer kategorisinde (2,307 puan) tarafından

Morelim çok bozuk ilk bebeğim de düştü sonra kızım oldu 29 aylık cok şükür tekrar hamile kaldım bu seferde düştü yine hamile kalırsam düşerse die cokk korkym :'(ağrısı maf etti bni 

22 Cevaplar

0 oy
(7,962 puan) tarafından
Aa geçmiş olsun canım üzüldüm yaa
(2,307 puan) tarafından
Ay sorma cano bende hem üzüldüm hem de ağrısı kötüydü
-Reklam-
0 oy
(3,273 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun benim yaşadığım için biliyorum Rabbim hayırlısıyla tekrardan nasip etsin 
(2,307 puan) tarafından
Amin cano amin inşallah:(
0 oy
(11,082 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun.. Nasibi yokmuş demek ki.. Bozma moralini kızına sarıl onun varlığına şükret canım... Anlayamam seni zordur durumun ama bırakma kendini kızın için
0 oy
(12,690 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım 
(2,307 puan) tarafından
Ay saollll:((((( cok kötüym
0 oy
(7,199 puan) tarafından
Ben kürtaj oldum 4 ay sonra hamile kaldım rabbim sana da sağlıkla nasip etsin 
(2,307 puan) tarafından
Amin cano en çok eime üzüldüm o cok istyrdu
(1,312 puan) tarafından
Mihrace 4 ay boyunca düzenli yumurtlama günlerini kaçırmadın değil mi?  Çünkü benimde tam 4 ay oldu kürtaj olalı. Yurmutlama günleri düzenli birliktelik oldu ama nasip olmadı henüz:( doktora kı gitsem diye düşünüyorum hatta
(7,199 puan) tarafından
Canım benim ilk kızım tedavi ile olmuştu bende pko eşimde varıkosel vardı hem ilaç hem bitkisel tedavi ile gebe kalabilmiştim doğumdan bir sene sonra korunmadık nasılsa olmuyor diye ki kızım üç yaşına bir ay kala eşim sperm testi  vermişti çocuk istiyoruz artık diye çok şükür sonuçları iyi çıkmişti ki zaten hamile olduğumu öğrenmiştim o hafta ama iki ay sonra aralık'ta da kürtaj oldum bir ay korundum iki ay  denedik çocuk olmadı eşime ilk kızımda e vitamini yazmışlardı onu alıp kullandırdım günleri de dikkate aldık ilaç bitmeden gebe olduğumu öğrendim.
(1,312 puan) tarafından
Anladım cnm sağlıkla büyüt çocuklarını inşallah ❤️
(7,199 puan) tarafından
Allah razı olsun bakalım son haftalardayız önce sağlıkla doğusunda (⁠◕⁠ᴗ⁠◕⁠✿⁠)
0 oy
(63 puan) tarafından
Belki senin erkek çocuklar düsüyordur sadece öyle bir sorun var bazı kadınlarda 
(2,307 puan) tarafından
Bilmym bacım :(
0 oy
tarafından
Öncelikle çok geçmiş olsun. Ama bildiğim kadarı ile 2 3 ay korunma öneriliyor. 
0 oy
(5,351 puan) tarafından
Ay üzüldüm canım ya. Geçmiş olsun. Sebebi nedir acaba bu düşüklerin. Kaç haftalıktın
(2,307 puan) tarafından
Valla bacım bi bilsem bi düştüm ü hep düşyrmş ama düşüğün arkasına sağlıklı olur derler kızım öle sağlık lı oldu cok şükür:(((
0 oy
tarafından
Kaç haftalikti ben ikinci ayda hemen kalmıştım
tarafından
Muhakak test yaptir belki kan pihtilasmasi vardir eger hamile kalirsanda ogrenir ogrenmez doktora git daha onceki dusuklerini anlat  ona gore en tedavi baslicak en başından
(2,307 puan) tarafından
7 hafta lıkken eğer hamile kalırsam tedavi yapck lar
tarafından
Hamile kalmadan once git test yapsınlar neden oluyor diye
(2,307 puan) tarafından
Aynen ona kesin gitcm ama testler e baktı kötü bişey görmedi bnm sağlıksz mş dedi
0 oy
tarafından

Düştü mü bebeğin :( çok üzüldüm canım gerçekten :( 

(2,307 puan) tarafından
Ay saol cano evet :((
tarafından
Umarım Allah en kısa sürede yeniden nasip etsin sana canım benim dua ediyorum sana ❤️
(2,307 puan) tarafından
Ay saol aşkm ya inşallah korkym valla :(((
tarafından
Her şerde bir hayır vardır öyle düşün seni anlayamam ama seninle empati kurabiliyorum ben de hamileyken rüyamda düşürdüğümü görmüştüm sabah bir kalktım nasıl ağlıyorum yani her anne anlayabilir ama sizin için bu hayırlıymış demek ki
(2,307 puan) tarafından
Ay kız sorma bnde düşük yaptım ı gördüm ertesi gün düşük yaptm:((((
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım ben üç ay sonra hamile kalmıştım kaç haftalıkken düşük yaptin benimde ilk çocuğum düştü şuan 36 aylık bir evladim var yine hamileyim 14 haftalık senin kaç haftalıkti nasıl düştü acaba sağlıksız mi gebelikti agirmi kaldırdın 
(2,307 puan) tarafından
Hic Bişy yapmadm inan 7 hafta lıktı ağrım oldu:(
0 oy
(13,828 puan) tarafından
Ya cok gecmis olsunn:( 2 ay sonra kalmistim
(2,307 puan) tarafından
Ayy bnde kızıma ilk düşük den 1 ay sonra nie düşyr ki
(13,828 puan) tarafından
Benim ilk kimyasal oldu ikincim.dusuk oldu tkrr olsaydi arastiracakti
(2,307 puan) tarafından
Anldm cano hayırlısı olsn :( cok zor ya
(13,828 puan) tarafından
Zor evet sonra 3 4 sukur iki oglum.oldu
0 oy
(192 puan) tarafından
Bende oğlundan sonra 1 düşük yaptım çok kötü bişey biliyorum psikolojik olarak da bedenen de yipraniyosun ama şuan 27 haftalık hamileyim çok şükür çok çok geçmiş olsun rabbim tekrar kucağını doldursun 
(2,307 puan) tarafından
Ay inşallah bacım ya :(
(33 puan) tarafından
Hayırlı olsun neyiniz olacak
0 oy
(1,312 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun cnm
0 oy
(868 puan) tarafından
Benim ablamın da böyle hamile kaldı doğurdu tekrar hamile kaldı düştü yine hamile kaldı doğurdu 4. Ye hamile kaldı düştü 5. Ye hamile kaldı doğurdu yani bi düşüp bi doğuyo 
0 oy
(264 puan) tarafından
Ben eylül de düşük yapıp aralıkta hamile kalmıştım. Geçmiş olsun 
0 oy
(246 puan) tarafından
Ben kürtajdan snra adet oldum diğer ay hamile kaldım ve gayet sağlıklı oldu bende korkuyordum bişey olur diye düşük yaparım yada kalp atışları olmaz diye çok şükür bişey olmadi
0 oy
(321 puan) tarafından
Dusuk yaptim 2 ay sonra tekrar hamile kaldim 
0 oy
(417 puan) tarafından
Ben düşükten 3 ay sonra hamile kalmıstım
0 oy
(1,572 puan) tarafından
Yenimi oldu kız 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 156 göst.
14 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Sultaney (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 430 göst.
23 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde demirgizem2307 (570 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 491 göst.
28 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysel Güzel (1,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 822 göst.
20 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,440 soru

11,390,468 cevap

34,899 kullanıcı

...