0 oy
174 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
Daha önce okuyup üzülürdüm insanların durumuna şimdi bende mi öyle oldum diyorum karnimda bebeğimle günlerdir ağlıyorum eşimle sevgiliydik ondan önce sevgilim vardı salaklık edip öpüştugum falan oldu birini çok sevmiştim biliyordu meğer o zaman onunla yazısmis *** kurusu da benim için ağzına geleni söylemiş eşimde beni sevdiği için o zaman bana yansitmamis yıllarca içine atmış 6 ay önce tabi onun dediğine göre Instagram dan hesap açmış bir sürü orspyla yazısmis sonra ihtiyaç görmeye kadar gitmiş birkaç gün önce yakaladım açıkta unutmuş bide okadar kıskanç olduğumu bilmesine rağmen şaka gibi yarım saat öncesinden kardeşim mesaj atmıştı kim demiştim güvenmiyorum diye kızmıştı yakaladiktan sonra ağladı bayıldı başını duvarlara vurdu ayağıma kapandı kendini bile bicakliyordu seni seviyorum hata ettim bidaha olmayacak dedi sözde affettim ama içim almıyor  seni aldatmasın diyor ama ben aldatılmış hissediyorum sizce ne yapmalıyım devamı gelir mi 

1 cevap

0 oy
(6,047 puan) tarafından
Nasıl aldatmamis ya. Eskiden arkadaşım yapmış etmiş derlerdi . Şimdi yapılanı da aldatma görmüyorlar doyumsuzlar. Valla canım içinden geldiği gibi yap . Hakkında hayırlısı olsun 
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 242 göst.
0 oy
13 cevap 519 göst.
26 Mart 2024 Diğer kategorisinde Yenibiri12 (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 200 göst.
16 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Aysimabulut (1,003 puan) tarafından soruldu

378,971 soru

11,343,773 cevap