0 oy
199 göst.
Diğer kategorisinde (1,003 puan) tarafından
Herkese merhaba güzel anneler. Sorunum kaynanamlarla alakalı. Biz 3 eltiyiz. Kaynanamın evi hepimize en fazla 3 er dakika uzaklıkta. Tek katlı evde oturuyor. Apartman merdiven derdi falan yok. Bizlerde tek katlı mustakilevlerde ayrı ayrı oturuyoruz. Bir gün kaynanama gitmesem gelmiyorsun diyorlar. Arıyorlar sürekli bir şeyleri bahane edip eve çağırıyorlar. Bir tane de görümcem var bekar. Bir gün gitmesem soğuk davranıyor. Tok tok laflarıni vuruyor sen gelmiyorsun bilmem ne diyen Yani insanın bazen yanlız kalmaya ihtiyacı olamaz mı ? Ben Allah'ın her günü orda olmak zorunda mıyım. Hamileyim oturup kalkarken zorlanıyorum. Onlarda külfet aileler. Rahat edemiyorum. Eşime söylüyorum sevi seviyorlar ondan öyle söylüyorlar diyor. Diğer eltilerim günlerce gitmese sorun yok ama ben bir gün gitmesem sorun oluyor. Yani mecbur muyum Allah'ın her günü rahat etmedigim bir yerde olmaya. Ben mi yanlış düşünüyorum acaba  

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yeni gelin misin 
(1,003 puan) tarafından
Evet 7 ay oldu
tarafından
Yenisin o yüzden o baski canim bnde ilk evliyken oyleydi esimin ailesi cocuk dogdu kurtuldum :)
(1,003 puan) tarafından
Darısı bana mı desem ne desem :))
tarafından
Gecio kiz merk etme ilk zamanlar cok bunaltiyolar ama gecio :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ama cidden seni sevdikleri için çağırıyorlar diğer eltilerinde aynı muameleyi görse farklı düşünürdüm ama insan sevdiğine alınır kızarmış demek ki seni kendilerinden ayirmiyorlsr ki yalnız kalmani istemiyorda olabilirler bir nevi 
(1,003 puan) tarafından
Doğru olabilir ama anlayış beklerim onlardan. Hergun de gidemem ki oraya. Bende zorlanıyorum
0 oy
(3,720 puan) tarafından
Bebek doğunca rahatlarsın canım başka sorununuz yoksa sana iyi davranıyolarsa bişey deyip kalplerini kırma biraz daha sabret :)
(1,003 puan) tarafından
Yok zaten saygıda kusur etmiyorum. Ne derlerse kalplerini kırmadan cevap veriyorum. Anne benim için çok önemli. Kendi anneme nasıl değer veriyorsam ona karşıda öyleyim. Anneme yapılmasını istemediğim şeyi ona yapmam. Bebek doğunca rahatlarim belki dediğin gibi :) Teşekkür ederim canım ♥️
(3,720 puan) tarafından
Ne güzel canım maşallah Allah muhabbetinizi artırsın inşallah önümüz kış zaten bebekle de sürekli gidemezsin onlar da alışır belki ama baştan sıkı tut çocukla zor gelemiyorum falan diye alıştır :)
(1,003 puan) tarafından
Benim gitmem imkansız olur o zaman zaten. İkizlere hamileyim. Bence o zaman kendileri istemez beni aman gelme yeter derler :D
0 oy
(207 puan) tarafından
Canım sen yeni evli olduğun için seni avuçlarına almak istiyorlar. Yarın öbür gün bebeğin doğduğundada bi kaynana gelir sende kalır bi görümce gelir kalır yine rahat edemezsin. Yapacabileceğin tek şey, aradıklarında bahane bul, belim ağrıyor, karnım ağrıyor, başım ağrıyor uzanmam lazım de, temizlik yapmam lazım de. Yalan mı kalmadı. Ne kadar mesafeni koruyabilirsen koru derim. Yeni gelinleri her zaman daha çok seviyorlar gibi davranırlar ama hiçte öyle değildir. Yeni gelinlere her türlü işi yaptırmak için avuçlarının içine alıp köle yapmak için seviyor numarası yaparlar. Şahsen yaşadım ve diğer eltimede yaptılar ve o eltim onların yanında ve hiç ses çıkarmadığı içinde hala onu seviyor numarası yaparlar ve banada o kadar kötümsedilerki kadını. o yüzden böyle konuşuyorum. Beni eltime eltimide bana karşı hep uyardılar, birbirimizle iyi olmayalım diye. Daha neler neler...
0 oy
tarafından
Bugünkü birbirine benzer kaçıncı kaynana postu  

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 516 göst.
26 Mart 2024 Diğer kategorisinde Yenibiri12 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 174 göst.
20 Haziran 2022 Aile kategorisinde S.bahtsiz (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 242 göst.