0 oy
231 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde tarafından
Ben Bi erkek annesiyim birinede hamileyim bizden öncekilerde bizde çok çekmişiz halada çekiyoruz şu erkek evlatları farklı yetiştirelim ya sonra demesinler seni yetiştiren ananın babanın diye :))) kızlara ört bacağını ayıptır erkeklere aç pipini amcana demeyin sen otur oğlum demeyin bırakın kaldırsın tabağını sen kızsın gidemezsin oğlum şu an kimin yanında demeyin sonra Bi canavar sadist ******** oluyorlar...

6 Cevaplar

+1 oy
(7,399 puan) tarafından
Böyle olmaması için 29 aylık oğluma ev işi öğretiyorum ağaç yaş iken eğilir 
tarafından
Ne güzel yapıyorsun canım maşallah Allah sayımızı artırsın insallah
(7,399 puan) tarafından
Amin cnm bnm
-Reklam-
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Asla kızı erkeği yoktur valla eğitimini Bi şekilde vereceksin özellikle daha çok erkeklere dışarıdan hani pipi denmemesi gerekiyor. Özellikle dedeler çok yapar. 

Oğlum 19 aylık şuan bulaşık makinesini o boşaltıyor ben yerleştiriyorum uzun sürüyor tek tek veriyor ama olsun beraber yapıyoruz. Hadi evi süpürelim dediğim zaman süpürgenin yerini bilir getirir oda diğer koltuk aparatı alır taklit eder. Sonra da gideriz parka top oynarız babasıyla da akşam oynar güreşirler. Dikkat etmeye çalışıyorum. 
tarafından
Benim Bi arkadaşım diyorki ben oğlumu çok iyi niyetli yetistirirsem ezilir bende diyorumki farkında yetistirirsen eşini arkadaşını ona göre seçer yoksa ömür boyu şikayet edilen biri olur ama kültürlü anneler farkında iyi bisey bu :**
(1,015 puan) tarafından
Çok iyi niyetli yetiştirirsen hep darbe yer asileşir güvensizleşir. Pasif olur bir iş yapamaz. Aman oğlum aslan oğlum sen yaparsın erkek adamsın sen tabi sevgilin olcak öp kızı. Dersen onun başını alamazsın artık. Zübbenin teki olur. Kötü alışkanlığa başladığında da sanane lan ben yaparım ya da başkasının göz bebeği olan kızına ben erkeğim lan diyip vurduğu zaman o gururu gözlerinde görmek isterim öyle annelerin babaların. Ortasını bulmak ve asla asla peşini bırakmamak gerekiyor arkadaş çevresinden koparmamak ama Bi o kadar da yaklaştırmamak gerekiyor. Arkadaşlık okulda ve parkta kalır o yüzden 3 4 yaşlarında Allah nasip ederse yüzme kursuna yazdırma niyetim var. 5 yaşlarında da artık dinimiz için okullar var öyle bir yere sonrası okuldan sonra yine kurs hepsine götürürüm tabıtırım en çok sevdiğine devam eder ki hem özgüvenli olur hem de onun la yakın bir ilişkin olur rn güzel arkadaşı anne baba olur
tarafından
Deryadeniz tamı tamına böyle canım ne biliyim eksik ne Bi fazla gerekirse az yiycez az giycez eğitimine kursuna özen göstermek çok verip kudurtmamak az verip aratmamak lazım ne biz üzülürüz ne ah alırız nede çevresi tarafından dislanir
(1,015 puan) tarafından
İnşallah düşündüğümüz gibi bir evlat yetiştirebiliriz bu devirde erkek çocuk büyütmek çok zor ya
0 oy
tarafından
İlerde günümüz erkekleri gibi olmasın diye ev işlerine yardım ettiriyorum dört yaşına giricek çıkardığı çamaşırı sepetine atar bardağını tezgaaha koyar en önemlisi özel bölgesini açmasına müsade etmem kız çocuğu mahremse erkek içinde aynı şey geçerli ama bizim eski kafalar halen aynı duvara anlatıyorsun erkek diye bir ayrıcalığı olmamali
tarafından
Benim oğlumda 11 aylık biberon yanında duruyor su istiyor ver vereyim diyorum önce Bi yüzüme bakıyor sonra alıp kendisi içiyor bende ikinciye hamileligimde cinsiyetini öğrendiğimde eşimin arkadaşı helal be erkek adamın erkek oğlu olur demişti bende dedim onu doğuran kadın olmasaydı o erkekde olmazdı hala böyle kıt insanlar var evet
tarafından
Olmaz olur mu bitane kadında bana hamileyken cinsiyetini sordu erkek demiştim helal olsun kız sana erkek doguruosun demişti bende rabbim belirler kız olsa çöpe mi atıyoruz demiştim çok cahil insan var
0 oy
tarafından
Benimde iki oğlum var büyük oglumada evde tozlarida aldiriyrodum bulasigida makineye koyuyordu hatta elinde yikiyorduda şimdi yurtt okuyor anne uyku öğretmişsin bana diyor  küçük oglumada yaptırıyorum hayatta herşeyin önlerine hazır gelmeyecegini anlasınlar 
tarafından
Aynen öyle canım benim ne güzel evlat ana olmuşsunuz oğlun seninle sen onunla gurur duyuyorsunuz iyiki :*
tarafından
Sağolasın canım benim  hemde çok gurur duyuyorum rabbim cumlemizin evlatlarını hayırlı olanlardan eylesin ❤️
0 oy
(7,938 puan) tarafından

Benim oğlan alır kuru bezi evin hertarafını gezer yardım etmeyi bişeyier yapıp alkış yapmayı cok severiz cok hoşlanıyor bsyi kaldırdımı tezgahın üzerine koyar suyu içer kendi yapmaya bayılır bsy leri:blush:

tarafından
Canım benim maşallah daim olması dileğiyle inşallah
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Eşimi öyle yetiştirmiş kaynanam. mesela her işi yaptirirmjs aynı şekilde bende oğlumu öyle yetistiricem inşallah (◍•ᴗ•◍)❤
tarafından
İnşallah canım benim vatana millete eşine size hayırlı bir evlat olur :*
(2,671 puan) tarafından
Amin inşallah canım benim (◍•ᴗ•◍)❤

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 198 göst.
18 Nisan 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 59 göst.
0 oy
4 cevap 123 göst.