0 oy
337 göst.
Diğer kategorisinde (301 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar bayramda tatile gidilecekmiş görümcem, eşimin kuzeni ve karısı, kuzeninin çocukları ve görümcemin iki kız arkadaşı gidecekmiş villa tutacaklarmış odalar ayrı olacak yani, eşimle bana siz de gelir misiniz dediler ama görümcemin arkadaşlarını sevmiyorum biri zaten eski komşumuzun kızı ama biz orada otururken ben lise 1’e falan gidiyordum kız benden 3-4 yaş küçük zaten ve küçük bi ilçede yaşıyoruz bahsettiğim kız hakkında iyi şeyler duymadım kardeşimle de çıkmışlardı ordan da az çok biliyorum, diğer arkadaşı da saygısız bi kız neyse eşim sen bilirsin istemiyorsan gitmeyelim, biz ayrı takılırız en azından böyle ucuza gelir diyor başbaşa gidersek çok pahalıya mal olur gidemeyiz bu sene diyor arabamız yok, otel, ev fiyatları malum tatile gitmekte çok istiyorum aslında ama görümcemle aramız zaten iyi değil, arkadaşlarından da hoşlanmadığım için kararsız kaldım illa ki aynı evin içinde beraber olucaz, beraber plaja gidilir eminim yanımıza gelirler ayrı gitsekte ya hiç takmadan görmezden gelerek gidicem keyfime bakıcam yada gitmeyip evde oturucam, sizce? 

19 Cevaplar

+1 oy
(7,609 puan) tarafından
Asla huzursuz olacağım bi tatil yeri tatil değildir ızdıraptır başbaşa gitneyeceksem anlam katmaz bana ya gitmem yani 
-Reklam-
+1 oy
(57 puan) tarafından
Bence hiç kafa Yorma canım gitme ben senin yerinde olsam gitmem şahsen gidip pişman olacağıma evimde oturur keyfimi yaparım sizde günü birlik bir yerlere gdiin yakın olan yerlere ki gitmek istiyorsanız 
0 oy
tarafından
Bence hiç katılmayın o gruba direk ayrı gidin kafanız rahat olsun insan sevmediği kişilerle tatil yapamaz 
0 oy
(1,097 puan) tarafından
Kız gidip huzursuz olup sinir olcana otur evinde kahve keyfi yap 
0 oy
(485 puan) tarafından
Asla gitmezdim, ne işim var yetmisiki milletle tatilde? 
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Valla ben olsam onlarla gitmezdim imkanım varsa ayrı eşimle başbaşa giderdim yoksa da eşimle çarşıda gezerdim 
0 oy
(2,692 puan) tarafından
Canım villalar çok pahalı. Hani yalnız gidemeyiz imkan yok diyorsan bence küçük apart tarzı yerler düşün. O villa parasını da bölüşeceksiniz sonuçta, oraya vereceğini küçük bi yere verip eşinle yalnız ol bence.

Hem kalabalık tatil hiç sevmem. Hem de sevdiğin kişiler olsa neyse diyecem de görümceyle aram iyi değil diyorsun, diğer kızı sevmiyorsun falan. Hiç girme o toplara. 
0 oy
(548 puan) tarafından
Tatile böle gidilmezki nasıl rahat edeceksin uygun deil zaten
0 oy
(537 puan) tarafından
Ben gidince keyif alamayacağım huzur bulamayacagim yere hiç gitmem cunkut mutlaka bir sorun çıkar ben olsam gitmem 
0 oy
(909 puan) tarafından
Canım ev tutup gidince fiyat konusunda iyi oluyor indirimli. Ama ev olunca yemek siz yapıcaksınız. Böyle olunca anlaşmak çok önemli. Ben evlendiği sene Balıkesir ev tuttuk. Arkadaşım eşi ben eşim, 2 kadın arkadaşım vardı. 25 yıllık dostuz bu arada. Tatil çok güzel geçti. İş bölümü yaptık huzursuzluk çıkmadı. Senin anlattığın kadarıyla iyi geçmiyecek tatil. Başka evli arkadaş var ise ortak ev tutup gidin anlaştığımız kişiler var ise. 
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Bu kadar sevmediğim insanlarin olduğu bir yere bedava olsa bile gidemem. Umursamaz biri değilim illa huzurum kaçıyor.  Tatil de dinlenmek için gidilen bir yer. sıkıntıdan patlayacaksam ne önemi var ki Ama rahatım umursamam katlanirim dersen ucuza denk gelir tatilin. 
0 oy
tarafından
Birbiriyle cok alakasız insanlar, bir de yanlış anlamadiysam 5 kadına 2 erkek olacak. Ben gitmezdim.
0 oy
tarafından
Evde otur yap bir kahve ohh misss mutlu olmayacağım bir yere gitmem
0 oy
(673 puan) tarafından
Sevmediğim insanlarla tatile gideceğime eve plastik çocuk havuzu alır içine otururum daha iyi. O tatil burnundan gelir canım. Biraz para biriktirir seneye gidersiniz inşallah. Kışın alırsanız tatili çok uyguna gelen yerler var 
0 oy
(8,320 puan) tarafından
Yani canım o gorumce arkadasları ne alakaymıs ben mahremiyete uygun bulmadım acıkcası onlarla havuza vs ye girmek felan yinede siz bılırsınız 
0 oy
tarafından
Görümcen, arkadaşları vs. kimseden haz etmiyorsan ne işiniz var ki o tatilde. hiç keyif alamazsınız. O bütçeyle pansiyona 3 gün gidin daha iyi. En azından 3 gün size keyif versin.
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Ne gerek var ki sevmedigin insanlarla aynı ortamda durmak gitmem ben daha isim ne evde yer içer keyfime bakarim

0 oy
(710 puan) tarafından
Huzursuz olacağım insanlar varsa o bana tatil olmaz ızdırap olur sürekli görüp canım sıkılır . Villa ortamı bambaşka sürekli iç içe olunuyor ben gitmezdim . Ayrı ayrı takilinkoyor yani mutfak bir havuz bir olunca :)
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Ne o tatile gider ne ucuza geliyo diye kafamı agritmam evimde mis gibi otururum 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 316 göst.
13 Aralık 2023 Aile kategorisinde El1997 (1,906 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 69 göst.
14 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Bol gunesli gunler (710 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 355 göst.
13 Eylül 2022 Aile kategorisinde 12345678910 (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 142 göst.
7 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde nevinnzn (123 puan) tarafından soruldu

379,686 soru

11,365,773 cevap

34,845 kullanıcı

...