+1 oy
136 göst.
Diğer kategorisinde (117 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar bugün spiral taktırdım da doktor ilk ay kayabilir bir ay sonra yine gel dedi. Kaydığını nasıl anlarım şuan reglim anlayabilir miyim? Korkuyorum kayar falan diye iki tane küçük bebeğim var 

5 Cevaplar

0 oy
(1,367 puan) tarafından
Ben de bu ay taktırdım bekliyorum kontrolü. Ağır kaldırma demişti bana doktorum ilk zamanlar
(117 puan) tarafından
Ne kadar agir mesela
-Reklam-
0 oy
(8,305 puan) tarafından
Kız agır kaldırma regleyken kaygan oluyor vajina acılıyor gevsiorya herzaman ona dikkat et Baska bilmiyom 
tarafından
Bilmiyorsan niye yazıyon:)))
0 oy
tarafından
Regl iken ağır kaldırmak..uzun süre çocuk kucakta kalırsa yada indir kaldır yaparsan benimki öyle kaydı okul açıldığı gün küçük kızımı (2 yaş) kalabalığa çok karışmasın diye hep yanımda kucağımda tuttum akşamına kanama yaşamıştım..adetime de 15 gün vardı öyle amlamıştım..eşinle ilişkin sert olursa o da etkiler
(117 puan) tarafından
Benim büyük kızımda 2 yaşında da bende arada bir alıyorum kucağıma birde hapsirdim ondan da kayar mi
tarafından
Hapşırmayla sporla falan kaymaz ama kuvvetli öksürüklerde dikkat etmek lazım
0 oy
(711 puan) tarafından
Ağır kaldirirsan kayar canım 
(117 puan) tarafından
Hapşırık ve öksürükte kayar mi
0 oy
(7,375 puan) tarafından
İlk ay tam oturdun canım ağır kaldırma sonrasında bir sıkıntı olmuyor zaten bendede 1 senedir  takılı  kontrolünde herşey normal 
(117 puan) tarafından
Şuan reglim de daha mi yüksek oluyor kayması
(7,375 puan) tarafından
Biraz daha geniş oluyor vajina bu yüzden ağır kaldırma Maya dikkat etmek gerekiyor canım başka bir şey yapma korkma çabuk ta kayan bir şey değil kontrolünü ihmal etme yeterli
(117 puan) tarafından
Peki ne kadar ağır çünkü iki tane bebeğim var benim iki yaşında ve 8 aylık mecburen kucağıma alıyorum
(7,375 puan) tarafından
Koltuk gibi soba gibi yani çocuğundan bir şey olmaz ama fazla da taşıma kucağında

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 113 göst.
22 Ekim 2022 Aile kategorisinde Minnos61 (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 165 göst.
24 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 748 göst.
15 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 164 göst.
7 Mart 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Damla berna (2,062 puan) tarafından soruldu

396,317 soru

11,854,983 cevap

35,949 kullanıcı

...