0 oy
149 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar bilen var mı ağır kaldırmakla kayar mi sizce spiral taktım kaç gündür aklım orda korkuyorum ya 

2 Cevaplar

0 oy
(4,040 puan) tarafından
Kayabilir benim kaynanamın kaymış 6. Çocuğu öyle olmuş bence arada kontrole git
(4,040 puan) tarafından
Kontrolleri ihmal etme çifter çifter korun derim
tarafından
Spiral tehlikeli mı ya korur diye taktım.okadar
(4,040 puan) tarafından
Hayır değil ama çok güvenme hiçbirine çok güvenme zaten. Benim kan değerleri düşünce spiral takicam + ikinci korunma yönteminden devam edicem. Çünkü ben çocuk olunca bütün sosyal hayat yetişkin hayatı ev işi kitap okumaları vs. Bitiren bir insanım. Kısacası kendime hiç vakit kalmıyor. Yapmamam lazim
tarafından
Kaç  çocuğunuz var çocuk yetistrimek fedakarlık isi cidden
(4,040 puan) tarafından
2 çocuğum var . Gerçekten ne bağırmak istiyorum ne de kısıtlamak. Simartmiyorum ama sırf kendi sıkıntıları yüzünden çocuklara dur diyen anne olmak istemiyorum. Beraber pizza yaparız kek yaparız ortalığı batirirlar sürekli iletişim kurarım kitap okuruz hep onları dinlerim. Markete bile beraber temizlik yaparız beraber. Babaanne ye gider aklı bende kalır kıyamam ben de onla giderim. Böyle olunca hayatım çok kısıtlı kimse kalmadı görüştugum. Kendim bu hale getirdim çünkü o icim rahat etmez. En önce onlar. Öğrenecekler yetisecekler mutlu olacaklar. Bunları veremezsem çocuk yapmaya hakkım yok
-Reklam-
0 oy
(618 puan) tarafından
İlk donemlerde 5 kg üstü kaldırınca kayma olur ama kayma olsa kanaman ağrın olur 
tarafından
Anladım sagolun

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 104 göst.
22 Ekim 2022 Aile kategorisinde Minnos61 (123 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 127 göst.
21 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Gülnurknd (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 701 göst.
15 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu