0 oy
902 göst.
Aile kategorisinde (220 puan) tarafından

Ben 1 ay annemlere gezmeye gitmiştim kocamın telefonunu kurcalarken ....... Videolar izlediğini gördüm hemde kaç kez telefondan geçmiş silmedigi için oradaydı birşey demedim ama sinirim bozuldu ne yapmam gerekiyor sizce 

32 Cevaplar

+3 oy
tarafından
düzenlendi
1 ay gitmişsin adamın ne yapmasını bekliyordun fiziken aldatmasını mi yani 
tarafından
Bi insanların ailelerinde neden bir ay kaldığına karışmadığınız kalmıştı oda oldu şükürler olsun
(7,791 puan) tarafından
Sahsen bende kalmistim bir ay nerdeyde bi sene gormedim ailemi maddi olarak da sikismistik biraz gelip bi ay kalmistim oylesine. Zaten esin diyebilir gitme istemiyorum ben dayansm diye. Demek ki esi gondermis ne olacak ki.
Kimine 9 ay iliski yasak oluyi kadin bin nefsine hakim oluyosa o erkek birine hakim olmak zorunda ustelik bu videolar zamanla doz artimina gidip pedofiliye kadar etkileyebiliyormus insani cunku git gide doyumsuzluk yaparmis. Arastirabilirsiniz. Bunlari asla ama asla normallestirmeyin!
Zaten zorda kalinca rabbim ruyalanma olayini vesile kiliyo ki zorlujlari gitsin.
(796 puan) tarafından
Bu dusunce dogru degil cnm kac kadin var aylarca asker yolu bekleyen onlarda boyle seyler yapsin ozaman
(220 puan) tarafından
Ailem şehir dışında olduğu için 1 senedir ayrıyız diye gezmeye gittim
(796 puan) tarafından
Gideceksin cnm da benden sana tavsiye okadar fazla bos birakmaya gelmiyo erkekler
-Reklam-
+2 oy
(7,618 puan) tarafından
Boşver yüzleme hiç izlemeyen erkek neredeyse yok.
(1,486 puan) tarafından
Ayn katılıyorum
(80 puan) tarafından
evet öyle hayatim boyunca bi gecmise bakma merakim yuzunden ailemden cevremden herkeste gordum buyuk bi psikolojik cökukluk yasadim o aralar bekardim :/
+2 oy
(1,156 puan) tarafından
Canım bu benim fikrim.evli insanların bir ay ailesinde kalmasını hiç hoş bulmuyorum. Cinselliği geçtim. Çocuğu kendi duzeninden ayırmak, eşinin yemeği,ev düzenini bozmak... bana çok saçma geliyor bir hafta kalınır da bir ay çok uzun bır süre ben asla kalamam .
(3,950 puan) tarafından
Aynı senin dusuncedeyim canim bencede illa cinsellik degil konu evli bi kadin zorunlu bisey olmadihi sürece  baska yerde o kadar zman kalmamali.
(548 puan) tarafından
++++++
(7,618 puan) tarafından
Birprenses annesi dediklerine yüzde yüz katılıyorum evli bir kadın kocasından ayrı üç günden fazla kalmamalı babası evi bile olsa banada doğru gelmiyor.
+1 oy
tarafından
Hicbirsey yapma bence.
+1 oy
tarafından
Ben gorsem eğer hiç kavga cikarmazdim. 

Suratına bakıp guler erkekliğini yakistigini düşünüyorsan izlemeye devam edebilirsin derdim . 
tarafından
Yoo neden kalmayayim herkes bir mi
(710 puan) tarafından
Herkes bir değil de düşüncesi bile kötü yanj nasıl sakın kaliyon ona şaşırdım kocanın  baskasindan tatmin olduğunu bilip sakın kalabilmek helal olsun yani
tarafından
Ne yapayım ? Utanması gerekenler utansın ben öyle şeyler için çene yormam dolar dolar yallah derim
(710 puan) tarafından
Orası öyle tabi utanması gereken utansın bacim
tarafından
Eşim benim huyumu bilir hep alttan alırım susarım yani susarim dediğim konuşarak tartisirim ama doldugum zaman evde ne perde kalır ne cam ne cerceve .  O yüzden kavga etmem kolay kolay . Eskiden çok ederdim baktım bir book değişmiyor
0 oy
tarafından
Kavga ederdik birdaha yaparsa bosarim derdim 
0 oy
(548 puan) tarafından
Ailemde mecburiyettenmi kalmistin
0 oy
(2,451 puan) tarafından
Boşanmiyacaksan boşver Allah'ından bulsun günahı boynuna
0 oy
(852 puan) tarafından
Yani günah tabiki ama 1 aydır yokmuşsun canm oda erkek neticede 
(852 puan) tarafından
Bnde spiral var b8r buçuk senedir esimde korunmadi ekstradan ama tabi herkes aynı olmuyor canm ..bnim rahim agzim cok dardı ilki sezeryan olduğu için spiral güzel oturdu normal doğumda bir nebze kayma ihtimali oluyor
(13,030 puan) tarafından
Evet bende 2 normal doğum yaptım bu yüzden ekstra tedbir almayız  :)))
Tamamen bağlanmak istiyordum oda günahmış
(7,791 puan) tarafından
İste o da erkek neticede diyerek sizlerde ogul buyuteceksiniz gelinimiz size boyle hi sikayette bulunsa mesela erkek o yapar mi diceksiniz?
Yada kiziniz esinden dert yansa?
Bunlar dogru degil lutfen normallestirmeyelim!
(13,030 puan) tarafından
Kesinlikle oylr erkek diue yapma hakkı yok 1 izler 2 izler bunun devamı gelir karısı yanındayken de izler bağımlılık yapar isterse karısı 3 ay olmasın yine bakmamali
(852 puan) tarafından
Normal olduğunu kim söyledi ki izlemeyen erkek yok diyen oldu
0 oy
tarafından
Benimkide chromeden silmeyi bilir arama yerinden silmez o yüzden tüm gecmisi görürüm yeni evlilik zamanları birkac kez gördüm çok büyük kavga ettim bilmiyorum tahammül edemiyorum. 

Şuan oda bunun yanlış oluşunun farkında ve izlemiyo bunu biliyorum ama her erkek bir kez dahi olsa izlemiştir. Bence konuş bir daha olursa bu kadar sakin olmayacağını ciddi bir dille söyle
0 oy
tarafından
Napcan boşver canım tartışınca ne olacak ki biz tartıştık oldu bitti şimdi yapıyor mu bilmiyorum ama izlemeyen yok sanırsam 
0 oy
tarafından
Eşim sevmez öyle şeyleri. Zaten ilişkimiz düzenlidir. Hiç bir zamanda uzun ayrı kalmadık. Tek ayrı kaldığımız vakitler işe gidip geldiği zamanlar. O yüzden ihtiyaç duymaz. Filmlerde açık sahneler geçtiği zamanda ya ilerletir ya da kanal değiştirir. Geçen 365 gün bu gün filmini izliyordum geldi baktı bu ne biçim film dedi kapattı ben yokken izle dedi. 
(13,030 puan) tarafından
İlişkisi düzenli olup yan yana olan kişiler de izliyor bence erkeğin karakter  ve eşine bağlılık meselesi
tarafından
Olabilir..
0 oy
tarafından
Ne desen yine izler ama kendine yakistiriyorsan vicdan el veriyorsa izlemeye devam et diye şöyle ibsan olan çeki düzen verir
0 oy
tarafından
Büyük konusmayayim ama uzun sure konusmazdım mecbur kalmadıkça. Yüzune bakmazdım. 
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Alıp karşına konuşmayı dne

0 oy
(3,950 puan) tarafından
Adamın yaptigina asla onay vermiyorum ama 1 ay neden kaldin onu merak ettim ben 1 hafta zor duruyorum annemin evinde sen 1 ay nasil durdun 
0 oy
(583 puan) tarafından
Asla ve asla vidyo izlemesini kabul edemem. Etmem de ama bir ay uzun bir süre. Ve kazılar biliyorsunux ki erkekler üç günden sonrasını spermlerini atması lazım bilimsel bir şey bu
(7,791 puan) tarafından
Bilim mi büyük din mi?
Erkekler cidden zorlandiklarinda rabbim ruyalanma denen şeyi vesile kiliyo zaten. Bunyelerine gore. Yani kendinin halt yemene getek yok olagan donguye uydalar yeter.
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Kadın ile erkeğin fıtratı bir değil sen 1 ay uzaksın diye izlemeye gerek duymazsan ama erkekler öyle   değil cinsellik onlar  için farklı bir yerde bunu anlamak lazim günah tabi ama uzun süre ayrı kalınca boyle şeyler olabilir aldatmamış en azından bu durumdan rahatsız oluyorsanız asinizden uzun süre ayrı kalmayın derim
0 oy
tarafından
Bence gözüne soka soka göster ve kavga çıkar tepki verilmeyecek birşey degilki. Tepkini görmese bidaha yapar emin ol
0 oy
(291 puan) tarafından
Bence izlemeyen erkek yok. Bende eşimin telefonunda yakaladım kavga ettik baya konuşmadım sonra barıştım. Bida olursa kavga da etmem toplar eşyamı giderim dedim. Bidada yakalamadım bide hakkımı helal etmem dedim. Eğer yapıyosada benden gizli günahı boynuna 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 135 göst.
18 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Bebikim54 (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 110 göst.
6 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 325 göst.
0 oy
17 cevap 177 göst.
22 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,075 puan) tarafından soruldu