0 oy
1,038 göst.
Aile kategorisinde tarafından
evliliginzde en büyük sorun engel neydi.benm evliligimde esimin cok hataları oldu kotu aliskanlik kavga dövüş kufur ama en kötüsü en vicdansizi kaynanamdi.yasadigim zorluklarla alay etti oğlunu kışkırttı ve hala da oyle.ama kendjni farkli gosteriyo cevremzdekilere.kizina cocuklarima eşine eşime.esim bana azcik iyi davransa hemen doldurur ustume yurutur aglatur beni.oğlum olana kadar başka kadınları aradi övdü eşime evliyken daha oyuzden ona hakkimi hicbir zaman heall etmiyorum hala da oyle o benim dünyadaki yerimi daralltti onun da ahirette kabirde yeri dar olsun

57 Cevaplar

+4 oy
(866 puan) tarafından
En büyük sorunumuz eşimn evlendiğini bir aile kurduğunu öğrenmekte zorluk çekmesi bunu ara ara hayla yaşıyoruz maalesef, 
tarafından
Ay bacım diline sağlık gel öpiyim seni
(866 puan) tarafından
Yalnız değilmişim ya :))) erkeklern geneli böyle sanırım
(119 puan) tarafından
Evet evet geneli oyle ve artik kalmaktan nefret ettim 1 hafta kaliyoruz evime gelmek istiyorum zaten adami zor ikna ediyorum gidelim artik diye bu seferde kaynanamlar basliyor noldu rahat ettiremedikmi sizi diye kendisi baska yerde 1 gun kalamiyor bi salın artik diye bagirasim geliyor birakinda bi evimde rahat edim arkadas herkesin kendi evi yani
(1,108 puan) tarafından
Bendee aynı +
tarafından
Aaayyh aynı aynı .
-Reklam-
+2 oy
(2,448 puan) tarafından
Kaynanammmmm
tarafından
dyolar ki anne babalar çocuklarının.mutlu olmasini ister gecinmesini ister.hi hi cok.ister kendini düşünür diyemiyorsun.kendi rahatı mutluluğu cocuklarininkine bin basar
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Komple evlilik zor bişey yaa büyük sorumluluk
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Cok şükür hiç bi zorluğu olmadı 
0 oy
tarafından
İşsizlik bıktım o derece 
0 oy
(7,673 puan) tarafından
Beni gurbet zorladı ve zorlamaya devam ediyor anneme yakin oturmayi cok isterim ama cok zor
0 oy
(509 puan) tarafından
Allah'a şükür bir zorluğu yok canım ayrıyız farklı şehirler 
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Cok şükür cok zorlandığım bi konu olmadi 
0 oy
(7,272 puan) tarafından
Evlilik başlı başına zorluk bence 
tarafından
öyle ama evli olmaktan çocuk büyütmekten çok memnunum sadece ben boyle isterken kocaman kadinin yıkmak.için.uğraşması beni çok.yordu
0 oy
(1,972 puan) tarafından

İlk zamanlar illa ki zorluklar oluyor, anlaşma evde birbirini tanıma birbirine alışma dönemi gibi. Bizim en büyük zorluğumuz evleneli 6 sene olmuş 3 senesi ayrı geçti. Kendisi emniyet personeli ve benim artık dayanacak gücüm kalmadı. Huyuna suyuna kurban olurum bizimde imtihanımız bu demek ki :(

0 oy
(196 puan) tarafından
Benimde kaynanam hakkında düşüncelerim seninkiyle aynı.Allah biliyor ya hiç hakkımı helal etmiyceğim ona o beni hergün incitdi Allahda onu incitsin eminimkide incitcek bukadar kötülük yapan biri gün yüzü göremez
tarafından
bende oyle dusunuyorum.ben yalnizdim oglu ve kendisi bir araya gelir beni çileden çıkarırdı simdi oğlum oldu o gorur diye yapamiyorlar gizliden yapmaya çalışıyorlar ama oğlum.bana çok duskun
0 oy
(650 puan) tarafından
Birincisi kısıtlanmak 

İkincisi de gurbet 
0 oy
(91 puan) tarafından
Anlayışsız. Tek kelimeyle yani. Kendisi işte yoruluyor ama ben evde keyif yapıyorum sanki. Kendisi sabah erken uyanıyor çoğu gece uykusuz kalıyor. Ama ben öğlene kadar horul horul uyuyorum sanki. Bı kere ben çocukla ilgileneyim sen uyu dinlen diye bişey duymadım. Hamileyken de lohusayken de çocuk doğduktan sonra da hastayken de her zaman her zaman anlayışsız.
tarafından
erkek olamadıkları icin bize de kadin gibi davranamiyorlar cunku
0 oy
(12,943 puan) tarafından
Ailemden uzaktayim sadece o zorladı 
0 oy
tarafından
Evlilik başlı başına bir problem :)
0 oy
(5,300 puan) tarafından
Ailesi evliliğimi mafetti özellikle annesi. Eşimle birbirimizi çok seviyorduk hazmedemedi . Allaha havale ettim
(5,300 puan) tarafından
Ben çok safmışım ya o kdar da salakmışım ki
tarafından
kaç yillik.evlisinz
(5,300 puan) tarafından
5 sen
tarafından
10 olacak ekimde.şimdi çocuk oldu.ikinci gelecek bi roller bi roller ama yemezler hicbir degeri yok.
(5,300 puan) tarafından
Hep sahte hareketler artık yemez bende inanmıyorum
0 oy
tarafından
3. Şahıslar yüzünden ben eşimle aramızı kötü duruma getirdim 
tarafından
bizde de öyle oldu.sonra da biz ne yaptik kendileri naptiysa aralarinda sucu bize atiyor derler.doldurup doldurup eve göndermek kavga cikarmak marifetmis gibi
0 oy
tarafından

Valla eşimin çok saat çalışması sabah bi çıkıyo herifim gece geliyo :)

tarafından
oh misss  tadını cikar cocukla :)
0 oy
tarafından
Çok şükür bir zorluk yaşamadım 
0 oy
tarafından
Evliligimde hicbirsey zorlamadi onun yokluğu fena koyuyor o kadar 

İlgili sorular

0 oy
57 cevap 988 göst.
25 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu