0 oy
339 göst.
Aile kategorisinde (71 puan) tarafından
Sorum yukarda

12 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Mutsuzsam mutsuz ederim
(71 puan) tarafından
Anladimm
-Reklam-
0 oy
(1,223 puan) tarafından
Mutsuzsam o evlilik neden devam ediyo? 
(71 puan) tarafından
Kurulu yuva düzeni hemen bozulmuyor cocuk olunca arkada insan yoksa çok zor
0 oy
(2,926 puan) tarafından
Mutsuz evliliğinizde eşinize nasıl mı davranıyosunuz soru yanlış olmuş 
(71 puan) tarafından
Evet canım kafam yerinde değil yanlış yazdim
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Mutsuz bir evlilikte eşe nasıl davranılır bilemiyorum. Ama sanırım evliligimde mutsuz olursam mutlaka sorunu çözene kadar sakince konuşmayı denerim. Elimden ne geliyorsa yaparım baktım çözülmüyor sorun yolları ayiririm. Çünkü mutsuz evlilikten en çok etkilenen çocuklar oluyor.
(71 puan) tarafından
Bende hep alran almaya çalışıyorum
0 oy
tarafından
Eşimle mutluyum yani tartışırsak kavga edersek mutsuz olurum küs kalırız 1 gün eşim susmaya çalışır olay büyümesin diye peki senin derdin nedir anlatabilirsin 
tarafından
Sana soğuk davranıyorsa üstüne düşme kaçan kovalanır misali
(71 puan) tarafından
Bu sefer temelli takmazsa
tarafından
Eşinin karakterini bilmiyorum ama erkekler üstüne düştükçe ne yaparsam yapayım zaten konuşuyor affediyor havasına giriyorlar
(71 puan) tarafından
Biraz öyle yapiyim bari
tarafından
Deneyin bakalım
0 oy
(13,816 puan) tarafından
Evliliğim genel itibariyle mutsuz degil ama mutsuz hissettiğim veya hissettirildiğim zamanlarda görmezden geliyorum ilgi alanımı daraltıp onu dışarda bırakıyorum 
(71 puan) tarafından
Oda iyi bi taktik
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Akıp gidiyor          
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Benim eviiligimde cok büyük kavgalarim olmadi 3 sene olcak evleneli 1 sene nisanli kaldik cok catismadik bi kotu sözü olmadi bana karsi arada tartismalr okuyor illaki trip atiyorum barisiyoruz sonra he olsaydi mutsuz bi evliligi yurutemzdim sonucta yemek yapiyosun o adamla ayni yataga giriyosun vs. Cok sey var icimden gelerek yapamazdim 
0 oy
tarafından
görme duyma vakit gecsin dye yasa cocuklara odaklan benimki o sekil.esim.ve ailesini sevmiyorum cocigum var ve o nerde mutluysa ben ordayim arkamda durmayan bi ailem var.elin hödük agzi bozuk kaba saba insanlıktan bihaber oğluna katlanmak zorundayim maalesef.anne babasi kardesi cabasi
0 oy
(2,700 puan) tarafından
Mutsuzsam mutlu edemiyorum.. öyleymiş gibi çok basit sorunlarda yaparım ama sorun büyükse ya cozulcek ya da huzursuzluk olur
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Beni mutsuz ediyorsa oda mutsuz olur beni mutlu edicek ki bende onu edeyim
0 oy
tarafından
Hal ve tavırlarını ciddiye almıyorum. Salı verdi. Şu an komşusunun bahçesini suluyor. Ama en son bizim bahçemizi ne zaman suladı bilmiyorum. Kaynanam sular. Gitsin naparsa yapsın.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 79 göst.
30 Eylül 2021 Aile kategorisinde Gulseren coskun (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 253 göst.
24 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde _Forbidden_ (1,159 puan) tarafından soruldu
0 oy
57 cevap 1,005 göst.
25 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
57 cevap 1,079 göst.