0 oy
1,916 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sorun odaya girip çıkması değil benim annemde girip çıkıyor. Ama sorun şu ki ne zaman biz evden bi kaç saatliğine ayrılsak o zaman hemen yatak odasına giriyor. Örneğin bizim evde otururken bebeğim durmuyor ben biraz parka götüreyim diyorum 10 dk sonra havanın estiğini görüp geri dönüyorum o kadar erken dönmemi de beklemiyor tabi eve bi geliyorum direk yatak odasından çıkıyor. Bundan önce de ben hamileyken bizim evimize gelmişti doktor kontrolümüz vardı şeker yüklemesi olcak işimiz uzun sürer diyerek çıktık ama doktor yüklemeye gerek yok deyip gönderince erken döndük. Döndüğümüzde yatak odasına bi girdim yine ordaydı. Aynı şeyi bugun de yaşadık eşimle dışarı alışverişşe çıktık annesi bizim evdeydi. Yolun yarısında eşim cüzdanı unutmuş neyse sonra gidelim madem markete dedik eve bir geldik annesi yine yatak odasında eşim noldu napıyosun orda dedi saçımı taramak için tarak arıyodum dedi. Yani normalde odaya girmesini sorun etmem ama özellikle biz yokken girmesi ve eşyaları karıştırması aşırı sinir bozucu olmaya başladı. Bundan öncede 2 kere iç çamaşırı çekmecemi açtığını gördüm. 2 sinde de tepki verdim napıyosun açma dedim hatta birinde yanımda eşim vardı ve baya sesimi yükselterek kızdım üstüne eşimde kızdı bırak napıyosun dedi. Bu arada büyü koyuyodur gibi şeyler düşünmeyin kaynanamla aramız hem iyi hemde öyle şeyler yapacak biri değil öyle şeylerin çok günah olduğunu biliyor kesinlikle öyle biri değil ama napıyor kesinlikle anlamıyorum. Bu arada bir yere vaktinde gidip vaktinde dönersek kesinlikle yatak odasında olmuyor ne zamanki işimiz erken bitiriyor o zaman yatak odasından çıkıyor yani aslında erkenden gelmemiş olsak biz yokken yatak odasıında napmak istiyosa yapacak biz gelince de onu salonda oturuyor bulacağız girdiğini bile anlamıcaz. Bu olaylar dışında da en az 3 4 kere eşimle yatak odasıına kapanıp bir şeyler konuşurken kapıyı açmamla birlikte kaynanamı kapının hemen arkasında bulduğumda oldu. Resmen laf dinliyodu. Amacı ne napmak istiyor anlamıyorum hayır bide yatak odamızın kapısı hep açıktır biz varkende girer çıkar hiç sorun etmeyiz özellikle biz yokken girip bakması gereken ne var anlamıyorum 

55 Cevaplar

0 oy
(4,427 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Ya bi haber okumuştum adam karısını devamlı evden gönderip evde kadının iç çamaşırlarını giyip kendini videoya alıyordu acaba kaynananda mı öyle yapıyor diye aklıma gelmedi değil bsksbsjsbsjshshs tövbeler olsun insanın aklına bir sürü şey geliyor ")
(1,703 puan) tarafından
Ajsjhahahah++
(563 puan) tarafından
Hahaa:))
(609 puan) tarafından
:D :D
(285 puan) tarafından
:))) ilginç
-Reklam-
+2 oy
(4,293 puan) tarafından
Ne bo k yemeye giriyormuş acaba ne edepsizliktir bu esine sole hatta yatak odasını kitle anahtarini al yanına casper değil ya kapidan gecebilecek 
tarafından
Öyle de yapmak istemiyorum ya annesini annem gibi görüyorum çünkü oda beni öz kızı gibi görüyor ama keşke kamera koyup izlesem naptığını
(4,293 puan) tarafından
Öz kızı bile görse kendi annen bile cekmeceni acmamami herseyin bir mahremiyeti vardır izin verme kapını kitle git
+1 oy
(3,491 puan) tarafından
Kilitleyip git. Niye kilitledin girip kurcalayacaktım diye soramaz ya. 
tarafından
Hiç aklıma kitlemek gelmiyor ya
(3,491 puan) tarafından
Kapının arkasında askılık varsa tam kapının arkasına gelecek şekilde yere bi kıyafet at, girerse kendisi düşürdü sanıp alıp asar askılığa, böylece anlarsın girip girmediğini eğer uzun süre dışarda kalacaksan.:)
(2,725 puan) tarafından
Girdiğini anlasa nolcak iş işten geçer birşey yapıyorsa da.. Günahını almak istememde öyle birşey yapcak biri değil diyo ama hiç belli olmaz
(49,771 puan) tarafından
nasil bir fikir bu zaten odasa yakaliyorlarmis
+1 oy
tarafından
Kapını her gittiğinde kilitle laf ederse iç camasirlarim asılı yatak odasında görmeni istemedim dersin 
tarafından
Yatak odanızın kapısı niye kilitli diye sormaz herhalde o kadar yüzsüz olmaz sanırım kız
tarafından
Sorarsa özel sürekli giriyorsun rahatsız oluyorum de
tarafından
Yani sorması saçma olur o yüzden dedim bende sorsa tabi özelim var kimsenin girmesini istemiyorum deyip geçer tabiki
+1 oy
(49,771 puan) tarafından
kapini kilitle yani senin donunu görünce ne olacak neyi merak ediyo yada al bak donlarima tanga mi ariyon de ☺️☺️ kamera koyun deneyin bakalim napiyo
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Kilitle yavrum alışkanlık olmuş de geç kaf ederse de gğl geç hiç sevmem öyle şeyleri 
tarafından
Olmadı kitleyim herkes kitle demiş
(1,298 puan) tarafından
Kesin kilitle laf ederse cevap vermene gerek yok rahatsız oluyorum mahremim de geç
0 oy
tarafından
Hiç sevmediğim bişey. Aşırı rahatsız olurum. Bence kilit vur giderken.  Rahatsiz olduğunu anlasin. Çok meraklı biri sanirim. 
0 oy
(913 puan) tarafından
Valla canım siz varken girip çıkması da anormal ona izin verirsen sen yokkende girer geçen kayinvalidem evdeydi biz hastaneye gitmiştik sizin odaya girmedim sen toplarsin diye dedi bu arada dağınık olan bişey de yok hani. Bende ne münasebet neden gireceksin ki zaten ben sizin yatak odaniza giriyormuyum dedim. Ne yani dağınık olsa toplamayacakmisin dedi banane canım sen topla orasi sizin özeliniz dedim eşimde bu konuda hassas ben mutfaktayken eşimi uyandirmaya girmeye çalışmış yatak odasına eşimde girme anne uyandım demiş. Yatak odasi kesinlikle özeldir kimse giremez kusura bakmasın 
0 oy
tarafından
Siz evde yokken kaynananız neden evde.  Öncelikle anahtar varsa onu alın.  Ben evde yoksam asla kimseyi evime sokmam.  Zaten evimde alarm sistemi var izinsiz girişlerde hemen öter ve zaten anahtarımi da kimseye vermem.  Nişanlıyken kaynanamgilde vardı evlendim ilk isim onu almak oldu 
(3,518 puan) tarafından
Bnde onu anlamadım o varsa çıkmayın dışarı yada birlikte çıkın
0 oy
(15,101 puan) tarafından
Kötü niyetli değil belki ama meraklı her şeyinizi bilmek istiyor ve karıştırıyor bence kibarca uyar veya alttan alttan laf et 
0 oy
tarafından
Sen o kapını hep kapalı tutmayı alışkanlık edin hatta kilitle mahremine kimse giremesin o hiç beklemediklerin öyle şeyler yapar ki aklın donar sen bazani kontrol et bakalım leke falan var mı :) sürekli odanı kontrol et ha günah almayayım yapmayadabilir o zaman kayınvaliden ayiptri söylemesi biraz yatak hayatına meraklı olabilir hani özel kiyafetlerin var mı varsa nasıl ne değildir merak ediyor olabilir bazı insanların böyle dürtüsel bozuklukları takıntıları oluyo :))
(9 puan) tarafından
Çok güzel yazmışın cnm katılıyorum en güvendiklerimiz neler yapar yüzümüze gülüp arkamızdan kuyumuzu kazarlar o yüzden dikkat etmek gerek bencede
0 oy
tarafından
Valla en sonunda bende odama kamera koyacam bende bir yere gidince gorumcelerim benim odama giriyor anahtarda yok kilitliyeyim kocama kac defa dedim umursamadi 
0 oy
(1,486 puan) tarafından
Belki geceliklerine bakıyordur:Ddd çıkar göster anne bunları mı merak ediyosn al senin olsn belki vazgecer
0 oy
tarafından
Benimde hiç sevmediğim şeylerden biri izinsiz eşyalarımın karıştirilmasi ayıp oluyor gerçekten. Benim kayınvalidemde eşim köye gidince ben evimde kaldım kayınvalidemin mesajlarımizi okuduğunu farkettim, eşimin telini karıştırıyordu sanırım eşime söyledim bende. Ben bekarken abimde kalıyordum mahallede de bir kadın vardı ne zaman abim işe gitse yengemin yanına geliyordu yengemde tam bir baş belası yani çok sorunlar yaşadık. Neyse abimler o kadının sık sık gelmesinden rahatsız oluyordu abim işe gidince yine geldi abime söyledim bende oda siz evden çıkın siz çıkınca mecbur oda çıkacak dedi, neyse ben yeğenimle önden çıktım çıkarken de kendi telimin ses kaydını açtım bıraktım oldukları yere bir saat sonra geldim yeğenimle ben, hâlâ evdelerdi ben yoruldum uyucam biraz dedim telimi aldım odaya gittim kulaklığı açtım oooo neler neler yengem kötü bir insandır üstüne bide bu kadın dolduruyorda dolduruyor bize karşı, bende abime attım ses kaydını, abimde babama söylemiş babamda kadını çağırdı bir güzel laflarıyla hakkından geldi kadında bida gelmedi bize hâlâ aynı mahalledeler  ama gelmiyor hiç gelemiyor daha doğrusu ben naptıgini merak ederim 
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Bi kamera tak bak bakalım napıyomus sırf meraktan yapardım bunu onun dışında kitle giremesin ayıp ya terbiyesizlik bu
0 oy
(571 puan) tarafından
Benim aklimada direk kamera geldi acikcasi. Yani insan merak eder sebep ne .insanin aklina cok sey geliyor da ...konduramamak kotu tabi.Ama nahos bir durum tabiki.Benim kayinvalidemde girer ama ben varken anca .Girsinde birsey demem annek gibidir.Ama sinirini bilir yani.Sınırıni bilmak onemli
0 oy
(245 puan) tarafından
Ooo seninki gene iyi benimki daha beter sabahları kontrol eder odamı çekmeceli ne yedi ne içti orda ne var burda ne var bin beter bu herhalde çekmecede ne olduğunu benden daha iyi biliyor sinsi yılan
0 oy
(912 puan) tarafından
Annein girip çıkması da saçma bence ikisine de net tepki ver hayırdır yani 
0 oy
(3,770 puan) tarafından
Odanın kapısını kitle anahtarı da yanına al 
0 oy
(1,081 puan) tarafından
Canım o kadar iyi niyetli olma.sen onun gelinisin sonuçta senin mahremin ya yatak odası... Nasıl buna izin veriyorsun.

Yol geçen hanı gibi girmesine çıkmasına izin verirsen. Çekmece karıştıracak cesaretide bulur tabi...

Kilitle çık.

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 1,120 göst.
12 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (876 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 464 göst.
13 Şubat 2024 Aile kategorisinde Elifgaye (74 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 557 göst.
20 Mart 2022 Diğer kategorisinde Defne4567 (238 puan) tarafından soruldu
0 oy