0 oy
435 göst.
Aile kategorisinde (61 puan) tarafından

Ya kürtaj edildik kesin bebek erkekti düşürdün beceriksiz diye diye beynimin etini götürdü ne yapıyorsan yap hamile kal yine erkek torun istiyorum offf bunalıma girdim psikolojik baskı yiyorum :(((()

29 Cevaplar

0 oy
tarafından
Saglıgı yerinde olsun demiyor da erkek olsun diyor çok yazık kaynanana
(61 puan) tarafından
Of of bn çoçuk istemiyorum şimdi dr 6 ay hamile kalma dedi kürtaj sonrası
tarafından
Aynen bir süre yasak oluyor rahimin kendini toparlaması için
-Reklam-
0 oy
(1,051 puan) tarafından
Dogurabiliyorsan sen doğur ozmn erkek de Allah'ım yarabbim 
(61 puan) tarafından
Maşşalh 2 oğlun mu var Allah bağışlasın
(1,051 puan) tarafından
Sağol Allah razı olsun ♥️
Darısı sana
(48,735 puan) tarafından
ee iki oglun varmis Allah bagislasin haddim degil ama uc cocuk zaten cok yeter iste iki tane
(48,735 puan) tarafından
post sahibi sandım seni canim.kusura bakma
(1,051 puan) tarafından
Önemli değil ☺️
0 oy
tarafından
Kızılcık şerbodaki Nilay gibi

YA KAHHAR

YA KAHHAR

YA KAHHAR

diyesim geldi bu nasıl bir kafa yapısı Allah'ın verdiği her şey başım gözüm üstüne ben hamileyken 7. Aya kadar bebeği kız sanıyorduk benim için hiç önemli değil kızmış erkekmiş ikisi de evlat sonuçta ama sonra erkek olduğu ortaya çıktı buna da şükür dedim bir şey demedim söylediğim herkes gözün aydın falan diyordu ve benim çok zoruma gidiyordu böyle demeleri ben kız istiyordum falan diyordum hatta sonra maalesef ki şuan üç aylık olan oğlum sürekli hastane kapılarında çünkü kas hastalığından şüpheleniyorlar ve araştırdım baktım ki şüphelendikleri türü sadece erkek bebeklerde görülüyormuş kız bebekler sadece taşıyıcı oluyormuş yine de çok şükür elhamdülillah diyeceğim o ki erkek erkek diye kudurmaya gerek yokmuş Allah önce sağlık sıhhat versin kusura bakma uzun oldu oğluma dualarını bekliyorum sende inşAllah en kısa zamanda hayırlı bir evlada kavuşursun kimin ne dediğini zerre takma
tarafından
Dmd mlpa ve nöromascülen panel testlerini verdik ama dmd mlpa devlet Hastanesi'nde 6 ayda çıkıyormuş biz bekleyemedik o kadar İzmir'de gentan diye bir klinikte verdik İzmir şehir hastanesinde aynı testten verdik diğer nöromascülen paneli de izmir Behçet uz çocuk hastalıkları hastanesinde verdik
(61 puan) tarafından
Ya bi tanıdığımın çoçukları hasta ve 2 çocuğundan Wes test istenmiş baya maliyetli bi fiyattaymış maddi açıdan durumu olmadığı için yapamıyormuş felan
tarafından
Bizde bir testi 12 bine yaptık diğerini de özelde yapsak aynı fiyattı ama devlette de iki üç ayda çıkıyormuş zaten şuana kadar hastaneye git gel yaptığımız masraf bu paranın kat kat üstüdür zaten yavrum iyi olsun da para kazanılır yine
(61 puan) tarafından
Orası öyle tabi canım ama bunlardan biri gelişim geriliği öteki böbrek yetmezliği
tarafından
Allah şifa versin
0 oy
(13,315 puan) tarafından
Erkek çocuk istiyorsa kendi doğursun 
(61 puan) tarafından
Valla elinden gelse doğurur en son kız doğurdu 3 yaşında hemen hemen kızı kordon bağladı :)
0 oy
(278 puan) tarafından
Şakamı nasıl.böyle taviz veriyosun canım benil kaynanam bana beceriksiz çoçuğu düşürdün diyecek ağzını.yırtarım onun zaten bebeğim düşmüş lafını ağırlığını koy yeni  evlimisin
(61 puan) tarafından
Evet 7 ay
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Ay boylelerin ağzına kürekle vurcan ya bu nasıl bı kafa yapisdir istiyormus sanki bakakldan ciklet istiyor 
0 oy
(11,085 puan) tarafından
Allah kitap bilmez mi bu kadın ya.. Veren de Allah alan da, seni beceriksiz ilan edeceğine kendine baksın bi... Böylelerini alıp duvardan duvara çarpacan.. 
0 oy
(82 puan) tarafından
Deseydin sen erkek doğurdum basın gogemi erdi
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Ruh hastası deseydin
0 oy
(2,666 puan) tarafından
Peki senin dilin yok mu ? Susup kaldın mı orda ? Kaynananin saçlarını yolamadin mi ? 
(61 puan) tarafından
Dedim anne verende Allah alanda allah cinsiyeti kendimiz seçemiyoruz hakkımızda hangisi hayırlı ise onu allah verir
(2,666 puan) tarafından
Snei saf bellemis. Bir de bu kadar sakin olma lutfen
0 oy
(3,740 puan) tarafından
Kaynanan cehaletin replay tuşu. 
0 oy
(7,183 puan) tarafından
Sen kaç yaşındasın 
0 oy
(6,110 puan) tarafından

ay nedir bu erkek merakı anlamıyorum. Allah sağlık versin, akıl sağlığı versin, hayırlı evlat versin der bu ne. bir de Instagramda bunu gördüm şok geçirdim. erkek çocuk diye kafayı yiyecek millet. Allah kimseyi evladiyla sınamasın 

image

(1,529 puan) tarafından
Ay şaka gibi kadın neler yazmış ya inşallah birgün muhtaç kalır o beğenmedi kızlarına
tarafından
Allah akıl fikir versin ya yaşlanınca elden ayaktan düşünce kızı bakacak  oğlan işten eve evden işe gelin de bakar mı bakmaz mı Allah bilir
tarafından
Tüü bu kadının anneliğine ne demek oğlan da tattım anne sevgisini Allahım yarabbim sen şu oğlan çocuk merakı ne analamdım arkadaş sanki şehzade doğuracak lar
(6,110 puan) tarafından
yorumu okuduğumda içim sızladı. bir kızım var, dünyalara değişmem onu. ha bir gün oğlum olur belki, onu da kızımdan ayırmam birini diğerine ezdirmem. yani en azından bunu yapmaya çalışırım.
0 oy
(2,587 puan) tarafından
Ay ger.zekalı kadın laflara bak Allah bildiği gibi yapsın.
0 oy
(1,499 puan) tarafından

O kadar kolaysa kendi doğursun :angry:

0 oy
tarafından
Tövbe yarabbim bu ne ya Allah ıslah etsin. Sende bunu dinleyip hemen hamile mi kalcan eğer öyle yaparsan bacım Allah sana da akıl versin
0 oy
(1,387 puan) tarafından
Bu kadar lafın üzerine seninde iki çift laf demiş olman lazım 
0 oy
tarafından

image

Allah affetsin de benim de aklıma bi an bu geldi, kaynanan o kadar cahil ki çocugun cinsiyetini babadan gelen kromozomun belirlediğini akıl edememiş tarla anaysa tohum baba ne ekerse onu biçer. Allah saglıklı hayırlı evlat nasip etsin cinsiyet önemli degil

0 oy
(600 puan) tarafından
Oğluna desin çok bilmiş bunları dili pabuç kadar ama cinsiyeti oğlunun belirlediğini bilmiyor daha boğasım geldiya
0 oy
tarafından
Bende ilk bebekye kürtaj oldum kaynanam kesin erkekti erkekler kızlara göre daha zayıf olur daha çabuk düşer demişti eltimin de iki çocuktan sonra üçüncüsü düşmüştü ona da aynısını demiş zamanında 

İlgili sorular

0 oy
55 cevap 1,835 göst.
21 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 506 göst.
27 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 944 göst.
11 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Elvan Osman (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 56 göst.