0 oy
1,080 göst.
Diğer kategorisinde (877 puan) tarafından
Bir şey olmaz girsin ne olacak diyo genç yani bu kadar da rahat olamaz bir insan yaaa bir şey olmaz abartma diyor ben mi abartıyorum 

29 Cevaplar

+11 oy
(6,255 puan) tarafından
Esindeki gavatlik gonya ovasında yok...

Dikkat et bacım yarın öbür gün eşin iftira atmasinp
(877 puan) tarafından
Kendi tarafına asla laf ettirmez yatak odası yani bu salona girmesin mi diyoruz sanki nasıl tepki verdi ya şaka gibi
(891 puan) tarafından
Çok açık net ve doğru bir yorum olmuş tebrikler
-Reklam-
+5 oy
(8,936 puan) tarafından

Çözümü çok basit canım bak ben böyle bisey yaptım laf anlamayan görgüsüzlere şimdi değil odaya girmek önünden bile gecemiyorlar

image

tarafından
Evde kaç kişi yaşıyorsnz böyje bi yazıya gerek duydunuz
(8,936 puan) tarafından
Bi insan böyle Bi yazıyı sence neden yazar
(12,664 puan) tarafından
eline koluna sağlık
(8,936 puan) tarafından
Eşimde bende ayrı ayrı herkesi uyardık kaç defa eşim benim aileme ben onun ailesine uygunsuz yakalandık hatta kaynanam göğsümde uyuyan cocugumu çekti aldı yanimdan en son eşimle sarılırken basılınca cinnet geçirip yazıyı yapıştırdim o günden sonra kimse cesaret edemedi
(12,664 puan) tarafından
terbiyesizliğin bu kadarı....
hak etmişler
+3 oy
(7,618 puan) tarafından
Erkek misafirden hiç haz etmem zaten bide yatak odasına girmesi düşünemiyorum.
+1 oy
(1,450 puan) tarafından
Oha yani sen tersle canim girme yatak odama istemiyorum de
(877 puan) tarafından
Eşim ne derse desin dicem yani
+1 oy
(934 puan) tarafından
Kızlar neden bu kadar sessiz kalıyorsunuz anlamıyorum. Biri bana böyle yapsa azarlarim yani, ne işin var erkek başına yatak odamda,bidaha sakın gormeyim girdiğini, bu ne sorumsuzluk karışmam bak derim.
0 oy
(7,266 puan) tarafından
Sorması çok ayıp ama ne halt etmeye giriyomus
(877 puan) tarafından
Çocuğa bakmaya giriyormus oğlum 3 yaşında odaya giriyo uyumak için oda bakcakmis iyi niyetli veya kötü girmeye Hakki var mi
(7,266 puan) tarafından
Çok çok saçma ona mı düşmüş gerekçesi ne diye merak ettim başta insanda az utanma olur yatak odasında ne işin var
0 oy
(3,404 puan) tarafından
Daha neler benim görüncem  kiz olduğu  halde izinsiz asla   girmez kaldı bir erkek ne işi  var benim    yatak odamda
(877 puan) tarafından
Benim öküz anlamiyo ki
(3,404 puan) tarafından
Anlayana kadar anlatacaksın  cnm
0 oy
(119,346 puan) tarafından
tovbeler olsun 
(877 puan) tarafından
Nasıl bir devirdeyiz zamandayiz biz:(
(119,346 puan) tarafından
kac yasimda o amca oglu ne diye giriyo bide
0 oy
(1,555 puan) tarafından
Valla sonuna kadar haklisin

Insanin ozeli sonucta
(877 puan) tarafından
Ben mutfağa salona girmesin demiyorum ki öyle bir tepki verdi ki anlatamam yani
0 oy
tarafından
Giremez ve çocuğuna bakamaz uyuyan çocuğun neyine neresine bakıyormus  s.erefsiz cok sinirlendim eşine açık açık konuş çocuk tacizlerinden haberi yok sanırım 
(877 puan) tarafından
Çocuk 6 yaşında vs olsa neyse dicem anlarım çocuktur ama genc yani
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Esinin mahremiyet.hakkinda hiç bilgisi yok demekki eşlerden başka kimse odaya giremez
(877 puan) tarafından
Ben ameliyat oldum annem bizde kaldı kavga doğuş annemi yatak odama soktum da kıyafet aldırdım öz annem bile benim yatak odama girmez asla evime gelir de kapısının önünden bile geçmez
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Yani yaşı 15 16 ise girebilir ya çocuğun aklına da kötü bisey gelmiyordur zaten senin cocugunu sevmek için giriyormuş uyurken izlemek için vs bende çok severim cocuk uyurken izlemeyi biseylere dokunacak hali de yok çocuğun ama 25 26 yaşında birinin girmesini istemezdim 
(2,393 puan) tarafından
Yok be aklından bile gecmiyordur abisinin eşi sonuçta başkası olsa hadi neyse kız kardeşin olsa yada erkek kardeşin birden pat diye gelse uyuyor olsa cocuk odana girmez mi sevmez mi uyurken bence normal
(2,092 puan) tarafından
Evet kardeşim girer ama onlar bile abla müsait mi diye girer genede bide bu amcasının oğlu yazmış o yüzden birinci derece haricindekilere uzağım bende
Bide çocuğum uyurken kimse öyle bişey demeye yeltenmez :D
(2,393 puan) tarafından
Cocuk küçükse düşünmemiştir belki de ha birinci derece ha kuzenn biz kuzenlerle kardeş gibi büyüdük bilmiyorum herkesin farklıdır eşimin kuzeni de girse umursamam zaten yatak odam her zaman toplu olur sevmem dağınık yerde uyumayı.. valla benim çocuğum kucukken kuzenlerim falan uyurken başında bekliyordu seviyorlardi şimdi oğlum sevgi pıtırcığı bi gör sarılıyor opuyor annem güzel annem gider bütün çocuklara sarilir oyuncaklar verir ben böyle olmasını doğduğundan beri herkesin onu çok sevmesine bağlıyorum
(2,092 puan) tarafından
Ne kadar güzel aranızda güven var, ben o kadar kimseye güvenmiyorum sanırım
(3,895 puan) tarafından
15 yaşında ki çocuk da tek girmesin eğer kadında duracaksa girsin bebeği izlesin hemen çıksın.
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Amcanın oğlu kaç yaşında sorması ayipta???

Taa kuccukken öğrettim kizlarima kimsenin yatak odasına özellikle girilmeyecegini ver bizimkine bile girmezler hele biz içindeyken kapıyı vurmadan asla???

Demem o esin ses etmiyor diyelim oda çok tuhaf senin özel alanın orasii.  girenin aklı yokmu ogretmemisleer mi?
0 oy
tarafından

Yatak odası diğer odalar gibi değildir. Namahrem dir.

Sen genci güzelce uyar.
Yatak odasına girme de.
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Mahremiyet alanıdır yatak odası ben emziren bir anne misafir olmadijca kimseyi almıyorum. Gectim erkeği kaynanamı bile sokmuyorjm mahremim hoşlanmıyorum 
0 oy
tarafından
Sen esini bile karıştırma tersle gitme bidaha de hayret bişey 
0 oy
(7,425 puan) tarafından
Eşim biri geldımı kapatır yatak odayı kimseyi alma der 
0 oy
tarafından
Benim eşim bazen annem bana yardıma ev işi yaparken  yardım ederken annem bile girse yatak odasına kızıyor ama ben iş yaparken kadın çocuk uyutmak için mecbur giriyor, orası özel girilmez diye söylenir şöyle annene diye ,bende bırak annem bana yardım ediyor derim yok yani ki başka adam girecek bizimki takar öyle şeylere kimseyi yatak odasına girmesine izin vermez 
0 oy
(1,135 puan) tarafından
Eşinin amca oğlu doğru mu anladım??? DAHA NELER TOVBEEE TOVBEEEE
0 oy
tarafından
Senin kocan neyin kafasını yaşıyor acaba 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 539 göst.
20 Mart 2022 Diğer kategorisinde Defne4567 (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
55 cevap 1,829 göst.