0 oy
538 göst.
Diğer kategorisinde (301 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Dünkü tatil konumdan bahsetmiştim tatile gidecektik eşim, eşimin kuzenleri, kuzeninin karısı ve görümcemle, görümcemin 2 kız arkadaşı ve bi erkek arkadaşları(eşimin ve görümcemin çocukluk arkadaşı) da gelecekmiş daha dün söylediler bunu bende istemiyorum dedim, bugün kayınvalidem bize geldi tatile gidecekmişsiniz dedi hayır dedim neden falan deyince anlattım görümcemin arkadaşları da gelecekmiş o yüzden dedim, kızlardan biri kardeşimin eski sevgilisi ve hakkında iyi şeyler duymadım kızın, (aşırı rahat ve çok saygısızlar iki kız da) orada huzursuz olmak istemiyorum çünkü dedim, hayır o kız çok iyi bi hata yaptıysa da saflığından yapmıştır sen kıskanıyorsun o kızı dedi eşimin yanında bana, sinirden elim ayağım titriyor

15 Cevaplar

+1 oy
(194 puan) tarafından
Eşinlee baş başa neden gitmiyorsunuz cümbur cemaat gidiyorsunuz ki
(301 puan) tarafından
Sadece akrabalar gelecekti sonradan görümcemin arkadaşları falan de eklendi işte bende kabul etmedim bu yüzden
(7,258 puan) tarafından
Valla ya degil o kiz kuzenler muzenler didinin didisi o ney oyle.
(194 puan) tarafından
Ben olsam gitmezdim eşimin ne işi var el kiziyla ayni ortamda
-Reklam-
0 oy
(1,486 puan) tarafından
Ay sanane deseydin cırteee ister giderim ister gitmem hayat  eşim hayatım diyeydin şu kaynanalar neden herseye karışıyor 
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Yav sana nesi küfür suratli he belki kıskanıyom sana mı dert oldu çok aveiyosan al sen git tatile deseydin 
0 oy
(82 puan) tarafından
Çok seviyoduysan oğluna alaydın madem deyip kalkar giderdim. 
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Eşimle baş başa gitmek istiyorum deseydin direk bu açıklamayı yapmasaydın. Yanlış anlar. Ama o şekilde demeside hiç hoş olmamış tabi.
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Yok kaynana ben kıskan degılım de sızde masallah gelının le oglunun eskı sevgilisini yan yana getırecek kadar ahlaksızsın derdım. O neymıs. Bı senın eskı sevgılın eksık tatilde. Tatil dedıgın bas basa olur dınlenme olur. Bu ne cumbur cemaat
(301 puan) tarafından
Eşimin eski sevgilisi değil kız, kardeşimin eski sevgilisi
(1,014 puan) tarafından
Aboooooo. Tabı kaynana olunca mevzu nerden saldıracagımı sasırdım. Bas basa olursa tatıl ıyıde bu ne kız boyle. Tatıle nereye gıdecektınız kı
0 oy
(1,495 puan) tarafından
Görümcem neyse de o da olmasa iyi olur da arkadaşları nedir ya 
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Bu nasıl tatil kız 
0 oy
(633 puan) tarafından
Kızı karıştırman hata zaten. Ben yabancılarla gitmek istemiyorum ailecek gitmeyi tercih ederim diyip kapatacaksın konuyu 
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Sen niye elin kizini bna savunuyon deseydin ya
0 oy
tarafından
Siz saçmalığı cumbur cemaat tatile gitmek istemekle yapmışsınız zaten. Öyle tatil mi olur ya. Sizinki piknik olur bence
(301 puan) tarafından
Eşimin akrabaları gelecekti sadece normalde bunda bi sakınca görmedim yine de çok içime sinmemişti ama, sonra arkadaşlarının geleceğini duyunca istemedim
0 oy
(683 puan) tarafından
İsteyen istediğini desin ne gerek var elin kızlarıyla aynı ortam da valla hiç gerek yok bnce de haklısın 
0 oy
(850 puan) tarafından
Bence politik bir cevap verip daha sakin bir tatil istediğini söyleseydiniz..
0 oy
tarafından
Gitme boşver zehir olur 
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Sana mı dert oldu deseydin

Hem neden aileyi alıp tatile gidiyorsunuz eşinle başbaşa gidin 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 192 göst.
18 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Meryem0123 (1,937 puan) tarafından soruldu
0 oy