+1 oy
2,195 göst.
Diğer kategorisinde (578 puan) tarafından
Benim var tuvalete gittiğimde baştan aşağı soyunurum üstüm südyenime kadar yoksa hiç bir şekilde yapamıyorum tuvaletimi bırakmaya çalıştım ama olmadı :) :) :) 

58 Cevaplar

+3 oy
(364 puan) tarafından

Dışarıda asla tuvalete giremiyorum kendi evim hariç başkasının evinde de sadece küçük tuvaletimi yapıyorum :D

(503 puan) tarafından
Bende öyleyim bide klozet olsa asla gitmem
-Reklam-
+2 oy
(3,859 puan) tarafından

Bende klozete kıçımı koymadan işimi hallederim. Nedenini bilmiyorum ama klozete oturmayı hiç sevmem:woot:

(3,859 puan) tarafından
Genelde tutarım tuvaletimi:D alaturka olmadan yapamam :D babannemin evinde alaturka yok diye arkayı sıkı sıkı tutar taa ablamın evine giderdim koşarak :D
(581 puan) tarafından
Kız Allah seni ya bir de tutamayıp afedersin bıraka bıraka gitsen :D canım klozete oturduğun yere peçete koysan yine mi yapamazsın? Zor yani ya
(966 puan) tarafından
Ay canm valla bizimde evimizdeki klozet o kadar zor ki oturamiyorum bende psikolojik olarak o kadar kotu oluyorum ki heryere pecete seriyorum oyle yoksa yok bide tam oturmuyorum bile peceteye cok zor ama napiyim kurtulamiyorum bu dusunceden
(710 puan) tarafından
Bende deydirmeden yapmaya çalışırım nasıl yaptığımı bilmiyom hele ki hastane lokanta da klozet oluyo ne cekiyom valla deydirmeden yapmaya :D
(966 puan) tarafından
Gercekten cok zor oturamiyosun otursan hertarafa peceteyle kapatmaya calisiyorum
+2 oy
tarafından

Düğün günü ne yaptın acaba çok merak ediyorum :D 

(15,200 puan) tarafından
Ahshsghsbs
+1 oy
tarafından
Ev dışında napıyosun
(578 puan) tarafından
Yine soyunuyorum çok zor durumdaysam çantam oluyor askılıklar oluyor ona asıyorum duruma göre
(633 puan) tarafından
Jwjsjsjsjjd çok mantıklı bir soru :)
tarafından
O değilde uçağa binse tuvaletinde napacak :D
tarafından
Değişik Bi takıntı kirleneceğinimi düşünüyorsun bunu tek aşman biraz imkansız galiba canım
(48,671 puan) tarafından
iyide avm lerde falan yere deyiyodur çıkarıp.giyerken yada ev oturmasina gidince dusunemiyorum☺️☺️☺️
+1 oy
(80 puan) tarafından
bende böyle yapiyordum sonra hayatim zorlasmaya basladi zcocuklarim oldu tuvalette cok zaman kaybettigimi fark ettim ya da disarda baska evde vs cok zorlandim ve bunlarin vesvese oldugunu ogrendim bu huyumu aşmaya çalıştım hamd olsun astım sanada tavsiye ederim bi arastir hayatını boyle zorlastirma 
(2,564 puan) tarafından
Umarım sizin gibi atlatır arkadaş
(80 puan) tarafından
zor bir durum gercekten o vesveselerle yasamk.tuvalette hersey igrenc geliyordu hatta bi ara tuvalete gittigimde banyo yapip cikiyordum pis geliryordum kendime. sanki heryerim idrar olmus gibi hissediyordum hatta tuvaletimi tutuyordum gitmemek icin bu vesveselerede 16 yasimda falan baslamistim belki 6 7 yil falan ugrastim
+1 oy
(64 puan) tarafından

Senden sonra tuvalet sırası bekleyen yandı desene sen soyunup giyinene kadar o altına eder :D

(7,972 puan) tarafından
Ahahahahhaha++++
+1 oy
(48,671 puan) tarafından
☺️☺️ bende esofmani cikaririm su sicratiyo bizim cunku tuvalet
(4,875 puan) tarafından
Hahahaha ☺️☺️☺️ öğrenmiş olduk
(119,309 puan) tarafından
Bunu babannemde yapiyo demin yakaladim☺️☺️
+1 oy
tarafından
Ben kendi kendime kavga ediyorum . Bulaşık yıkarken veya temizlik yaparken . Bı kere yine öyle oldu kızım ( 23) aylık annniiii dedi ;)))
+1 oy
tarafından

İstemsizce parmaklarımın kenarını soyarım. Stres durumuna göre azalıp artar. Çok stresliysem kanar kipkirmizi bile olur. Çocukluktan beri böyle. Çocukken ağzınla yolardim büyüdükçe parmaklar hep ağızda utandım öteki parmağımla soymaya geçtim :ermm:

(2,279 puan) tarafından
Bu ben bu huyundan nefret ediyorum birinin yanına gidicincede yapiyorum misafirlikte falanda ve ellimi kimse görmesin istiyorum parmaklarimin şekli bozuldu acayip kötü duruyo ya
0 oy
tarafından
Yok artık misafirlikte napıyon acaba 
(578 puan) tarafından
Ordada soyunuyom
tarafından
Milletin içinde mi :)
(3,347 puan) tarafından
Topluca tuvalete gitmiyorlar ya kız:)))
tarafından
Kız vc küçük diyelim nerde soyınacak :)
0 oy
tarafından
Dışarıda avm vs gidince nasil yapiyorsun :D
0 oy
tarafından
Tuvaletteyken deprem olsa nolcak :D
(578 puan) tarafından
Bunu zaman zaman bende düşünüyorum :)
0 oy
(509 puan) tarafından

İşin zor bacım gezmeye gittiğinde :woot:

0 oy
(5,492 puan) tarafından
Uzun yolda napıyosun peki
tarafından
Ormana gittiğini düşünsene :)
(3,205 puan) tarafından
☺️ herkesin kafasında deli sorular
(710 puan) tarafından
Al benden de o kadar ormanda piknik alaninda napiyon kız :D
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Huy degilde bi misafirliğe gideyim hayatta bisi yemem içmem tuvalete dahi girmem bu huyum cok kotu 
(22,070 puan) tarafından
:D napim ay ailede bi ben böyleyim kaynanamlarda bile yemedim düşün
(2,692 puan) tarafından
Benim kaynanam da öyledir, ben dahil tüm akrabası komşusu şikayetçi bu durumdan :/
(22,070 puan) tarafından
:D sövenler oluyo illaki hahahahaah
(710 puan) tarafından
Ben önüme koyulan tabağı sonuna kadar yiyiyon hele bide güzelse ikinciyi nasıl istesem diye dusunuyom  daha tabak bitmeden :D
(22,070 puan) tarafından
:D yaaaa manyak
0 oy
(12,492 puan) tarafından
Bir kere pis bir insan görsem gözümün önünde ağaçtan meyve koparıp verse elinden aldım diye yiyemem asla 
(2,194 puan) tarafından
Bende temizliğinden emin olmadigim insandan meyve bile alsam yiyemiyirum yikasam bile içime sinmez pis biri olarak düşünürsem yiyeyem ama pazardan alıyoruz bilmeden o ayrı da öyle takıntı yapıyorum işte
(12,492 puan) tarafından
Işte pazardakini gözümüz görmediği için oluyor ;) valla bende sevmiyorum bu huyumu Bi kere aynı durumla karşılaştım annem baya kızdı ama napim elimde olan bişi değil ki
0 oy
(7,949 puan) tarafından
Hayatımda duyduğum en garip şeylerden biri yaptığın genelde küçük çocuklar bunu yapar çocukluktan kalma mj acaba vala afedersin bir çiş için onca dakika soyunup giyinenmem
0 oy
(6,180 puan) tarafından

Kız üşenmiyonda mı bacım iki dakka işe çık niye kendine bu kadar zulüm ediyon :angel:

tarafından
Ahahahaha :D
0 oy
tarafından

Aboooooo o ne öyle kız :woot:

0 oy
tarafından
siyah noktamı çıkarıp yemeyi çok seviyorum 
(12,492 puan) tarafından
Yüzündeki siyah nokta mı
(6,221 puan) tarafından
Sacmalama beeee iğrençsin eceeee
(774 puan) tarafından
Abooo o nasıl bi mide
tarafından
Ahahahah ya bi deneyin nolur harika bişey
(13,863 puan) tarafından
Ay iğrenç  kusacam valla.
tarafından
Al işte tuhafsın hemde çok
tarafından
Hadi canım şaka yapıyorsun şuan :D
(774 puan) tarafından
Öleceğimiz bilsem şifa olsa yinede denemem yiyecek başka bisey kalmadı mi yazık sana şuan acıyorum
(2,501 puan) tarafından
Midem bulandı vala
(6,221 puan) tarafından
Valla midem bulandı böyle bisey olamaz :(
tarafından
Arkadaş dişil enerjisini siyah noktalardan alıyor galiba resmen maytap geçiyo
tarafından
Ben siyah noktaları biriktirip kaşıkla yiyorum demedim nesine iğrenç diyosunuz altı üstü minicik bir siyah nokta kork yılda bir çıkıyor onu dişimle pıt diye patlatmayı seviyorum yemekten kastım bu aynı şekilde domates çekirdeklerini de tek tek alır dişimde pıt diye patlatırım aşırı seviyorum
(12,492 puan) tarafından
Harbiden iğrenç
(13,863 puan) tarafından
Ay sen kesin sümükte yiyorsundur.
(6,221 puan) tarafından
Öööööğğğğğkkkk yüzündeki pis leke o yanliz
Ve ha kaşıkla ha küçük nokta şeklinde yemişsin aynı
Aşırı derecede iğrenç
tarafından
Kukuli ahajajajhahajs
Bence Ece sirkeler öyle patlar onu dene :D
(13,863 puan) tarafından
Kiz bide ayrintisini anlatmiş nasil yediğinin. Yemin ederim midem yerinden oynuyor şimdi.
tarafından
Sen bizle dalga gecmiyorsan bende bisey bilmiyorum
(774 puan) tarafından
Gerçekten iğrençsin midesiz neyse sana bol bol yemeler
tarafından
Kukili sümük yorumuna kahkaha attım gizzz :D
tarafından
Mira Ecrin bende aynısını düşünüyorum trol :D
tarafından
Benim siyah noktam pis değil gözünüzde et beni gibi bişey canlandı herhalde alıp siyah üzüm gibi koparıp yemiyorum sakin olun :D
(13,863 puan) tarafından
Haksizmiyim arkadaşlar kesin yiyordur :D
tarafından
Ece senin kafandan istiyorum bende :D
tarafından
Aynen amaç dikkat çekmek
tarafından
Valla kız sırf varya ilgi toplamak linç yemek için yapiyor
tarafından
Mideniz ne hassasmış pes
tarafından
Ece Survivor'a katılsan aç kalmazsın :D
(13,863 puan) tarafından
Yemek yapmaya üşeniyordu sebebi belli oldu. Doğal kaynaklardan besleniyormuş.
tarafından
Kızlar yazmayın şuna o ilgi toplamak için yapiyor linç yiyip aklınca eğleniyor arkadaş
(12,492 puan) tarafından
Puhahahahahahaha kukuliii hahaha
tarafından
Ahahahah ya kadın komple soyunuyorum diye ona şaşırmıyosunuz benim minicik bişeyi dişimle ezmeme şoklara giriyosunuz siyah nokta bu ya b.k mu sanki jdkdm
tarafından
Tamam bacım sensin sen haklısın sen ye bosver herkesi yemeyee devam afiyet olsun
tarafından
Ahahahaha ya bazı yorumlara hoykurarak güldüm mdmfm ya Ecrin ne ilgi toplamak isticem Allah aşkına ilgi toplamak istesem buraya öyle bi post atarım ki herkes beni konuşur kadın en absürt şey ne diye sormuş cevap veriyorum hiç sevmiyorum şu senin gibileri ya her lafımın altında bitiyosunuz
tarafından
Aha ben bugün uyuyamam sen beni nasıl sevmezsin kizz puhahaha Allah seni yaa bende buna çok güldüm
(7,009 puan) tarafından
İnanasım gelmedi nedense.
(17,761 puan) tarafından
Gerçekten iğrençsin işin gücün dikkat çekmeye çalışmak
(1,108 puan) tarafından
Kizz sus artık et beni diyoo ya öggg
tarafından
Bu gerçekse sende gerçekten çok iğrenç bir kadınsın.
tarafından
Asena sus kız bak seni de sevmez ha ben öyle dedim diye sevmiyormuş:)) ben uyuyamam bugün:))
(2,803 puan) tarafından
Neden igrenç diyorsunuz belki ironi yapıyor belkide gercek gül gec insanların güldüren birine bu üslubunuz yalnış  unutmadan mizah zeki insanların yapacağı bir şey
tarafından
Mizah buysa hiç gülmedik midemiz bulandı hatta
(17,761 puan) tarafından
:D benden nefret eder zaten bende ondan
tarafından
Aha bu mizahmışya kız ben şok :)
tarafından
Puahaha sıkıntı yok o zaman asena :)))
(17,761 puan) tarafından
Mizah anlayışın bumu ya gerçrkten :D sjsgsg
(2,803 puan) tarafından
Gülmedik deil gülmedim diyceksin ben güldüm gayette komik kendisinden nefret etmen her postuna iğneleyici yorum yapman anlamina gelmiyor fazla önemsemeyin burayı
(17,761 puan) tarafından
Gülmedik doğru diyo hiç birimiz gülmedik iğrençti midemiz bulandı nolacak
(2,803 puan) tarafından
Körler sağırlar birbirini ağırlar toplaştınız yine birbirimizi savuncaz diye
tarafından
Diyeceksin derken emir kipi kullanmazsan sevinirim ben senin sınıf arkadasin yada bir akraban değilim bu bir ikincisi de ilk önce arkadaş yazmış senin gibileri sevmiyorum diye bende ona cvb yazdım üçüncüsü de benim iğneleyici yorum yaptığımı nerde gördün
(17,761 puan) tarafından
Sende aynı durumdasın farkındamsın iğrenç bişeyi savunuyosun sen bizden daha betersin
tarafından
Sen neden arkadaşı savunmak için yazdın o zmaan ahh ahh çelisiyorsun
tarafından
Sorma ya ben anlamıyorum bunlar hiç hayatında gırgır yapmıyor mu şurda 2 dk gülüyoruz
(2,803 puan) tarafından
Midesi bulanlar bile okadar komik bir sekilde belirtmişki bunu onlarada güldüm ama sen ve yancıların laf soktuğunu sanarak yorum yapıyorsunuz
(17,761 puan) tarafından
Yok biz resmi insanlarız ece
(17,761 puan) tarafından
Laf sokmadık olanı söyledik ama sen baya baya yancısın ya bu ne şiddet celal skshsh
(2,803 puan) tarafından
Ben savunmak icin yazmadım iyi oku önce komiklik yapmıs terslenmeyin dedim ve bunu asenaya soyledim siz atladınız canim :)
tarafından
Yancilar derken komiksin yaa asenayla ilk defa konuştum
tarafından
Aynen öyle sanırım bide bize emir veriyor sanki karşısında arkadaşı var
tarafından
Wawww süperr bak aklında tutmussun koz olarak kullan hangi kafadasin sen bilmiyorum ki
tarafından
Tutarım tabiki aklımda hayatımda gördüğüm en medeniyetten yoksun mesajdı çünkü aklımda kaldı
(2,803 puan) tarafından
Biliyomusun ece sadece uzatmak icin soylemedim senin siyah noktandan once kendi zihniyetlerini temizlesinler mira ecrin lafim asenayaydi ama sen hepsine onun yerine cevap verdin bu durumda "yancı " olaraktan parasız avukatlığını sen yapıyorsun
tarafından
Sizin kafanız mı güzel ilk lafı bana demişsin gülmedim değil gülmedik diyeceksin demişsin sen bile ne dediğini bilmiyorsun
(2,803 puan) tarafından
Ben onu ona yazdim senin yorumunu simdi gordum ki
tarafından
Yorumunu şimdi gördüm diyorsun ama emir veriyorsun gülmedik değil güldüm diyeceksin diyorsun çok celistin yaa
tarafından
Tamam emdiysek cvb vermeeeee sen atladın
(2,803 puan) tarafından
Hanımefendi ben yorumu asena yapti sandim ona ithafen yazdım nacizane yazdıgınız yorumun size ait olduğunu yeni fark ettim yeterince resmi oldumu : d
tarafından
Evett bir dahaki sefere kimin yazdığına bakıp öyle yorum yapın oldu mu
(2,803 puan) tarafından
Aslinda demekbistedigim komik bir yoruma bu kadar tersleyici bir sekilde cevap vermenize gerek yok gulüp gecelim istedim ama siz ryh emiciler enerjimi sömürdünüz aksama kadar hep dert siddet aldatma postlari insanlar etkileniyor az guldüm pişman ettiniz beya
(2,688 puan) tarafından
Haha afiyet olsun sana ozaman tövbe :d
(2,803 puan) tarafından
Peki hanimefendi başka bir arzunuz talimatınız varmı 2 cocukla anca bu kadar dikkatli okuyabiliyorum beni affedin
tarafından
Benimde demek istediğim bak bu arkadaş linç yemeyi hep çok seviyor böyle ilgi çekecek postlar yorumlar paylaşıyor vee elimde bisey vardı yorumu okuyunca yemeyi bıraktım midem gerçekten bulandı hepimiz biliyoruz yani yüzdeki pis bisey şaka dahi olsa mide bulandırıcı komik gelmiyor yani  o dediği an ben gözümde canlandırdım çünkü
(2,803 puan) tarafından
Ulen kucağimda kızıa anca yazdigim yorumlarim hepiciğini gizlediniz ya helal olsun he tek elle yazdim ben onlari :d
tarafından
Bak kötü bisey yazmıyorum ama sen hala benle dalga geçiyorsun
tarafından
Bunlar bana aşıklar sanırım her yorumumun altında bitiyolar her yorumumu takip ediyorlar ismimi görmeleri yetiyor hemen geliyolar ne yazmışım bakıyolar değişik işte tolere ediyorum bende aşka saygım sonsuz jdnd
(2,803 puan) tarafından
Tamam mira ecrin aslinda sana deildi yorumum ama neyse kizim durmuyor munakasaya devam edemiycem iyi aksamlar :d
tarafından
Öyle olsun bakalım:)
(2,803 puan) tarafından
Gülme emojisi koyuyorum dalga gecmek icin deil ki valla tartısmak istemiyom kızım durmuyor kucagimda kolum ağridı
tarafından
Tamam anladım sıkıntı yok☺
(2,803 puan) tarafından
Iyi aksamlar kalp kirmaya gerek yok ❤☺
(17,761 puan) tarafından
Bana ne derdin var? Herkes iğrenç demiş bitek bana niye yükseliyosun ayrıca sana acayip gıcık oluyom bilesin.
(2,803 puan) tarafından
Bende o yazdigin mesaj postundan sonra sana gicik oldum kimseyle bu üslupla konusmaya hakkin yok gicik olsan kac yazar
(17,761 puan) tarafından
Olursan ol umrumda bile değil ama ben kime ne yazarsam yazıyım gelip atlayamazsın işine bak senin adını bile bilmem ben kendini bişey sanma
(2,803 puan) tarafından
Burayi fazla onemseme sanal ortam bu arada adim zeynep memnun oldum iyi geceler :)
(17,761 puan) tarafından
Ayyyy ciddimiiii çok önemsiyodum kız iyiki dedin yav bi işine bak kala kala sanamı kaldık adından banane korkulu rüyalar gör inşallah
(2,688 puan) tarafından
Çok ters zamanda yazmişim :) ölümlü dünya ya hanımlar :)
tarafından
Sorun iğrenç demeleri değil iğrenç derken mizaha mizahla ksrşılık verenlere bizde patlayarak güldük zaten gerçi sen 2 üni mezunu olduğun için üslup farkı nedir bilmen gerekirdi 2 üni mezunu olarak korkulu rüyalar gör inşallah yazman da ayrı bi ironi tabi nerenin ünisiymiş bu böyle söylede kimse orayı yazmasın :D
(17,761 puan) tarafından
:D hahahah noldu ya çokmu zoruna gitti oh iy olmuş
(2,803 puan) tarafından
Annesin sen ve benimde bir anne oldugumu unutma beddua etme

Ece aslinda anlatmak istediğimi yaxmıssin  bnde ayy igrenc diyenlete cok guldum hatfa mira ecrin elimdeki yiyeceği bıraktim demesinede guldum ama iste ne fayda
tarafından
Ulen ece attın yıne bombanı yaptın prımını ahshshd
(17,761 puan) tarafından
:D la ne drama yaptınız he he tamam
(2,803 puan) tarafından
Bak  gece gece  bozma ağzimı cok patavatsızsin cok ya öff laf soktugunu falan mı saniyorsun gercekten seni buna inandiran ne yazma artik baska postlarda gorusmek dileğiyle şew baş :)
(17,761 puan) tarafından
:D Allah aşkına bozsana bi :D hadi naş
(15,200 puan) tarafından
Ben hayatımda bu kadar iğrenç çok az şey duydum.
tarafından
Ece bu bombayı atar gıder :D
(650 puan) tarafından
Siyah noktasını yemeyende ne biliiimm sdfgjasjfj
(17,761 puan) tarafından
Çok iğrenç yaa cidden
tarafından
İgrencsin ya iyyy
tarafından
Ayyy ececec bardak altlığıni bana unutturdu bu yorumlarinnn dah üstüne ne koycan diye düşünüyorum şaşkınım
(48,671 puan) tarafından
nerden aklina geldi disinin arasına koyup citlatmak bit citlatiyo sanki☺️
tarafından
İkbosum evlerin icini merak etmek ha hangi oda nerde diye ulan ahahah yerim sbdbc
(7,612 puan) tarafından
Bende yiyom ne var ekmek arası yapıyom sjsjsjj
tarafından
Afiyet olsundu nediyem ncncnxnsnsn
tarafından
Iyyy gece gece migdem kalktı iğrenç bişey bırak bunu
(48,671 puan) tarafından
irem hangi postta gördün kiz cok merak ediyorum eski evlerin ozellikle bazen ruyama giriyo tam gezip gorecekken uyaniyodum sinir basiyo☺️
tarafından
İşte benimde canım sıkılıyor bi cümle yazıyorum 100 kişi cevap veriyor im jose mourinho
tarafından
İkbos hatirlamiyorum
Ececec igrenc ama yaa midem kalkti igrenccx
(48,671 puan) tarafından
bi tanidik agzinin tadini bilseydin burnunun bokunu yerdin derdi☺️
(2,688 puan) tarafından
:))))) Allah'ım

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 512 göst.
25 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Melek06 (664 puan) tarafından soruldu
0 oy