0 oy
265 göst.
Aile kategorisinde (482 puan) tarafından
Eşimin teyzesi gelecek eşi ve bir çocuğuyla bize bir bir buçuk saatlik mesafede oturuyorlar saat 11 gibi gelip 2 3 gibi giderler iki bebeğim var küçük eşimde o gün geceden çıkacak onlar gelene kadar uyur büyük ihtimal sizce ikramlık çay yanına 3 5 birşey mi hazırlasam yoksa yemek işine mı girişşem bilemedim siz olsanız yemek hazırlar mıydınız biz onlara iki kere gittik sadece kahve ikram ettiler ama bilemedim işte çok yorucu olacak gibi bebeklerle ikramlık olursa bi kaç gün önceden hazırlayıp buzluğa ataŕım kısırı da o gün sabahtan yapabilirim sizce nasıl yapayım 

18 Cevaplar

0 oy
(2,512 puan) tarafından
İkramlık mantıklı geldi 
-Reklam-
0 oy
(2,501 puan) tarafından
O saate kısır gibi çayın yanına biseyler yapabilrisin öğle yemeği gibi
0 oy
tarafından
Zaten 11 de geleceklermis kahvaltı eder gelirler 

Gidene kadar da acikmazlar . 

İkramlık yapabilirsin çayın yanında verirsin 
tarafından
Hahahaa o profil ne öyle Allah aşkına ☺☺☺☺
tarafından
Değiştirdim şimdi hülya jshsjahahha
tarafından
Allah iyiliğini versin ☺☺☺☺
tarafından
:D ☺️☺️☺️☺️☺️
0 oy
(17,874 puan) tarafından
Ben olsam yemek hazırlarım bir buçuk saatlik yoldan gelen birine kurabiye kek olmaz canım işin kolayına kaçılmış olur 
(482 puan) tarafından
Ama sadece benim yanıma diye gelmiyorlar ki eniştemin bir işi varmış o yüzden gelecekmiş birşey alacak herhalde burdan
(17,874 puan) tarafından
Yinede olmaz canım ya başka yere uprayıp oturcaksa bilemem ama direk sana geliyolarsa yemek olur
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Bana yemek daha kolay geliyor bir güveç yapsan hazırla koy kendi kendine pissin yanına bi pilav cacık salata tayliyida cayın yanına verirsin oh mis
0 oy
(15,286 puan) tarafından
O saatte gelene yemek verilir bence. 
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Bence yemek canım 
0 oy
tarafından
İkramlık yapın 
0 oy
(2,315 puan) tarafından
5 çayı gibi hazırlayın çok abartmadan tatlı bir salata ve poğaça yeterli olur
0 oy
(232 puan) tarafından
Eğer 11 gbi gelirlerse kahvaltı hazırla ama geldikleri saat 12yi geçerse ikramlık hazırla. Kısır bide yanına basit bi tatlı yapıver. Çok bile onlar sna kahve veriyomuş sadece
0 oy
tarafından
Bir buçuk saatlik yoldan gelecekleri için ve öğlen olacağı için yemek hazırla bence öğle vakti de bir de eşiyle gelecekse ikramlar  olmaz çayın yanına da basit bir çeşit tatlı yaparsın mis olur canım
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Bence ikramlik ama sarma gibi şeylerde yap
0 oy
(307 puan) tarafından
Bnce tam öğlen saati geliyorlar yemek yap artı çay verirsin yanınada revani yap basit ya ondan dedim yada dışarıdan tatlı alıp ver bitsin 
0 oy
(788 puan) tarafından
Canim çayın yanına doyurucu şeyler olmalı inanki yemekten daha zor birde yemeğin adı daha ağır.bence yemek mantıklı 
0 oy
(1,587 puan) tarafından
Bence lahmacun yanına yeşillik ayran arkasına çay yanına tatlı güzel olur bence 
0 oy
tarafından
Sabah 11 gibi geleceklerse ara teyzeyi kahvaltıya gelsinler erkekli misafir geldiginde ben çay menüsünü sevmiyorum ee yemek te zor olur en iyisi kahvaltı 
0 oy
(93 puan) tarafından

Bence marketten hazir kek al bide kraker falan cocugun var sonucta yorma kendini cay koy yeter :Dsonucta sana bi kahve vermisler 

0 oy
(589 puan) tarafından
Bence yenek daha kolay ikramlık bebekle çok uğraştrır yerinde olsam karnıyrık pilav cacık ya da yeşil fasulye tavuklu pilav yapardım arkasından da bir çay yeter

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 576 göst.
17 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Elif&hanim (5,492 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 136 göst.
20 Ağustos 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Mevlanaa (4,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 46 göst.
14 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Prens_annesi (195 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 170 göst.
13 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ozlmugur (106 puan) tarafından soruldu

381,009 soru

11,406,689 cevap

34,944 kullanıcı

...