0 oy
554 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Yaklaşık 4 buçuk sene önce kaybettim onu bugün mezarına gittim. Erken doğumdan 10 gün yaşayabildi. Sadece bir kere dokundum hiç annelik yapamadım ona. Mezarında ki kuru otları temizledim. Bı mezar taşı bile yaptırmadık. Geçen aylarda yaptıracak demişti eşim şimdi baya açıldık diyo gene erteliyo. Anne babalık yapamadık bari bı taşı olsun adı yazsın. O kadarını da hak etmiyor mu :( üzdüysem kusura bakmayın çok duyguluyum 

13 Cevaplar

0 oy
(14,428 puan) tarafından
Allah sabır versin canım,ferahlık versin
tarafından
Amin inşallah teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kıyamet günü şefaatçinşx olsun bol bol sabır versin rabbim ferahlık versin
tarafından
Amiin inşallah
0 oy
(2,873 puan) tarafından
Rabb'im sana sabırlar versin bacım o kadar çok üzüldüm ki boğazım düğümlendi evlat acısı o kadar zor ki ama Rabb'im sabrını veriyor o cennet kuşudur ve mahşerde sana şefaatçi olucak inşaallah 
tarafından
İnşallah sefaatine layık bı hayat süreriz
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Canım benim yaa , rabbim sabir versin 
tarafından
Şükür acım ilk günkü gibi değil şimdi bı mezarına gittikçe böyle oluyorum. Tabiki acısı hep içinde kalıyor insanın ama yara desilmedikce acımıyor bı süre sonra
0 oy
(5,489 puan) tarafından
Rabbim cennete kavuştursun inşallah. Başınız sağolsun 
tarafından
Amiin inşallah
0 oy
(7,403 puan) tarafından
Rabbim ebedi ayrılık vermesin canım başın sağolsun annelik yapmadim diye dusunme karninda tasidin hissettin tabiki annesisin sen duani eksik etme yeter yarın ahirette anne babam olmadan cennete girmem diye sizi bekleyecek ne desem bos icindeki acini hafifletemem yaşayabileceğin en buyuk aciyi yasamissın rabbim mükafatını versin
tarafından
Amin inşallah gerçekten yaşanacak en büyük acı evlatla sınanmakmis Rabbim düşmanıma bile vermesin. Başka evladım olana kadar çok ağladım yandım şükür şimdi eskisi gibi değilim işte böyle mezarlığa gittikçe üzülüyor
0 oy
(8,302 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bende kaybettim 35haftada ölü doğdu gördüm biz böyle yptrdk cnm bak atıcam 
tarafından
Seninde başın sağolsun canım kıyamam :(  uzun süre dayanır mı ki ahşap? Ben bı mezar taşı olsa yeter diyom etrafına taş sıralarız diyom ama ilgilenen yok
(14,044 puan) tarafından
Basin sag olsun seninde cnm:( Rabbim sabir versin
(8,302 puan) tarafından
Amin saolun seninde basın sağolsun 500e yaptırmıştı cnm eselemesinler kedi köpek Die böyle yapmışlar Ama işde giden gidiyor geriye izi kalıyor evlat bambaşka bşy
tarafından
Aynen öyle çok başka :( Allah hiç bi anneye yaşatmasın
0 oy
(14,044 puan) tarafından

:(Rabbim sabir versin Kimseye evlat acisi yasatmasin insallah 

tarafından
Amiin inşallah Allah düşmanımı bile evladiyla sinamasin
0 oy
(116 puan) tarafından
Canım ya kıyamam sana. Sen ona bol bol dua et annesi ona en iyi gelen şey budur. Rabbim mükafatını bol bol versn
tarafından
0 oy
(2,210 puan) tarafından

Ciğerimi söktün şuan :( Allah sabır versin.. ne güzel annesin.. cennette evladın şefaatçin olur inşallah..

tarafından
0 oy
(2,807 puan) tarafından
Rabbim sabır versin inşallah canım 
tarafından
0 oy
tarafından
Dört sene olmuş öleli gunde bir lira koysaydin kenara  simdiye mezar deyil  ne olurdu sen düşün herseyi erkekden bekleme lutfen o senin gibi duygusal olmaz niyetim kirmak deyil akil vermek canimm 
tarafından
Doğrusu kaç senedir yas tutmaktan bu aklıma gelmemişti. Tabikide istesem şimdiye kadar yaptirilirdi. Ama ben bı süre eve kapandım depresyona girdim. Sonra depresyondan çıkıp insan içine karisayim diye işe girdim. Sonra dış gebelik geçirip ameliyat oldum. Sonra pandemi
süreci  oldu. Geçen sene de bebeğim doğdu. Mezar memlekette çok sık gelip göremedik. Gözümüzün önünü yeni görüyoruz. Bu sene aklım başıma geldi bı mezar taşı bile yok diye. Dediğin gibi kenara onun niyetine koyayım inşallah
tarafından
Bencede esine deme bile hergun bozuk para koydan bile birikir sonra yaptirirsin inşallah cok bisey tutmaz zatii
tarafından
Aynen sağol tavsiyen için
0 oy
tarafından
Mekanı cennet olsun 

Bencede bir taş yaptırın 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 66 göst.
10 Eylül 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde AlpereninAnnesi (939 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 148 göst.
31 Ekim 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 98 göst.
13 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Mutlulukperisi (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 675 göst.
1 Haziran 2023 Diğer kategorisinde ryaaygt (289 puan) tarafından soruldu

396,276 soru

11,854,213 cevap

35,948 kullanıcı