0 oy
134 göst.
Aile kategorisinde (686 puan) tarafından
Kizlar merak ettiğim konu bu oğlum 17 aylık pek anlamaz ama artık sıkılıyor kitap gibi şeylere ilgisi var ama yior oda ayrı kalemi almış eline kapalı ama ucu kapak vardı parkeyi cizior güya kendince nerdende biliyorsa anlam veremedim yazı yazilcani bilior napmaliyim

8 Cevaplar

0 oy
(996 puan) tarafından
Verebilirsin şuan kendi kendine karalama yapar eğlenir 
(686 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim benim cani sıkılıyor haliyle değişiklik şart artik
-Reklam-
0 oy
(880 puan) tarafından
1.5 ya çok ideal biz o zaman başlamıştık 
(686 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim benim bende ozamn bir ay sonra falan deneme yapıyım bakalım nasıl boya verdiniz eline nerden aldiniz
(880 puan) tarafından
Önce mum boya verdim sonra silinebilir keçeli kalem sonra parmak boyası
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Vallahi ben ozaman hatta daha da kucukken kitap baktik hep hareketli kitaplar var bende cok begenirim cocuklarinda ilgisini cekiuor birliktw oturup bakardik her seyi soylerdim su mavi buyuk bi kitap var adini unuttum ordan sa her seyi solerdim sonra sormaya basladi her seyi belki hin kere gosterrsi solememi isterdi simdi 3 yasina girecek ekimde hala bakariz o kitaba ve cogu seyide cok erken ogrendi renkleri sekilleri simdi renklerin ingilizcesini soyluyo dili dondugunce☺
(13,824 puan) tarafından
Buarada tbi baya zaman oldu kalemle de ciziyor bisiler ama genelde bana yaptrr a yap b yap 1 yap diye kendi karalar☺
(686 puan) tarafından
Maasallah canım bizde öyle kitaplara bakıyoruz ordan herşeyi öğrenmiş zeka kartlarina bakarken teyzesi soruyor patlıcan mesela getiriyor diorum bı çocuk onu nerden biliyor çok faydası oluyor cidden anlatmanın teşekkürler cnm
(13,824 puan) tarafından
Evet kesinlikle hafizaya kaziyorlar konusmaya baslayinca sofradaki her seyi saydi sasirdim kucukelrin bilemdigi bir sey yok masallah☺simdi hele sasiriyoeum bazrn yaptiklarina
0 oy
(3,287 puan) tarafından
Ben 2 yaşına yakın vermiştim şuan 3 yaş 4 aylık son 3 aydır vermiyorum oyun yapıp duvar kapı boyuyordu 15 gün sonra tekrar vereceğim arada ver takıp et arada kaldır belirli süre sonra kitap boyamaktan sıkılıyorlar duvarlara geçiş yapıyorlar 
(686 puan) tarafından
Haha bizimki kesin yapar bunu teşekkür ederim canim
(3,287 puan) tarafından
Rica ederim ☺️☺️ bir kere boyamış pastel boya ile her yeri hem ağlayıp hem siliyordum gelmiş ağlama anne diyor niye diyorum böyle güzel oldu diyor beyefendi:D
(686 puan) tarafından
Ya canım ya teselli ediyor anneyi
0 oy
tarafından
2 subat dogumlu kizim bugun mıknatıslı yazi tahtasi aldim cok sevdi yaziyo siliyoo baya vakit gecerdi tavsiye ederimm
(686 puan) tarafından
Ay çok mantıklı ya benim niye aklıma gelmemis teşekkür ederim canim
tarafından
Evet kalem verdik yedi hep uçlarını bu cok iyi oldu sevdidee
(686 puan) tarafından
Bizde deneyelim bakalım neler olacak
tarafından
Dene yazarsın canim bide bisey istiyodu ağlıyordu gorunce aldim bugun bi sevindi varya oynadı onlada yaaa adini bilmiyom parmağını sokuyo icine sonra ceviriyo yine ayni sey neydi unutum adinii
(686 puan) tarafından
Anladım cnmm mutlu olsunlarda napalim
0 oy
tarafından
verdim kalemi yedi 2 yasinda
(686 puan) tarafından
Ah ya bak sen benimkide yer kesin napcaz
0 oy
(3,198 puan) tarafından
Bu plastik kırılmaz kalem bir de silince geçen uçan kalem almıştım ☺️
(686 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim