0 oy
357 göst.
Diğer kategorisinde (6,053 puan) tarafından

Basligi aciklayici yaziyim derken tum soruyu basliga yazan ben :D oglum 19 aylik soyle hayvanli kitaplar boyama kitabi boya kalemi falan almak istiyorum erken mi soyle eli alissin oyalansin benim de gozum senlensin doysun ☺sizce erken mi ufaktan aliyim mi

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence al canım bende o zamanlarda almaya başladım şimdi kızım kitaptaki resimlere bakıp kendisi hikaye yazıyor acaba ne olabilir diye kendi kendine öyle okuyor gibi yapıyor ne kadar erken bence o kadar iyi
(6,053 puan) tarafından
Tesekkur ederim canim yarin hava guzel olursa bi kirtasiyeden aliyim bulunur heralde
tarafından
Bulunur canım şuan kalem için daha erken ama hay van li kitaplar meyveli sebzeli kitaplar alabilirsin işte atıyorum köpek köpek hav hav der kedi kedi miyav der gibi etkinlikle yapıp taklitler yapabilirsiniz 22 aylık kızımla 5 yaşında kızım var beraber taklit yaparlar gobekelrini davul yaparlar köpek kedi taklidi falan yaparlar ")) sonra civzitiyorlar birbirlerini ısırmaya kalkıyorlar ben köpegim diye ama olsundu "D hahahah
(6,053 puan) tarafından
Hahahah Allah seni iyi etsin guldum ☺☺tamm canim alacam insAllah❤
tarafından
")) amin inşallah canım ❤
(6,053 puan) tarafından
❤❤❤❤❤
-Reklam-
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Kalem tutabildigi an al ne kadar erken o kadar iyi 

(6,053 puan) tarafından
Tutmaya meyilli kuzum aslinda o zaman zamani gelmistir
(2,375 puan) tarafından
Al o zaman eli alissin okulda kolaylik oluyor
(6,053 puan) tarafından
Tmm canim
0 oy
tarafından
düzenlendi

image

Boyama değil de eline kalem veriyorum su bazlı zararsız keçeli kalemler var ondan bi de yikanabilir resim defteri var ona çizgiler çiziyor renkler yapıyor 14 aylık

tarafından
Ekledim
(1,847 puan) tarafından
Bu kalemler gercekten super. Kıyafetten halıdan duvardan cikiyor
(6,136 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım bende bakiyim
(6,053 puan) tarafından
Tesekkur ederim canim
tarafından
Rica ederim kızlar
0 oy
(1,794 puan) tarafından
Geç bile kalmışsın. Benimki de 19,5 aylık iki üç aydır veriyorum bazen beraber bazen de tek karaliyo. Maksat eli alışsın öyle şekilleri düzgün boyamasıni bekleme. Kalın yumuşak kuru boyalar var onlardan al. 101 ve bim de defter ve boyama kitapları uygun canım dün yine adlik biz
(6,053 puan) tarafından
Aynn canim ya tesekkur ederim
0 oy
(748 puan) tarafından

4 ile 2 yas s ideal duvar ciziolar yyoksa :ermm:

(1,847 puan) tarafından
Silinebilir boya kalemleri var iz kalmıyor canim
(6,053 puan) tarafından
Bakarim kuzumm beraber yapariz zaten tek birakmam karkarim gozune falan batirir die
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Bir yaşını geçtikten sonra hemen verdim boya kağıt falan elleri alışsın şimdi beş yaşındalar ikizler benim hiç dusunmedim ortalik kirlenir diye
(6,053 puan) tarafından
Bende dusunmem canim pislik temislenir
(5,721 puan) tarafından
Aynen kuzum bazısı çok pinpirikli duvarda boyadılar yerleri de ama olsn hepsinin çaresi var
(6,053 puan) tarafından
Aman silinir ona bkma kuzumm
(5,721 puan) tarafından
Aynen canım benim♥️♥️♥️
0 oy
(612 puan) tarafından
14 aylık şu an carioca nın boyama kalemlerinden aldım boş büyük defter de aldım. Çiziyor miziyor bi işler yapıyor :) 
(6,053 puan) tarafından
Ayy cidden gecikmsiim uzuldum
(612 puan) tarafından
Üzülme canım hiç bişey için geç erken diye bişey yok. Boya kaleminden öğrenmez de başka şeyler tecrübe edip başka şeyler öğrenmiştir o merak etme
(6,053 puan) tarafından
Saol canim benim
0 oy
(1,847 puan) tarafından
Oglum 18 aylik boya kalemi aldim bir de resim defteri. Boya kitabı icin erken diye düşündüm. Zaten 1 2 ciziyor birakiyor. Maksat eli alışsın:)
(6,053 puan) tarafından
Bak resim defteride cok mantikli normal defter bile olabilir ☺
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Gülmeyin ben 3 aylıkken aldım heveslendim şimdi 7 aylık olduk 1 yaşında vermeyi düşünüyorum zeka kartları aldık baya ilgisini çekti 
(6,053 puan) tarafından
Kiz nie gulelim hersey bi heves☺
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Çocuğum 3 yaşında hala almadım bazen evdeki kalem ile kağıtları karalar.
(6,053 puan) tarafından
Olsun canim
(3,895 puan) tarafından
Bir sürü yapboz aldım kalın eğitici kartlardan aldım.
0 oy
(776 puan) tarafından

9 aylikken kalem kullanmaya basladi 15.5 aylikken rakam yazmaya başladı simdi 17.5 aylik dag dere falan yapiyor ama sonra canı sıkılıp hepsini karaliyor :D

(6,053 puan) tarafından
Ayyy binkere masAllah☺❤

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 135 göst.
21 Haziran 2022 Aile kategorisinde Frezya (686 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 66 göst.
23 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,605 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 222 göst.
7 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ajangadget (1,311 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 227 göst.
15 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,296 puan) tarafından soruldu

379,479 soru

11,359,844 cevap

34,838 kullanıcı

...