0 oy
144 göst.
Aile kategorisinde (590 puan) tarafından
bide ben anlatayım derdimi

kızlar tüp bebekle çocuk sahibi oldum çocugumu bırakıp işe başlamak zorunda kaldım. esim karısının çalışmasına alışmış biri. kaynanada doldurdu gecinemezsiniz vs diye ztn lohusalıktada burnumdan getrdiler nese işe basladım. bebege tanıdıktan bakıcı bakıyor fkt egtm sewiyesi düşük kendini geliştirmemiş birisi. suana kadar yarım gün çalıştım nese dedim . fakat şimdiden snra tam güne gececegim işyeri stresş yorgunluğu derken belki akşamda ztn cocuk uyur çocugumla dogru düzgün vakit geciremicem. kadın tam gün uygun gördüğüm paraya calışcagını sanmıyorum hiçbi iş yapmıo sadece bebege bekçi gbi.. nese gelelim bana annem martta emekli olacak inş yani martta o bakabilecek. annem bile bazen yarımagız bn yardımcı olurum dio , sonrada nese işe gt harçlık alırsın dio. esim ztn ücretsz e ayrılırsam dye tir tir titrio yani elime bin tl de gecse bütün parayı kadınada versem herkes işe gdeyim dye ölüyor. bnada kadın hem beceriksiz hem çocuga verimli dgl hem cocugumdan ayrı kalıp ona o parayı verip iş stresi vs yasamakda zoruma gidiyor… ewde dursamda esim param yok dye dirlik vermeyebilir

ben neyapacagım bunaldım artk dayanacak kimsem yokmuş

5 Cevaplar

0 oy
(1,928 puan) tarafından
Eşin gerçekten hem bencil hem saygısız. Bence denemeye değer marta kadar ücretsiz izne ayrıl sonrasında anneniz yardımcı olabilirse çok güzel olur. Etrafımda ve ailemde çalışan anneler var çok saygı duyuyorum ama eşlerinin kafası hep maddiyata çalışıyor anneler hem perişan hem pişman hem mutsuz oluyor. 
(62 puan) tarafından
Anne mutsuz çocuklar mutsuz. Anne mutsuz eşler de mutsuz...
(1,928 puan) tarafından
Anne evliliğin temel taşı olduğuna göre anneyi razı etmek gerekiyor
(590 puan) tarafından
çalışmasam ewde tatszlık olsa para yzünden ondanda çocuk etkilenecek
eline az miktarda gecse çocuguma işe gdeyimde bişeymi alsam cocuktan uzak işin içinden çıkılmıyor
(1,928 puan) tarafından
Vallahi incitmek istemiyorum seni ama evladına alacaklarını düşünmek yerine bugünleri doya doya yaşa. Ve tüp bebek aramışsınızda bebeği. Giden zaman gidiyor bari 6 7 ay evladınla kal. Bebek bakıcısı içinde lojmanlara git ve sor polis eşlerinden bakanlar çok oluyor. 3 binliraya da seve seve bakarlar
-Reklam-
0 oy
tarafından
ee sende bilgili birini bul o zmn ne biliyosun kadinin verimsiz oldugunu?

ben annesi oldugum halde cocugima cok verimli olamayabiliyorum ev işi yrmek bulasik hamilelik beni yoruyor yani 
(590 puan) tarafından
kamera var ewde bigün ewde kaldım rahatszdm ogün farkettim
(590 puan) tarafından
kadına hiç bi iş yaptırmıyorum bu arada cocuga verdiği seyin tabagını bile yıkamıyor öyle anlatayım
tarafından
yaaa o zmn sknti cbm
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Aşırı bozuk yazıyorsun. Bu devirde bakıcıya verilen para ile aldığın maaş neredeyse kafa kafaya geliyor. Ben ücretsiz izindeym. Çocuklar kreş yaşına gelmedikce çalışmaya baslamayacagim sen etrafindakileri boşver işine ne geliyorsa onu yap. Dayanagim yokmuş diye düşünme herkes bencildir işine geldiği gibi davranır sen de öyle yapacaksin
(590 puan) tarafından
bozuk yazıyorum işin içinden çıkamıyom
işe gtsem elime gecenle cocuguma istediğimi alırım
gitmesem eşimde hergün tatsızlık yaparsa neyapacagım
yıllardr calıştığım için herkes buna alıştı
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Senin yerinde olsam eşimden her gün laf yerim yinede çocuğuma ben bakarım, gerekiyosa o iki iş yapsın kusura bakmasın yani 
(590 puan) tarafından
hergün tartsma ortamıda çocugu rahatsz edecek adam tir tir titrio gitmezsem dye
(3,452 puan) tarafından
Canım tartışma. Söylensin dursun sen hiç cevap verme. Gerekiyorsa al bebeğini başka odaya geç. Bebeğinden daha önemli değil hiç bişey hiç kimse ve hiç kimsenin düşüncesi
0 oy
(966 puan) tarafından
Cnm bn de çalışan anneyim.Bebeğin kaç aylık? Bnm de bir bakıcım var.Belki bazı fikirler verebilirim sana.
(590 puan) tarafından
bu bakıcı bnm akrabam 3 bini kabul etmez dye düşünüyorum yarım güne bi asgari ücretin yarısını istedi buna güvenilirlik konusunda kafam rahat evde kamerada var ama en azından çocugu dövmez zarar vermez ama beceriksiz afedersin egitimsiz kendini geliştirmemiş biri. çocuk artık öğrenmeye baslıyor misal bigün ewdeydin çocuga ne ne dyp duruo cocuk ne dio bnde ne dgl efendim anneciğim dedim vs çıkmazdayım çalışmakmı öantıklı evde kalmakmı
(590 puan) tarafından
çocuk emanet ettiğim için hanımefendi. sen ewde büyüttün heralde kendin çocugunu oyüzden anlayamazsın
(590 puan) tarafından
bn burda ne soruyorum sen neyazıyorsun şu internet ortamında bile faydalı olmaya çalışmak yerine muhalefet yapıyorsun daha çok param olsa zaten oturur kendim bakarım, herseyi çok biliosunya boş boş konuşuyorsun, aylaaaz hanım nasıl yardımcı olmaya calıştı
bn senin bakıcıya baktırdıgınada inanmıyorum muhtemelen koca parasıyla ewde rahat ediyorsun :D  hahaha
(590 puan) tarafından
tahminim dogru çıktı sordugun sorulara baktım kendin bile okumamış dye komşularından bahsetmişsin o okumamışlarla ev gezmeleri günler hahaha nasılda anlasım evde oturdugunu :Dddd
(590 puan) tarafından
ayselanne korkup iyi kaçtın korkacaksan yazmayacaksın geniş geniş

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 113 göst.
17 Haziran 2022 Aile kategorisinde bebek2020 (590 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 509 göst.
28 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Dyg_1 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 181 göst.
13 Eylül 2022 Aile kategorisinde yagmurzamani (262 puan) tarafından soruldu