0 oy
1,565 göst.
Aile kategorisinde (751 puan) tarafından

imageburaya teyzesinin aldığı hediyeyi gösteren mizgin bırakıyorum ❤️ kızlar özlemişsiniz merak ediyorsunuz mesaj atıyorsunuz. Rabbim size dert vermesin inşallah ❤️  gribi geçti gibi ama öksürük hala devam ediyor onada pekmez veriyorum kefir ve c vitamini ile inşallah düzelecek. Ona baktıkça üzülüyorum havale geçirme riski olduğu için her yanına yaklaştığımda gece  her kalktığımda acaba iyi mi onu nasıl görecem  diye korkuyla yaklaşıyorum. İyi görünce derin bi nefes alıyorum allahım şükürler olsun şimdilik iyi diyorum. Rabbim kimseye yaşatmasın inşallah.. O yüzden dedim ki gideyim kendimi araştırayım bu niye böyle oldu sebeb ben miyim ilerde Bi çocuğumuz daha olursa oda aynısı olur mu gibisinden ve tıbbi genetiğe randevu aldım gittim. Doktorda araştırmaya bebekten başlıyoruz dedi. Karın ultrason, böbrek ultrason, kalp, genel vucüt taraması kısacası bu yaşta çekaba girdi minik yavrum. Ve Bi kan verdi bu kanın sonucu 3 ay sonra çıkıcak dna testi gibi bişey onun kanından bizim dna mız çıkıcak ve sıkıntı anlaşılacak. Akraba değiliz eşimle. Yaşımızda uygun ben 24 yaşındayım. Doktorda gözlemlediğim kadarıyla Bi sıkıntı olduğu için değil rabbim den gelen bişey diye tahmin ediyorum dedi yinede araştıralım dedi. Bu aralar onlarla uğraşıyoruz kızlar biraz canı yanıyor tabi ama inşallah ilerde yanmasın acı çekmesin. Hastaneye gidip gelmekten çok bitkin düştüm halsizim eve gelince bişey yapasım yok tembelliğim üstümde resmen kızıma sarılıp yatıyorum Bi hadis geliyor aklıma ve yüreğime su seriliyor resmen  Ey insanlar tedavi olunuz. Çünkü yüce Allah şifasını vermediği hiç bir hastalık yaratmamıştır. ❤️ :) 

30 Cevaplar

0 oy
(843 puan) tarafından

Ay kuzucum benim maşallah ya özlemişim valla görünce yüreğime su serpildi. Hep iyi olun inşallah. Allaha emanet olun <3

-Reklam-
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Mssalh rabbim korusun Allhim şifa versin canim
0 oy
(571 puan) tarafından
Kuzum Rabbim şifa versin bende geçen hafta Doğum yaptım bebeğimi 2 gün kuveze aldılar oksijensiz kaldı diye İnan okadar zordu ki aklıma sen geldin hemen dedim ben buna dayanamiyorum Leyla nasıl dayanıyor ama Rabbim kimseye taşıyamayacağı yükü vermezmiş Rabbim bisey veriyorsa kesin sınavdan geçiyoruz tek çare dua etmek kalıyor 
0 oy
(98 puan) tarafından

Profil fotografina hayran kaldim o masumluk masallah bal böceği <3

0 oy
(343 puan) tarafından
Allah bağışlasın ya çok tatlı isminin anlamıda çok güzel, ❤️ Allah şifa versin inşallah sonuçları temiz çıkar canım yanlış anlamssan ne sıkıntısı var  prensesin çok sağlıklı duruyor 
(751 puan) tarafından
Canım hamileliğimin 8 ayında beynindeki kemiğin gelişmediğini ve sıvı toplandığını öğrendim. Aldırın dediler kabul etmedik 8 aylık bebek alınır mı bize hem zihinsel hemde bedensel engelli dediler. Çok zor zamanlar geçirdik burdaki arkadaşlar o yüzden bilirler. Doğdu 1 aydan fazla yoğun bakımda kaldı arama butonuna MİZGİN yaz çıkar eski postlara bak canım sen. 3 ayında emar çekildi ve anne karnında koyulan teşhis doğru dediler sıvı var ameliyat olmadı lazım ve şu an ameliyat olursa masada kalır dediler biraz büyümesi lazım ama sürekli takip edicez havale geçirme riski var yüzünde anomisi var. Sürekli hastanedeyiz kısacası canım gir bak eskilere oku anlarsın canım
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Allah şifa versin canım 
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Sen o kadar güçlü bir annesin ki Ayakta alkışlıyorum. Rabbim 'in emanetine o kadar guzel bakıyorsun ki mevlam sizi birbirinizden hic ayırmasın.Burada okuyorum çocuk uyumuyor ağlıyor diye evlatlarından soğuyan var.Diyorum cidden Allahim neden onlar Anne oluyor. Rabbim sana güç kuvvet versin o güzel avuç içlerinden öpüyorum seni.Mizgin savaşçı bir kiz ben inanıyorum herşey yoluna girecek.Rabbim senden bin kat razı olsun.ve yürekten diyorum bunları canım.
0 oy
(1,254 puan) tarafından
MAsallah sana benim bal kupum Nasilda guzel olmussun sen boyle teyzem❤

Leylacim uzulme insallah cabucak gripide atlatir vede guzel haberler alirsiniz Rabbim sifalar versin Hep gozum ariyo senin postunu gorur gormez yaziyorum Beni yerime Mizgini kocaman op❤❤❤bu kalplerde Teyzesinin kuzusuna...
0 oy
(2,032 puan) tarafından

Oyyy maşallah bu kuzuya Rabbim ne güzel yaratmiş seni benim yerime kokkla bu meleği <3annesi

İlgili sorular

0 oy
41 cevap 1,564 göst.
23 Aralık 2019 Aile kategorisinde Mizginim ❤️❤️ (751 puan) tarafından soruldu
0 oy
49 cevap 1,808 göst.
3 Ağustos 2019 Aile kategorisinde Mizginim ❤️❤️ (751 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 2,502 göst.

377,940 soru

11,312,603 cevap

34,745 kullanıcı