0 oy
203 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (814 puan) tarafından
Saçıma açıcı sürüp kına yaksam olur mu bide papatya çayı suyu koysam daha güzel olur mu rengi fikirlerinizi bekliyorum kızlar bugün yada yarin yakacağım 

13 Cevaplar

0 oy
(814 puan) tarafından

En İyi Cevap
Kızlar canimsiniz teşekkür ederim cevaplar için  ❤️

Bişey eklemeyi unutmuşum ben tesettürlüyum ve hiç boya sürmedim saçıma ilk kez yapacağım açıcıyı kına eskiden de yakardım saçım kestane rengi boya yerine şöyle kızıl olsun istedim denemekten zarar gelirmi bilmiyorum buraya bildirilen  

Memnun olmayanlar ne oldu çok mu turuncu oldu hanımlar neden memnun kalmadınız ?
-Reklam-
0 oy
(3,485 puan) tarafından
Ben bi ara yaptım bin pişman oldum üstüne siyah dışında başka renkte yapamıosn ikinci günü kuaför saolsn kurtardı beni bence hiç deneme yinede sen bilirsin
0 oy
(582 puan) tarafından
Açıcıyı bilmem ama ben yaparken içine az şeker çay ceviz yaprağı suyu zeytin yağı falan koyuyordum ipek gibi yapıyordu saçlarımı 
0 oy
tarafından
Kına aslında çok gzl bende 2 yıl önce yaptım hala saçımda bazı yerlerde duruyor baş ağrısına çok iyi annem bazı bitki şeyleri koyardı isimlerini bilmiyorum kaynanam zeytinyağı ve çay koyuyor koyu renk alsın diye
0 oy
(7,793 puan) tarafından
Turuncu olur en fazla
tarafından
Bence de turuncu olur açıcı üstüne kına. Bazı kınalar kaliteli olmuyor bile iyice cırtlak bi renk bile çıkabilir. Küçükken annem bana yakmıstı benşm saçım kahverengi tonu tupturuncu çıkmıstım :)) hint kınası sürdü sonra
(7,793 puan) tarafından
Kına bide zor kurtarılır kusar hep
0 oy
tarafından
Turuncu olur komik durur yapma kiz
0 oy
tarafından
Ben yaptim pisman oldum
0 oy
(2,415 puan) tarafından
Açıcı üzerine çok sırıtır ben boyasız saçıma yakıyorum sadece güneşte belli ediyor ama açık renk sacta yapay durur birde cok parlar anneme yakmıştık, beyaz saçları öyle oldu
0 oy
(509 puan) tarafından
Hiç demedim sms kınanın içine yumurta zeytin yağı tuz koyardım 
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Hep yapıyorum çok güzel oluyor. Demli çay ve zeytin yağı badem yağı falanda koyuyorum
(814 puan) tarafından
Kına belli olsun istiyorum bende çoğu kişi pişman oldum yazmış ben tesettürlüyüm zaten farklılık olsun istiyorum canım bende yapayım kötü durmuyorsa
(1,928 puan) tarafından
Ay yok ben çok severim kapalıyım bende
0 oy
(711 puan) tarafından
İçine papatya çayı değilde ben şu normla içtiğimiz çayın demini koyuyordum daha koyu giriyirdu sacima
0 oy
(795 puan) tarafından
Durup dururken aklima soktun haaa .. saclarim siyah ama  koyu degil .. bende acici surmeden yapsam nasil olur acaba
0 oy
(1,081 puan) tarafından
Kına beyaz saçta turuncu oluyor canm 

Kahverengi bir saç tonum vardı.sacima kına yaktım.kizil kahve birşey oldu ama ben çok sevdim:-) saçım uzadı ve hala uçları kızıl gibi

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 167 göst.
3 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Fatma ay (98 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 182 göst.
24 Mayıs 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Mhmd8mrn (7,121 puan) tarafından soruldu
+1 oy
33 cevap 1,243 göst.
0 oy
9 cevap 134 göst.
7 Aralık 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde EmelSezer07 (188 puan) tarafından soruldu

397,041 soru

11,875,453 cevap

35,990 kullanıcı

...