0 oy
451 göst.
Aile kategorisinde (1,271 puan) tarafından
Kızlar kaynanamla kayınpederim bize 2 saat uzaklıkta köyde oturuyor. Bizim eve 5 dk uzaklıkta da evleri var. Ama tek biri geldiğinde hep bizde kalırlar asla evinde kalmazlar. Kaynanam da düğün için gelecek bu hafta yarın. Pazara kadar burda. Tabi ki üç gün bizde kalacaktı. Ben pek hoşlanmıyorum bu durumdan kendi evi varken bizde kalmalarından ama laf etsem de eşimle aram bozuluyor. Neyse ben evi temizliyorum bugün. yarın gelecek diye. Bir şey için aradım. Dedi ki dayımın kızı da gelecek düğüne. Üç gün o da kalacakmış. Ben hiç tanımam. Biz dayımın kızıyla bizim evde kalırız dedi. Ben de tamam dedim. Hiç gelin ikiniz de bizde kalın demedim. Ayıp olmuş mudur sizce ?

16 Cevaplar

+1 oy
(2,138 puan) tarafından
Ne ayibi sınırları olmaya insana saygı duyulmaz iyi demişsin 
tarafından
Wuuuuuuuu
(2,138 puan) tarafından
Bizde ogreniyoz bu hayattan biseyler:))
-Reklam-
0 oy
tarafından
İyi olmuş bence
(1,271 puan) tarafından
Valla ben de sevindim
tarafından
Aşağıdaki cevabı okudum da Annen kendi evinde kalacakmış dedi bana dersin bende tamam dedim dersin eşine boşver takma
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Yoo ne ayıbı canım ağız aramış aradığını bulamamış ee ztn misafiride vr kendi evinde dursun
(1,271 puan) tarafından
Valla eşim böyle şeylere çok takık. Her bizim buraya tek geldiklerinde arayıp dicekmisim gelin bizde kalın diye. Şimdi eşime söylesem laf eder mi acaba dedim bizde kalın demedim diye
tarafından
Takık mı? Sebep? Kendi mi ağırlıyormus o kadar misafiri?
(1,271 puan) tarafından
Valla takılıyor öyle şeylere.annesi ya da babası köyden gelip burda tek başına kendi evinde kalamazmis. Ben arayıp gel bizde kal dicekmisim. Ve yaz geldi artık her hafta düğün var her haftasonu birinden biri geliyor arayıp bizde kalın diyorum hiç memnun değilim bu durumdan...
(7,768 puan) tarafından
Mecbur değilsin az çirkef ol hakkını ara o ararsada yapsın hizmetini
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Yok yok öyle düşünme iyi yaptın 
(1,271 puan) tarafından
Bence de cnm ya
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Yok kız iyi yapmışsın tek kaynanan olsa ayıp etmişsin nolcak gelsin kalsın o unda oglunun evi dicektim ama ne işi var dayısının kızının 3 gün sizde
(1,271 puan) tarafından
Valla öyle ya bir de sürekli her hafta her hafta düğün oluyor yaz geldi. Hep burdalar zaten
0 oy
(1,097 puan) tarafından
Yok ne ayıbı. Eşine de annen böyle böyle dedi bende tamam dedim dersin. Neden davet etmedin derse. Dayısının kızı da gelecekmiş bizde kalırız dedi şimdi kadın belki rahat edemiyodur huyunu bilmem tanımıyorum annen tanıyor. Bi bildiği var ki böyle dedi diye düşündüm dersin
(1,271 puan) tarafından
Doğru cnm öyle diyim sağol şimdi tanımıyorum evimde rahat edemez belki ondan demedim diyim
(1,097 puan) tarafından
Annen teklif etmeyince bi bildiği vardır. Davete de hayır demezler şimdi rahat edemicekse çağırmıyım dedim falan dersin. Uydur işte bişiler :))
(1,271 puan) tarafından
Vazgeçti cnm kadın gelmiyormus bizde kalcak
0 oy
(3,037 puan) tarafından
Bence hiç de ayıp olmamış. Kaynanan olması gerekeni söylemiş sende tamam demişsin. Sana bişey diyen olursa eşin falan. Kendisi istedi evinde kalmak ben napabilirim dersin. 
(1,271 puan) tarafından
Bence de olması gereken bu cnm ya ne işi var
(1,271 puan) tarafından
0 oy
(230 puan) tarafından
Yani hem istemiyorum diyosun hemde ayıp olmuş olmamış diye sorguluyosun.. 3 5 gün kalsa ne olur sana zararı yoksa anlamadım..istemiyosan  ayıp olmuş olmamış düşünme bence 
(230 puan) tarafından
Uslupsuz ne yazmışım canım cicim demedim diye mi..Allah aşkına yaa..olumsuz yorum yazdım diye  bu kadwr niye sorun ettin ki..güzel uslupsuz sanki bisiy demişim sana. Hey Allahım  yaa..olumsuz bisiy duyunca.caniniz sıkılcaksa yazma o zaman..yaziyosanda fikirn için sağol deyip geçersin..yada bisiy yazmasın.
(1,271 puan) tarafından
Sence senin söylediğin bir şeye canım sıkılabilir mı ? Bu kadar olumsuz olma mutsuzlugunu etrafa saçma tekrar söylüyorum ve noktayı koyuyorum daha da yazmam sana iyi geceler :)))))
(1,271 puan) tarafından
Bu arada ne kadar bir yere odaklanmış gidiyorsun. Sana kötü yorum yaptım hemen kızıyorsun diyorsun buraya odaklanmissin. Sana diyorum ki olumsuz yorum yapabilirsin. Tam tersi düşünceye sahip olabilirsin. Bu bnm için sorun değil. Sana uslupsuz demedim. Hakaret ettin demedim. Uslupsuz da demedim. Üslubun bana ters dedim :) ben insanlarla senin gibi olumsuz konuşmam. Demek ki içindeki mutsuzluk olumsuzluk etrafa saçiliyor. İnsanları kafana göre tersleyemeyecegini anlarsın umarım :) daha da yazmam dedim ama yazdım ah bu bennnn :) bu sondu işte hadi by
(230 puan) tarafından
Kim.mutsuz.bilinmez o .. sana da kalmaz .Allah şükür iyim..bncede yazma ..bu kadar hassas olma tatlım .. iyi geceler sanads tatlı   rüyalar
(230 puan) tarafından
Hadi cnm iyi geceler çok üzülme tamam haklısın..istediğin olsun ..canım..üslubum ne kadar güzel  canım  diyorum..yorma o güzel ellerini bnm.icin..iyi geceler tekrar ..
0 oy
tarafından
Senden davet beklemiş yanlız başına kalamıyor kadın demek ki kuzeni falan gelecek ya birlikte kalmak istemiş sizle ama bir şey demediğin için ayıp falan olmamış canım merak etme 
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Ayıp değil sana gelcez deselerdi bile sen kendi evinde kal demelisin 
(1,271 puan) tarafından
Tek gelecekmiş cnm kadın gelmiyormus bizim evde kalcak
0 oy
(912 puan) tarafından
Niye ayıp olsun ki evsiz değil sonuçta kendi evine giymesi daha mantıklı 
(1,271 puan) tarafından
0 oy
(1,663 puan) tarafından
İyi yapmışsın hatta vazgeçip sizde kalalım derse müsait değilim de sınırını koy şimdiden böyle çok alıştırma bence 
(1,271 puan) tarafından
Vazgeçti kadın gelmiyormus bizde kalcak...
0 oy
tarafından
bi zahmet agirlasin misafirini
0 oy
(1,703 puan) tarafından
En iyisini demişsin 
0 oy
(86 puan) tarafından
Ne ayıbı olacak ya kendi evi varmis ayrıca tanımadığın insanın senin evinde ne işi var 
(1,271 puan) tarafından
0 oy
(12,818 puan) tarafından
Yok yavrum iyi etmişsin çok şükür bu kadarını en azından akıl etmiş çok şükür 
(1,271 puan) tarafından
Öyle ama vazgeçti cnm kadın gelmiyormus bizde kalcak

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 442 göst.
29 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy