0 oy
904 göst.
Aile kategorisinde (245 puan) tarafından
Kaynanam ve görümcem eşim işten geldiği gibi kavga çıkarttılar beni şikayet ettiler sofradaudik hamileyim kalkmak istedim beni hırsızlıkla suçladılar eşim beni savununca kaos çıktı kalkmak isteyince benim kolumdan tutup oturttu canım yandı odaya gittim gelip çıkardı beni ve hirpalamaya başladı ama dövmedi kaynanamın hoşuna gitti öyle davranınca kızlar ne yapıyım bana yol gösterin kimsem yok aileme anlatamıyorum kaynanam yüzünden bı gün intihar edicem onları Allah'a havale ediyorum 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sen sesini çıkarmazsan daha çok böyle bu durumu yaşarsın.
(245 puan) tarafından
Zaten karşılık verdiğim için böyle oldu ilk defa hakkımı savundum
-Reklam-
0 oy
(2,882 puan) tarafından
Eşin hem savunp hem nasıl hirplyr
(245 puan) tarafından
Çok sinirli bı yapısı var
0 oy
(1,057 puan) tarafından
Ne yapmışsın ne almışsın da kızdı lar 
(245 puan) tarafından
Bı önceki postumu okursan anlarsın vədə bişey kaybolmuş beni sucluyolardi eşimde sinirini benden çıkardı
(1,057 puan) tarafından
Hay Allah yaa
0 oy
tarafından
Aılen nerde nıye bunlarla bırlıkte yasamayı kabul edıyosun gozunu seveyım hırsızlılla suclandıgın yerde 1 saat durma 
(245 puan) tarafından
Eşim istemiyor birlikte dışarı çıktık orda kalmak istemedim kaynanam dışarda alay ediyor ağır olun diyor keşke senin ailene hiç bulasmasaydim dedim ona
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Ah arkadaşım ahh kardeşimn nedenn kabul ediyorsunuz beraber yasamayi baştan neden evlilik için acele ediyorsunuz ya ev ev üstüne olurmu hicc bide insanliktan nasibini almamış mahluklarin içindesin diğer postunu okudum aglayasim geldi ne demek kırka korka oadamda yemek yiyorum ya Allah rızası için ailene anlat bu durumu lütfen kendini kimsesiz gibi gösterme şu pisliklere ailen bir iki söylenir sonra eminim ki sahip çıkar insan hiç evladından vazgeçermi 
0 oy
tarafından
Susarsan gene yapar ara aileni
0 oy
tarafından
Ailene anlatmazsan böyle devam eder yaşadıkların annen baban gelecek ağızlarına sıça.cak bak bakalım yapabiliyorlar mı bir daha
0 oy
tarafından
Sen nerelisin?

Anlatdım zaten muhattapın eşindi. Başda savunmuş. Ama haklıyken haksız olmuşsun. Yavaş yavaş eşini işleyecektin
(245 puan) tarafından
Bitlis nasıl yapcam bilmiyorum
tarafından
önceki postdakı yorumuma bak. Ama şu an sakin ol 3-5gün geçsin. Eşine siz haklısınız ve ya ben haklıyım  deme şu an. sadece çok üzgünüm keşke beni anlasaydın. Ben sana güvendi, bu adam beni korur kollar,bana sahib çıkat,kimseye ezdirmez dedimde  evlendim. Severek isteyerek. Hamile olduğumu öğrenince  çok mutlu oldum sana bebek vericem diye de.İçindeki merhameti uyandır önce.
(245 puan) tarafından
Sonra peki bu gece diyorum konuşsam artık Yeter desem beni ayrı eve çıkar gibisinden
tarafından
kesinlikle iş kötüye gidecek. Ayrı eve sen istiyorsun diye deyil,kendisi annesiyle anlaşmafı diye çıkar sadece. Bunun için önce senle iyi anlaşması,seni haklı bulması ve annesinin yalnışını görmesi lazım.
0 oy
(6,668 puan) tarafından
Ah be bacim birlik oturmayı niye kabul ettin ki melek de olsa aynı evde yasanilmaz kaynanayla
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Ailen yok mu
0 oy
(7,935 puan) tarafından
O nasıl eş öyle ya  adamsa ayrı ev tutar .Ev ev üstünde olmuyor yaşanmaz ki

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 1,053 göst.
10 Haziran 2023 Aile kategorisinde Janya 6 (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 1,130 göst.