0 oy
739 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Alt komşumun gelini  ramazan bayramının 1 günü dogum yapti. Doğumdan beri kaynanaksnsa kalıyor bende bugun çocuk görmeye gittim. Ama cocuga çok üzüldüm. Annesi çocuğu sütüm gaz yapıyor yaramıyor rahatsız ediyor diye mama veriyormuş. Ve mamayı doymuyor diye 60 ml suya 3 ölçek mama atıyor çamur gibi yapıyor. Yazın cocuk sindiremiyor aksama kadar bağıra bağıra ağlıyor kabız oluyor  2 aylık bebekte 4tane fitik çıkmış doktorlar ameliyat duyurmuş. Çocuğu kundak yapmıyor cocuk 5 dk uyusa kollarından ellerinden korkup hemen uyanıyor. Internette hergun banyo yaptırın  yazıyor diye hergun banyo yatırıyormuş cocuk bronşit olmuş. Bebek emzik emiyor ama alışmasın diye vermiyo ağlasın ondan daha iyi diyor. Çok üzüldüm cocuga. Başka bir komşu yaşını almış torun torbaya karışmış bir kadın annesi telefonda konuşurken çocuğu kundak yaptı.  Ağzına emzik verdi kucağında uyuttu annesi gelince ne yaptınız çocuğuna kurbanlık koyun gibi dedi geri açtı kundağı cocuk hemen uyandı başladı ağlamaya. 

Kadın kaynanasına biraz akıl ver yazık cocuga kundak yapsın sıcacık elli kolu içinde uyuşun cocuk dedi. Kaynanası 1 diyom dilemiyor 2 diyom dilemiyor 3uncuyu dediğim zaman tersloyor azarlıyor  bende karışmıyorum artık dedi.

Kaynana diye her dedigi yanlış olmayacak ya. Hadi hepsini geçtim anne sütü gaz yapıyorsa mama yapmıyor mu madem gaz yapıyor bir müddet gaz yapanları yeme.

24 Cevaplar

0 oy
(5,067 puan) tarafından
Tam olarak ***** bı kadınmış gerçekten herkes anne olmamali. Kör cahillik bu yazık çocuğa ya
-Reklam-
0 oy
(1,837 puan) tarafından
Geçen sene benimle beraber 4 arkadaşım daha doğum yaptı. İnanır misiniz bir tek ben emzirdim. Sebep olarak göğüsleri bozulur eşleri aldatırmış. Bu yüzden bebekleri mama ile büyüttüler. Öyle şok oldum ki. Ne kundak yaptılar ne doğru düzgün oturttular. Yani o begenmedikleri Kaynanalar kaç çocuk büyütmüş. Benim eltimin üç çocuğu var. Ben ondan da akıl alırım annemden de akıl alırım kayinvalidemden de. Neticede o insanlar bu günleri kaç defa yaşamışlar. Onların deneyimlerini benimle paylaşmaları bana verebilecekleri en güzel destektir. Ama gel gör ki yeni neslin insanı her şeyi ben bilirim edasında. Kitaba göre çocuk büyütüldüğü nerede görülmüş Allah aşkına. Yazık çok yazık ..
0 oy
(123 puan) tarafından
Haklisin canim kundak iyidir hem guzel uyur ve vucudu dumduz durur egrilik bisey varsa duzelir
0 oy
(606 puan) tarafından
Bu nasıl bir zihniyet ya bebeğe de acımıyor , öldürecek bebeği acı çektire  çektire yazık günah ya valla çok acıdım o bebeğe benimde bebeğim var kabız olduğunda zorlandığı da ben oturup ağlıyordum ya acı çekiyor diye bı nasıl bir ma l yaallah akıl fikir versin , o bebek inşallah kurtulur ondan ol

İlgili sorular

+9 oy
12 cevap 904 göst.
10 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 1,403 göst.
28 Aralık 2022 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (11,013 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 404 göst.
4 Ekim 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
6 cevap 152 göst.
11 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,664 puan) tarafından soruldu

384,956 soru

11,513,706 cevap

35,174 kullanıcı

...