0 oy
295 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
İlk defa boyle birsey oldu

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Mantardır o doktora hit mutlaka 
tarafından
Alla allah of gecmezmi kendi ya
tarafından
Geçmez canım geçse bile uzun sürer
tarafından
Saglik ocagi verir mi ilsc
tarafından
Bi git bakalım
-Reklam-
0 oy
(8,318 puan) tarafından
Muhtemelen mantardır doktora gıtmeden halledeyım dersen karbonatlı su ıle taharet al doktora gidersen eger fıtıl verır muhtemelen ayrıca her gun temız camasır giy dar giyinme 
tarafından
Canim valla gubde 2,3 kere camasir degistirdigimi bilirim ya
0 oy
tarafından
Mantar iç çamaşırlarıni utule taharetten sonra kurutma makinası ile orayı kurut nemli kalmasın ben kürtajdan sonra oldum hemen geçti benim birdahada olmadı doktora görün krem verir
tarafından
Saglik ocagi bakar mi canim
tarafından
Bakar canım bakmazda sen kasintim var de mantar kremi yazar sana
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Mantar egzama alerji enfeksiyon herşey olabilir doktora görün 
0 oy
(3,009 puan) tarafından
Ağda yaptığın yer kaşınıyorsa cildiyeye git bir krem versi ikinci kullanında kesti kaşıntıyı bir sürü krem almıltım eczaneden geçerdi yine başlardı mafetmişti beni
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Piyelostyl diye Bi ilaç var yazdır sağlık ocağına kullan sabah akşam geçmezse o zaman git sağlık ocağına 

Ayrıca onu kullanırken travazol da sür
0 oy
(796 puan) tarafından
Cnm bir iki hafta once banada aynisi oldu sirke ile yikandim gecti istersen bi dene
(796 puan) tarafından
Valla cnm ben dk gittim ilac verdi emzirdigim icin kullanamadim  sonra internette arstirdim sirke mikroplari oldurdugu icin ise yariyomus denedim az yaa oluyo ama kasinti falan kalmiyo
(230 puan) tarafından
Bnde emziriyorum..bnde sürekli tekrarliyo.. dikkat etmeme rağmen .sirke deneyim  yaa..ne sirkesi fark edermi
(796 puan) tarafından
Farketmez heralde cnm bem faydas8ni gordum insALLAH  sende gorursun
(230 puan) tarafından
Valla sağol cnm  kaşıntıyı giderdi valla rahatladım.cok.kotu ağrı girdi sürdüğüm de yaktı baya ama snra geçti acısı..trvazol kremi surdugumde öyle oldu dayanamadım açısına ..gittim ssirke sürdüm tekrr..
(796 puan) tarafından
Gecmis olsun cnm  ilk basta yakiyo ama sonra geciyo kasinip durmasindan iyidir

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 249 göst.
18 Ocak 2021 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 136 göst.
21 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 175 göst.
13 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kelebek0707 (1,363 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 151 göst.
7 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde MARMELAT -_- (556 puan) tarafından soruldu

379,607 soru

11,363,858 cevap

34,841 kullanıcı

...