+1 oy
466 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Uzun süre kullanayım diyorsanız baştan park beşik alın. Güzel görünüşüne aldanıp alınan ahşap beşikler hiç kullanışlı olmuyor. Çok az kullanabildim. Bebeğim 15 aylık çok dönüyo kenarlarına çarpıp kendi i uyandırıyor diye bide şimdi gittim park beşik aldım 

18 Cevaplar

0 oy
(1,634 puan) tarafından
Bende park Beşik kullanıyorum çok memnunum 
tarafından
İnşallah benimkide alışır
-Reklam-
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Bizim oğlan 8 aylık 5 beşiği 
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Ben park yatak aldım dşye çevremdeki herkes ayyy o alınır mı büyük ne gerek var çok gereksiz diyorlar ama umrumda değil 
tarafından
Aynen canım en iyisini yapmışsın
0 oy
(7,571 puan) tarafından
Bizde ilk hamak aldık sonra park beşik aldık ama sallaması iyi deil 
tarafından
Ben ahşapta uyutamayinca hamak da aldım
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Valla hem anne yanı beşiği hem karyolası tahta iki takım kenarlık var aşırı memnunuz o koskoca naylon şeyi alıp da odaya koyup çocuğumu yatırmam. Karyolası da büyük istediği gibi dönüyor 
(1,271 puan) tarafından
Ben de oyle diyordum cnm koskoca naylon çok kötü diyordum. Şimdi bir nimet diyorum :) sepet beşik aldım ilk 6 ay. Baktım ahşap ile olacak gibi değil. Park besik aldım birkaç sene daha rahat rahat kullanır kızım pat pat kendini atıyor uyurken tamamen yan yatıyor falan hiç sorun olmuyor. Odasında bazasi da var ama hiç yatmadi daha. Park beşikte yanımızda yatıyor yatak odasında
(13,202 puan) tarafından
Bizimki anne yanı sepet almadım bilerek 6 ay kullan at olmasın diye 95 cm oyuncak beşiklerin büyüyü tarzında hala bazen gündüz uykusunu orada yapıyor 22 aylık. Büyük beşiği de 135 cme 95 falan büyüyen beşik çok şükür hiç şikayetim yok. Dönse de kenarlıklar koruyor. Aşırı dağınık yatıyorlarsa bilemem dicem ama benimki de bakıyorum ters yöne dönmüş. Hiç pişman olmadım. Alışır bence zamanla.
(1,271 puan) tarafından
Bilmiyorum ya bana park beşik aşırı konforlu geldi içinde oturup oyun falan oynuyor :) odasına biraz daha büyüyünce gecircem bazada daha denemedim ona da alışır şimdi daha 14 aylık :)
(13,202 puan) tarafından
19 aylık ayırdım ben de imkanlar olmadı yoksa 6 ayda ayıracaktık :) yaz vakti ayır bence
tarafından
Benimkini çok denedim. Yarım saatte bı uyanıp ağladı kafasını falan vurdu. Yatak geniş ama oğlum deli yatiyo.
0 oy
(811 puan) tarafından

Biz nerdeyse 2 yaşına gireceğiz hala park beşik kullanıyoruz çok memnunuz ama bebeğimin boyu uzadığı için küçük gelmeye başladı bize :)

tarafından
Boyu kaç park besiginizin? Benim aldığım baya büyük
(811 puan) tarafından
60a 120 cnm
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Kesinlikle park beşik 2 çocuğumda da onu kullandım 
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Park beşiğin özelliği ne 
(3,332 puan) tarafından
Biraz daha büyük oluyorlar iki kademeli tutunup kalkana kadar üst kademede yatıyor sonra alt kademeye indiriyorsun fermuarlı oradan kendisi girip çıkabiliyor yeni oturmaya başladığı zaman mesala içine oyuncaklarını koyup oyun alanı olarak da kullanılabilir ☺️
0 oy
(210 puan) tarafından
Bende park beşik kullanıyorum aslında başka ahşap istemiştim güzel duruyor felan diyerek sonradan vazgeçtim park beşik alıyım katlanır eder dursun dedim iyiki almışım çünkü oğlum öyle bi dönüyor ki daha 10 aylık bide gidiyor en köşelerde yatıyor pat diye kendini köşeye atıyor ahşap olsa düşünemiyorum artık. Birde ailemlerimiz den uzak yaşıyoruz eşimle yanlarına gidince beşiği çantasına koyup götürüyoruz aşırı pratik uykularında hiç sıkıntı yaşamadık 
tarafından
Aynen benimkide öyle gezmek istiyo yatakta. Ahşap yaramadı bize. Hemde kalabalığın kaldiramiyorsun. Bende tecrübeyle aldım dersimi
0 oy
(5,307 puan) tarafından
Evet o ahşap lar Bi işe yaramıyo ben parayla almadım başkası verdi kızım hiç yatmadı sadece anne yanı beşikte yattı o da anca 6 ay sonra yer yatagı yaptım öyle uyudu. İki buçuk  yaşında oda takımı aldım baza ın kenarları korumalı yatıyo Bikaç aydır ama en başta park beşik daha mantıklı
0 oy
(3,332 puan) tarafından
3 yaşında oğlum ve hâlâ park beşik kullanıyor sere serpe yatıyor ☺️
tarafından
İnşallah benimkide alışır bakalım
0 oy
tarafından
Park beşik yerine normal yatak alman daha doğru bi karar olurdu bence çünkü fazlasıyla dönüyolar ordan oraya gidiyolar bizde fazla kullanamadık dönerken takır tukur ahşap çubuklara vrup kendini uyandırıyodu bizde büyük boyundan tek kişilik yere yakın yataklardan aldık iyi kide öyle yapmışım şuan 24 aylık alalım 7 -8 ay filan olmuştur sanırm 
tarafından
Düşmüyor mu yataktan
tarafından
Yok canım hiç düşmedi zaten yere çok yakın montessori yataklar varya onlardan
tarafından
Montessori koyacak kadar yerim yok. Normal odasının büyüyen beşik yatağı var zaten ama benimki geziyo yatakta. Yatiramam onda
0 oy
(1,504 puan) tarafından
Bende park besik aldim. Gerçekten iyiki almisim icine atip. Oyuncak da koyuyorum yanina tuvajete gidebiliyorum onun dışında durmuyir pesimde. 13 aylik 
tarafından
Bende baştan alsaydım keşke
0 oy
(997 puan) tarafından
Vivensenin ayarlanabilen ahşap beşiğini kullaniyorm 25 aylık çok memnun kızımda memnun Eylül'de kardeşi kullanck Allah nasip ederse 
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Normal boy anne yani ahsap beşik aldım zaten saklamadim hiç beşikte şuan 23 aylık hala onda yatıyor yatağa sıfır birleştirdik kocaman oldu yatagi çok da rahat ediyor 
0 oy
tarafından
3 yaşında aşırı dönüyor benim yanımda rahatlaga çift kişilik alisti şimdi odasındaki de uyuyamıyor oda deli gibi çarptığı için büyüyen beşik 175/90 falann olmasj lazım yalan olmasın. 

Şimdi montesserli yatak alıcam ondan yatircam park beşik için biraz geciktim biraz .
0 oy
(3,259 puan) tarafından
2 buçuk yaşında halen park beşikte yatar. Kısa montersorri almayı düşünüyorum 

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 414 göst.
19 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 44 göst.
12 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,048 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 88 göst.
27 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Zuhalll (736 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 127 göst.
10 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,359 puan) tarafından soruldu

379,296 soru

11,353,409 cevap

34,824 kullanıcı

...