0 oy
89 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (609 puan) tarafından

Kızlar bende enfeksiyon var geçenlerde kahverengi leke görmüştüm devamı gelmedi ama dr randevumda söyledim devamı geldi mi dedi hayır dedim o zaman enfeksiyondan olmustur dedi bugun kaşıntım oldu ama dış kaşıntım oldu iç degil az önce lavaboya gittim taharet alırken ilkte bişey yoktu ikincide az bişey pembe kan vardı endişe etmelimiyim cuma randevum var ama bilemedim   Gebelik haftası 33+0

2 Cevaplar

0 oy
(1,223 puan) tarafından
Canim grbeligin hangi haftasinda olursaolsun kan her zaman ciddiyealinmali 2 gun var randevuna da gidebiliyosan poliklinige gidrmiyosan en azindan acile git enfeksyon erken dogum sebebi
(609 puan) tarafından
Toz halinde ilaç vermişti dr 3 gün arayla onu kullanıyordum canım bugün eğer bir daha olursa gidicem bebek suan hareketi normal
(1,223 puan) tarafından
Hmileliktr benmde enfeskyon olmustu da bi antibiyotik verdi hap 2 gun tamamen duzelmistim hemen toz ve 3 gun arayla ilk kez duydum insallah sorun olmaz
(609 puan) tarafından
Hamilelik basından beri kasıntı vs cok cektim krem fitil falan veriyorduhap antibiyotik yazmıştı suda eriyen onu içtim biraz ağrılarımı hafifletti daha bi hafta önce 10 gün boyunca fitil kullandım o da iyi olmustu ama agrım artınca dr suda eriyen toz halinde ilaç verdi 3 gün arayla iç dedi
(1,223 puan) tarafından
Uzun surmus baya yani dedigim gbi en azindan 2 gun bekleme acile git ben olsam smdi giderdim amacim korkutmak degil tabiki bisey olur demiyorum ama olmaz da demiyorum ihmal almamak lazim
(609 puan) tarafından
Haklısın canım cok sağol
-Reklam-
0 oy
(12,858 puan) tarafından
Yerinde olsam şimdi giderdim
(609 puan) tarafından
Gerçekten mi :( korktum ya
(12,858 puan) tarafından
Git canım bak haftan da ilerlemiş ihmal etmeye gerek yok bir şey yoksa da için rahatlar
(609 puan) tarafından
Tamam canım allah razı olsun insallah
(12,858 puan) tarafından
Senden de canım haber verirsin buradan sonucu
(609 puan) tarafından
Tamam canım cok sağol

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 148 göst.
0 oy
2 cevap 59 göst.
0 oy
11 cevap 150 göst.
15 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Emre Alparslan (1,175 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 127 göst.
26 Mart 2023 Diğer kategorisinde Lavintuba (450 puan) tarafından soruldu

380,594 soru

11,395,252 cevap

34,913 kullanıcı

...