0 oy
144 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (75 puan) tarafından

Herkese merhabalar; 

33 haftalık hamileyim evde 1 haftaya yakın böbrek ağrısı, kasık ağrısı çektim ve en sonunda dayanamayıp kadın doğum acil bölümüne geldim çatı muayenesi yapıldı nstye ve genel idrar tahlillerine bakıldı yüksek enfeksiyon bebeğin böbreğe baskı yapması sonucu böbrekte doktorların dili ile 2 numara böbrek genişlemesi oldu perşembeden beri hastanede yatıyorum antibiyotik, parol ağrı kesici, serum veriliyor detaylı takipteyim genişlemeyi küçültmeye çalışıyorlar eğer daha fazla büyüme yaparlarsa böbreğe tüp takıp tedavi edecekler. Benim durumumu yaşayan varmı bilmiyorum ama hamile anneler lütfen şiddetli sırt ağrısı, böbrek ağrısı, kasık ağrısı olursa gidin yalancı sancı zannedip 1 hafta bekledim ve enfeksiyon olduğu için yükselmiş... 

1 cevap

0 oy
(280 puan) tarafından
Benimde böbrek genişlemesi ve idrar enfeksiyonum vardı doktorum biraz daha buyruse senin yatisini yaparım dedi yatmak istemyorsan bol su iç enfeksiyonun geçsin doğumdan sonra böbrek eski haline gelir sıkıntı yapma dedi idrar enfeksiyonum fazlaydı ilaçlar ise yaramamisti ondan yatış olacaktı ki kurtuldum şuan oğlum 8 aylık böbregim komple kapandı ara ara ağrıyor oda bol su içince bişey kalmıyor geçmiş olsun 
(75 puan) tarafından
Doğumuna az kalmış yatıralım damar yolundan serum ile daha hızlı iyileşirsin dediler yatırdılar bakalım yarın çıkarırlar yüksek ihtimalle ah bu çocuklar anne karnında bula bula böbreği buluyorlar ayaklarıyla ittiriyor dedi doktor allahın izniyle geçer inş çok teşekkür ederimm
(280 puan) tarafından
İnşallah geçer bol su icmenizi tavsiye ediyorum hem bobreginiz için ve enfeksiyonunuz için geçmiş olsun
(75 puan) tarafından
Allah razı olsun sağol içiyorum inşallah geçer
(280 puan) tarafından
Rica ederim canim dikkat et kendine
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 112 göst.
0 oy
6 cevap 118 göst.
1 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Rtyww (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 135 göst.
26 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 03 alihan (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 65 göst.
15 Şubat 2024 Aile kategorisinde Anne-bebek (762 puan) tarafından soruldu

378,094 soru

11,316,760 cevap

34,761 kullanıcı

...