0 oy
889 göst.
Diğer kategorisinde (134 puan) tarafından
tarafından kapalı
Dün akşam burda 8 aylik bebek kusmugunda bogularak öldü. Annesi emzirip yatirmis birden fenalasmis doktorlar kurtaramamis kusmugunda bogularak öldügünü soylemisler evet buyudukce kendileri donuyor ediyor ama yine de her emzirmede yan yatiralim. Allah korusun yavrularimizi
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

25 Cevaplar

0 oy
(7,687 puan) tarafından
Rabbim bütün yavruları korusun hiçbir anneyi evladiyla sınamasın 
(134 puan) tarafından
Aminnn aminnnn
-Reklam-
0 oy
(476 puan) tarafından
Bebeğim hiçbir şekilde yan yatmıyor yan çevirdiğim zaman kıyameti kopartıyor şu an iyice korku sardı beni sürekli düz yatıyor Of ya Rabbim kimseye evlat acısı yaşatmasın
(134 puan) tarafından
Aminnnn bende yan yatiriyorum kendisi donuyor hep normalde uyuyunca diger odaya yatirirdim bugun gozumun onunde hep korktum yaa
0 oy
(1,097 puan) tarafından
O kadar korkuyorum ki. Çok kusan bi kızım var. Her emzirmeden sonra gazını çıkarıyorum. Bazen yarım saat omzumda tutuyorum çıkarmıyor. Yan yatırsamda sırt üstü dönebiliyor. Bşde gaz sancısı olan bi bebek bazen yüz üstü yatmadan uyumuyor. Allahım korusun sürekli diken üstündeyim
(134 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun kuzum benim bebegimde 5 aylik bende cok korkuyorum ayni. Cok kusmasi yok ama hickirip tutunca hep geliyor agzindan
(1,097 puan) tarafından
Rabbim esirgesin :(
0 oy
tarafından
Off en korktuğum şey. Bu yüzden aylarca uykusuz kaldım yanımda yatirdim başında nöbet tutardım resmen. Allah kimseyi evlat acısıyla sinamasin. Sabır versin ins ailesine çok zor .
(134 puan) tarafından
Amin canim bende cok korkarim benimkide 5 aylik daha bugun daha cok korkuyorum
0 oy
(15,267 puan) tarafından
Ayyy ya çok üzücü. Allah'ım ailesine sabır versin. Bebek cennet kuşu olmus
(134 puan) tarafından
Aminnn canim aynen oyle oldu

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 206 göst.
1 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,616 puan) tarafından soruldu

380,583 soru

11,395,009 cevap

34,912 kullanıcı

...