0 oy
888 göst.
Diğer kategorisinde (134 puan) tarafından
tarafından kapalı
Dün akşam burda 8 aylik bebek kusmugunda bogularak öldü. Annesi emzirip yatirmis birden fenalasmis doktorlar kurtaramamis kusmugunda bogularak öldügünü soylemisler evet buyudukce kendileri donuyor ediyor ama yine de her emzirmede yan yatiralim. Allah korusun yavrularimizi
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

25 Cevaplar

+2 oy
(2,868 puan) tarafından
Allah evlat acısı yaşatmasın :(
(710 puan) tarafından
Aminn aminnn gülüm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yaa çok uzuldim allah kimseye evlat acısı vermesin:((( 
0 oy
tarafından
1 ay önce burdada öyle bir olay yaşandı 5 aylık bebek yatarken kusmus   boğularak ölmüş  otopsi yaptılar dediler süt nefes borusunda yoğurt olmus
(134 puan) tarafından
Allah korusun yaa cok duyuyorum bu ara hayirlidiyla bi buyuseydi
0 oy
tarafından
Çok üzüldüm Allah sabır versin inşallah 
0 oy
(13,824 puan) tarafından

Rabbim korusunnn:(kimseye yasatmasin

0 oy
tarafından
Nasıl bir acı. Rabbim kimseye yaşatmasın ya 
0 oy
tarafından
Allah mekanını cennet eylesin 
(134 puan) tarafından
Aminn
0 oy
(17,659 puan) tarafından
:((( oyyyyy Allah sabır versin
(134 puan) tarafından
Aminnn
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Acıların en büyüğü =( rabbim evlatlarımızı korusun inşallah 
(134 puan) tarafından
Aminnn
0 oy
tarafından

Benim dayımın kızı da öyle vefat etti:'( Allah kimseye evlat acısı yaşatmasın inş <3

(134 puan) tarafından
Aminnnn basiniz sagolsun
tarafından
Amin cnm tşk ederim
0 oy
tarafından
Amin amin Rabbim sevgisi kadar sabrisini versin suçluluk mu hissetsin acı mi çeksin onun pişmanlığı mi desen oy oy 
(134 puan) tarafından
Aynen oyle yaa korktum bende
0 oy
tarafından
Başınız saolsn ancak yan değil sırt üstü yatması gerekiyor asıl yan yatınca bebekler boğuluyor canm
(134 puan) tarafından
Ama dogdugu andan itibaren yan yatirin diyor ebeler hemsireler hep sirt ustu yatinca bogazina dolmuyor mu. Ben tanimiyorum yasadigim sehirde olmus yerel haberlerde cikti
tarafından
Hayr canm yan yatırılmaz sırt üstü yatırılır çocuk doktorunada sorqbilirsin nefes borısı yan yatırıldığında küçülüyo ve boğulma bu yüzden gerçekleşiyo . İnternetten ani bebek ölümlerini araştır bebek ölümleri hep yan pozisyonda iken oluyor .

Bebeklerde güvenli yatış pozisyonu yaz sırt üstü en gğvenilir olduğunu görüceksin
(134 puan) tarafından
Ayy ne bileyim 3 cocugum var ucude dogdugunda hemsireler hep yan yatirin yan yatirin dedi hep yan yatirdim bende
tarafından
Doğrudur canm
(134 puan) tarafından
Canim arastirdim simdi ama senin fedigin farkli birsey Ani Bebek Ölümü Sendromu diye geciyor sendrommus o beyni yeterince gelismeyen bebeklerde cok olurmus bebegin beyninde uyku ve uyanmayi yoneten kisimla alakaliymis.
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Benim kızım 10 aylik yüz üstü yatiyor korktum boyle diyince ya 
(134 puan) tarafından
Yuz ustu yatinca akar kuzum sirt ustu yattiginda bogazina dolup kaliyor cigerlerine gidiyor galiba. 5 aylik oglum var korktum bende ayni
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Allah kimseye böyle bir acı yaşatmasın. 
(134 puan) tarafından
Aminn
0 oy
(1,486 puan) tarafından
Ay şaka inanmıyorum ya ama 8 aylik gerçekten insan kendi dönebilir edebilir der yazık ya Allah sabır versin ailesine 
(134 puan) tarafından
Aynen oyle 5 aylik oglum var emzirir uyutur baska odaya yatirirdim bugun hep gozumun onunde korktum resmen. Bende yan yatiririm 5 dk sonra sirr ustu donmus oluyor
0 oy
tarafından
ALLAH sabır versin 
0 oy
tarafından
Allah korusun yaaa

Annesine de Allah sabır versin 
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Benim teyzemin kızının çocuguda böyle oldu onlar son anda farketmişler kusuk akcigerlerine kaçmış nefessiz kalmış beyin ferci oldu çocuk 3 sene burnundan hortumla mamayla beslendi yatalak sonrada vefat etti rabbim kimseye yaşatmasın
(134 puan) tarafından
Allah korusun benimde 5 aylik oglum var haberlerde gorunce cok korkmaya basladim ya normalde emzirir uyutur obur odaya yatirirdim bugun gozumun onunde hep
0 oy
(2,040 puan) tarafından
Cok kötü bi durum rabbim sabır versin
0 oy
tarafından

Benimki bir yaşında hala alışmışım yan yatiroyorum.

Rabbım sabır verdin yaaa çok zor. Biz düşününce bile üzülüyoruz bide şuan annesi ne haldedir
(134 puan) tarafından
Aynen oyle ya benimde 5 aylik oglum var yan yatiriyorum kendisi donuyor yine

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 204 göst.
1 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,600 puan) tarafından soruldu

378,448 soru

11,328,001 cevap

34,783 kullanıcı

...