0 oy
205 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,615 puan) tarafından
Soğuktan mi oldu bilmiyorum yine devam ke yazın ne güzel geçmişti. Sadece kaşıntı vardı... Smdi de ağrı var o geçiyor kaşıntı başlıyor.. o da geçiyor. WC ye gittim mi kanama oluyor neden acaba

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kabız olmamaya çalış canim daha kötü oluyor
(2,615 puan) tarafından
Cookk canimm
-Reklam-
0 oy
(864 puan) tarafından
Sizin ki ileri seviyeye geçmiş ameliyat şart 
(2,615 puan) tarafından
Gerçekten mi korkuyorum da hiç kontrole de gitmedim
0 oy
(9,010 puan) tarafından
Annem yıllar önce lazer ile aldırdı basurunu devlet hastanesinde ondan sonra hatta normal doğumla kardeşimi dünyaya getirdi tekrarlamadi. Bir araştır istersen 
(2,615 puan) tarafından
Çok sağol canım bakayim
0 oy
(55 puan) tarafından
Tatlım kakao yağını fitil şeklinde makattan kullandığın da çok faydasını gördüm yeterince katı bir yağ bir dene istersen 
0 oy
(167 puan) tarafından
Canım benim benimki azitmisti bi ara senin gibiydim kanama caylat ve meme yapmis durumdaydi hele dogumdan sonraaaa bi ara totomun usrine oturamadim kara merhem kullandim Aman Allahim mucize gibi basurumu söndürdü duzeldim doktor yazmiyor bunu eczaneden ihtiyol pomad diye iste belki biliuorsundur 
0 oy
(1,130 puan) tarafından
Canım benimde vardı ben böyle kurtuldum ağrıdan kasintidan 7 gece yatmadan önce pamuğa hakiki zeytinyağı koyup o bölgeye koy bak nasıl rahatlıyosun
tarafından
Post sahibi değilim ama yorum yapayım dedim hakiki zeytinyağını çok kullanmıştım ama hiç fayda görmemiştim ya :(
(1,130 puan) tarafından
Canım ben çok faydasını gordum basurum var ama 3 senedir hiç acı ağrı yok
tarafından
Bana hiç etki etmemişti ben rectoderm krem kullanmıştım Allaha şükür 1 yıldır iyiyim
(1,130 puan) tarafından
Doğumdan sonra mi oldu sende de canim
tarafından
Aynn öyle doğumdan sonra oldu e kabızlığım da eklenince iyice perişan oldum her gün ağlıyordum perişan oluyordum
0 oy
tarafından
Bndede cikmis 22 gunluk bebegim var dogumdan sonra oldu bu geciyomu gecmiyomu aciyo bnimki ilac fln varmi bnde bunu arastirim diye teli aldim buraya giim cikamiyom postunu gordum tesadufen
(2,902 puan) tarafından
Hindistan cevizi yağı sür canım o çok iyi geliyor
0 oy
tarafından
Eczaneden kendine rectoderm krem hazırlat düzenli kullan bacım ben dünya kadar krem kullandım hiç etkisi olmadı bu krem muhteşem ya normalde çok pahalı ama eczane kendi hazırlayınca uyguna geliyor 
(2,615 puan) tarafından
Tmm canim çok sagol
0 oy
(2,902 puan) tarafından
Çatlak vardir ondan kanama olur, kaşıntıya acıya vs hindistan cevizi yağı çok iyi geliyor 
(2,615 puan) tarafından
Çok sağol canim
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Sanırım küçük bir operasyonla alınıyor parça. Sıkıntı çekiyorsanız yaptırın bence.
(2,615 puan) tarafından
Önce ki. Gibi değil canim ama korkuyorum

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 365 göst.
1 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Kedimekimm (604 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 889 göst.
23 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Babe (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 354 göst.
0 oy