0 oy
196 göst.
Aile kategorisinde (245 puan) tarafından
Eski psotlarimi bilen vardır eşimin ailesi yüzünden yasamadigim sıkıntı kalmadı ona ayrı eve gidelim diyorum yeni ev yapcam sabret diyor iftira atıyorlar bana eşim beni biliyor sabret diyo hamileyim rahat olmak istiyorum dün tartışma çıkmıştı gorumcemde evlenmemiş bizle yaşıyor kocama karına söyle babam yaslanmis tarlaya gitsin çalışsın toprak kazsin diyor hiç mi vijdaniniz merhametiniz yok dünden beri kaynanam görümcem kimse benle konuşmuyor revami bu bana yapılanlar eşime dün dedim keşke hiç size bulasmasaydim oda gece yarısı sinirlenip çıktı bugün watsaba bakiyom değişik şeyler paylaşmış ise gitti bende mesaj yazdım yazıklar olsun dedim kimseye ihtiyacım yok bebeğime bakarım dedim üzgünüm beni teselli edin yol gösterin eşime artık nasıl bı dille sabredemeyecegimi soyliyim Allah rızası için yıprandım severek evlendim 19 yaşındayım daha

4 Cevaplar

0 oy
(2,501 puan) tarafından
O kadar babanı düşünüyorsan sen git tarlada çalış desene 
(245 puan) tarafından
Kendisi egilemiyor engelli sözde ama her isi yapıyor hələ yaptıkları hiç hasta gibi durmuyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Her şeye rağmen eşinden tutup çıkamıyor mu o evden. 
(245 puan) tarafından
Oyalıyor beni kendini çıkmaza sokuyor ailesinden mi çekiniyor başka bişey mi bilemedim bebemi bu evde doğurmak istemiyorum
0 oy
(1,879 puan) tarafından
Kendi aileni araya katacaksin başka türlü o ev ayrılmıyor 
(245 puan) tarafından
Bu evde ne taşınırsa yaşansın kimseye anlatma diyor açıkçası bugün annemi ariycam eşimden gizli herşeyi anlatcam gizlice odadamda yemek yediğimi bile soyliycem
(1,879 puan) tarafından
Birşey yapabileceklerse söyle yoksa arayıp üzmenin de bir anlamı yok.
Allah yardımcın olsun inşallah çıkarsın ayrı eve❤️
tarafından
Sizden yemek gizliyorlardi değil mi? Söyleyin tabi ki
0 oy
(137 puan) tarafından
Valla kardeşim sen onu bunu bosver senin şu an senin her halinden etkilenen bir evladın var onun için üç maymunu oyna görme duyma konusma. Eşinin seni o evden çıkaracağı yok sen de şimdi ailenin evine gitsen yapamazsin hamile halinle iyice strese girersin sabret doğuma kadar Allah büyük senin halini görüyor sen sanmaki seni bu halinle böyle üzenlerin canı yanmayacak. Kimsenin yaptığı kimsenin yanına kalmaz. Sen Allaha sığın. 
(245 puan) tarafından
Dilerim Allah'tan onlar hiç bir zaman hayır goremesin dün gece o kadar hıçkıra hıçkıra ağladım ki bebekte hissetti herhalde nasıl da tekmeliyodu beni kurban olduğum
(137 puan) tarafından
Anne ben yanındayım diyor çocuk ne yapsın. O hep senin yanında senin başka kimseye ihtiyacın yok o yüzden insanlara da söylediklerinede takilma herkes kendine yakışanı yapar ve söyler. Canini sikma o su an herseyi hissediyor ilerde bugünler gecer yavrunda etkisi kalır. Gerekirse arsız yüzsüz ol evladın için oralı bile olma.

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 1,542 göst.
13 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Zeynep (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 177 göst.
5 Nisan 2023 Aile kategorisinde Hmzftmnr (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 681 göst.
9 Ağustos 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❤️Asya'nın Annesi❤️ (1,430 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 254 göst.
18 Eylül 2022 Aile kategorisinde Fikose24 (101 puan) tarafından soruldu

378,902 soru

11,341,417 cevap

34,808 kullanıcı

...