0 oy
1,557 göst.
Aile kategorisinde (38 puan) tarafından
Nereden baslasab bilmiyorum çok canım yanıyor 2 kızım var 23gun önce doğum yaptım lohusayim kızım sürekli ağlıyor çok mizmiz bı bebek eşimin ikinci evliliği yım ev işlerine yetişemiyorum ev çoğu zaman dağınık oluyor yemek ütü yapıyorum boş kalınca dün eşimle tartıştık evin dağınıklığı için bir dünya laf etti eski karısını övdü ama çocuk inanın hiç durmuyor kafayı yiyeceğim yakında bu sabah tekrar devam etti beni azarlama ya duşa girdi telefonuna mesaj geldi açıp baktım eski karısı bı tane çocuğu var bunlar baya konuşmuşlar hatta galiba birlikleri oluyorlar çünkü benim 40imdan dikişlerimden filan konuşulmuş çok canım yaniyo içimi dökmek istedim sadece

22 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Madem cok iyiymis karisi niye birakmista seninle evlenmiş. Resmen karaktersizlik bu ya sanki haremi var karilarini karsilastiriyo. Allah vermesin nasil dayaniyosun buna. Evin daginiksa biseyi o duzeltsin gebermez heralde 
(38 puan) tarafından
Duşa girdi her yer su içinde üstünü değiştirdi kirlileri ortaya atmış kendisi de çok pis dağınık derdi ev değil derdi baskaymis
tarafından
Kiz beddua etmek istemiyorum hamile halimle o ***** kocana. Anlatma valla sinirim tepeme cikti
(38 puan) tarafından
Ben hepsini yaşıyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yuhhhh madem oyle bisey yapcek ayrilmasaydi asagilik pislik 

Ahh be kardesiim
(38 puan) tarafından
Ben bunları hakedecek hiç bir şey yapmadım benimde hayatımı mahvetti ler
0 oy
tarafından
Madem konuscakti bosanmasaydi dengesiz ya 
(38 puan) tarafından
Karısı aldattığı için ayrilmislardi
tarafından
Smdide seni onlami aldatyo Allah akil fkir versin ins
0 oy
(817 puan) tarafından
O nasil koca kendini ne zen ediyor?? Eski karisinan neden samimi oluyorki oncedemi hep konuşuyordularmi??
(38 puan) tarafından
Önceleri çocuğum var mecburen konuşuyorum diyordu ama gayet de isteyerek konuşuyor lar
(817 puan) tarafından
Vay be adsamda rahtlika bakya
0 oy
(2,896 puan) tarafından
Birlikte mı olmuşlar anlamadım 
(38 puan) tarafından
Evet vazgeçmemiş ler
(2,896 puan) tarafından
Allahın belaları, şuan eşin bile diyesim gelmiyor dedin mi ona ne yapmayı düşünüyorsun,benim de ikinci evliligim bi anda kendimi senin yerine koydum çok iğrenç bisey
(38 puan) tarafından
O inkar ediyor kabullenmiyo benim saçma düşüncelerim mis ama ben ne okuduğumu iyi biliyorum o mesajlarda
(2,896 puan) tarafından
Klasik kadınları paronayak yerine koyan herif
(38 puan) tarafından
Kendileri çok zekii
0 oy
tarafından
Yuhhh artuk daha neler ya boşanmasaymış 
(38 puan) tarafından
Ayrılınca kıymete binmiş demekki
0 oy
tarafından
Oha ya sorsana eski karınla neden konuşuyorsun diye nasıl birşey bu ya 
(38 puan) tarafından
Sordum bahane hazır çocuk icin
(15 puan) tarafından
Canim bende esimin ikinci evlılıgıyım ama o konusmayı msjlasmayı bırak telefonunda  cocugunun annesinin tlfn numarası dahi yok numara  bnde kagıtta yazılıdır arıyıp kızıyla konusma istedigo zaman benim telefonumdan arar konusur o tavizi asla vermedim vermemde kızını gormeye bensiz asla gdemez gidecekse benimle annesiyle hıc bir sekilde muhattp olmaz zaten cocuk ıcın gerekli ne varsa msj yoluyla ban ayazar eder esinle asla muhattp ettirmem o tavizi cok vermişsin bence biraz hadiinı bildir  ıgrnec yaratık bide oturup senin dıkıslerını  40 nımı anlatıyor pislik  kendini asalatma kesinlikle haddini bıldır
0 oy
(913 puan) tarafından
Sona doğru artık midem bulandı. Nasıl insanlara katlanıyosuniz kardeşim? Mideniz nasıl alıyo. Sinirlenoyorum kusura bakma. Çünkü canım yanıyo kadınlara. O kocayı var ya boşarım hatta aldatdığını da isbat edip tazminat bile alırdım
(913 puan) tarafından
Ne yapmayı düşünüyorsun? Geçen de bi post vardı eşimim ikinci karısıyım çocuktan laf almıştı eskikarısıyla odaya giriyolar diye o senmiydin?
(38 puan) tarafından
Evet bendim hamileydim o zaman şimdi doğum yaptım bitmedi ler bı turlu canıma okuyor lar
(38 puan) tarafından
O gün evden kovdum yalvardı yakar barıştık bitti dedi hiç muhatap olmak dedi çocuk için bile konusmayacakti ama vazgecmiyolar
(913 puan) tarafından
Demek ki zaafı var o kadına kuzum. Senin adına çok üzüldüm. Allahından bulsun inşAllah. Kızınla ilgilen sen. Ne yaparsa yapsın. Lohusasın zaten kafana takma
(38 puan) tarafından
İyiden zaafı varsa söylesin bn adamı terk ediyorum zaten git diyorum benden de vazgeçmiyor
0 oy
(592 puan) tarafından

Birlikte mi olmuslar? Senin gordugunu biliyor mu esin? Hey allahim ya cok uzucu sinir bozucu :angry:

(38 puan) tarafından
Biliyo hesap sordum inkar etti benim saçmalamalamarimmis öyle bir şey yokmuş
(592 puan) tarafından
Gozunle gordugun sey nasil senin sacmalaman olabilir sinirlendim gercekten bebegin de var canim benim ya Allah yardimcin olsun
(38 puan) tarafından
Sildi mesajları telefonunu savurdu ben mantıklı düşünemiyor muşum
0 oy
(173 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun bacım 

Allah kocana hidayet ve guzel ahlak versin inşAllah 
(38 puan) tarafından
Allah canımı alsada bunları yaşamak zorunda kalmasam
(173 puan) tarafından
Öyle söyleme annesin sen sana ihtiyacı olan yavruların var istemiyorsa o gebersin bi adam için ölmek istememelisin
(38 puan) tarafından
Ya ben yeni doğum yaptım hala dikiş agrilarim var büyük kızım sürekli ilgi istiyor küçük kızım bakım istiyo yemek yapmak zorunda yım ortada çocukların oyuncakları kıyafetleri bütün suçum bu daginikligim bu pis biri değilim ama gücüm kalmadı yetişemiyorum bunun için mi aldatiliyorum
(173 puan) tarafından
Hayır aldatacak adam sen her anlamda mukemmel birisi bile olsan ki zaten mükemmel bir kalbin oldugu belli yine aldatır çünkü karakter yoksunu birisi belliki
Sen Rabbine sığın ve yanlızca ona güven
Esinlede konuş gordugunu söyle azıcık gozunu korkut
0 oy
(9,238 puan) tarafından
Gerçek olamaz bu yaa midem bulandı...
(38 puan) tarafından
Yok gerçek bende inanmak istemedim 23 günlük bebeğime 5 yaşındaki kızıma sarılıp ağladım çok doluyum
(9,238 puan) tarafından
Pislikler.. Allahından bulsun seni boyle uzdukleri içjn.. madem birlikte olacaklarmş neden ayrılmşlar.. eşinin yuzune vurmadn mı msjı
(38 puan) tarafından
Adam inkar ediyor bu ikinci oldu ben kavga etmekten hesap sormaya yoruldum artık vazgecmiyosa gitsin onun olsun benim hayatımı mahvetmesin ama beni de rahat bırakmıyor
(9,238 puan) tarafından
Pislik..

Allah yardımcn olsun cnm..
0 oy
(107 puan) tarafından
Okuyunca bende çok üzüldüm Allah bildiği gibi yapsın eşini
(38 puan) tarafından
Belasını versin ikisininde
0 oy
(501 puan) tarafından
Esine karsi dik dur.kimsem yok diye dusunup ezdirme kendini.o ne ya iki cocuklu lohusa kadin is yapmıyor diye laf isitecek cok biliyorsa kendisi yapsin ya da kadin tutsun yaptirsin.benm kuruntularimsa benim kuruntulanacagm seyler yapmayacaksn de.eski karisinin evine gitmek ne .kadinda ne midesiz ahlaksizmis
0 oy
(1,595 puan) tarafından
Herşeye yetişememen normal öncelik çocukların olması gerekir. Bende ilk zamanlar bişey  yapamıyordum eşim işten gelince bebeği alıyordu bende yemek yapıyordum. Temizlik, ütü gibi işleri yapıyordum orda kendini suçlama

Madem şeref....   Kocan eski karısından memnunmuş neden boşanmış niye seninle evlenmiş.

Hakaret etmiş olabilirim kusura bakma 
0 oy
tarafından
Eski karısını övmesi çok rahatsız edici birşey ve eğer dediğin gibi eski karısıyla görüşüyorsa Allahtan bulsun ikiside madem öyle neden ayrılmış. Yani asla ama asla tahammül edemem başka bir bayanla konuşmasına o konuda ne desen ne yapsan haklısın Allah yardımcın olsun. Konuş anlat rahatsız olduğunu belirt ve birdaha görmek istemiyorum de.. 
0 oy
(48,703 puan) tarafından
gidecek yerin yok mu ailene gitsen 
0 oy
(170 puan) tarafından
Keşke mesajları ekran görüntüsü alıp öyle hesap sorsaydiniz. Şimdi her pisliğini gizlemeye çalışacak. Herkese boşan denmez ama böyle birinin yanindada durulmaz. Tazminat davası falan açardınız aldatildiginizi ispatlarsanız kazanırsınız sanırım. 
0 oy
tarafından
Okurken ben burda çok üzüldüm Allah yardımcın olsun Allah sabır versin dağınıklık herkesin evinde oluyor inan o bir bahane eskiden canım ev işi yapmak istemezdi sonra hamile kaldım hiç yapamıyordum şimdi oğlum hiç hiç durmuyor ve yapamıyorum o bir bahane ev işi eşimde yapardı eskiden ev işinden beni vurmaya çalışırdı 
0 oy
(648 puan) tarafından
****** eski karısıyla mi aldattı yani yarabbim sen ıslah et!
0 oy
tarafından
Oyle dıyınce diyemedin mi seni boynuzlayan kadınöa benı kıyaslıyorsun sana oylesi yaraşırmış dıye. Hadsiz pislik. 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 183 göst.
3 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,731 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 274 göst.
1 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 200 göst.
23 Haziran 2022 Aile kategorisinde Janya (245 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 390 göst.