0 oy
83 göst.
Diğer kategorisinde (1,539 puan) tarafından
Tuzsuz şampuan ince tarak keratin aldım ekipmanlarım tamam bana yapım işlemlerini anlatacak birileri vardır inşallah birde kokusu çokmuş sanırım ev içindemi yapayım yoksa balkondamı 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Açık havada yap. keratin çok gözünü acıtmasın. hangi marka fotosun at bakım.  kız geldi evde yaptı. açık havada çok rahat geçti. 

fönlerken maske kullan.
(1,539 puan) tarafından
Bio keratin gold aldım ne kadar süre kullanabilirim kalıcılığı iyimi
tarafından
bizim keratinimiz kaliteliydi. önce tuzsuz şampuanla yıkadık. keratini vurdu.1saat bekledik. sinra fön çekti 1saat sürdü o da. ,sonra yıkadım. hava fönüyle kurutdum.
(1,539 puan) tarafından
Bunun yorumlarıda iyi zaten benim saçlarım düz ama cansız tok dursun diye yapıcam canım
tarafından
sonucu paylaş canım
(1,539 puan) tarafından
Tamam kuzum
-Reklam-
+2 oy
(13,202 puan) tarafından
Önce saçını tuzsuz şampuanla yıka kurusun sonra saç boyar gibi keratin sür sonra 1 saat kadar beklet fön çek saçına bir yarım saat sonra da düzleştir mümkünse ertesi gün yıka 
(1,539 puan) tarafından
Bu detayı bilmiyordum tuzsuzla yıkamam gerektiğini öncesinde yukarıda bi arkadaşta ıslak saça demiş  canım kurumu olmalı ıslakmı
(1,946 puan) tarafından
Bende öyle yapıyorum kiz :)
(13,202 puan) tarafından
Valla kuaförde çıraklık yapmış kuzenim yapıyor benimkini ıslak saça tutmaz akar bence
(2,266 puan) tarafından
Islak saça tutmaz saçın kuru olacak
+1 oy
(22,070 puan) tarafından
Ilk önce saçını yika şampuanla guzelce sonra havluda beklet 5 dka snra aynanın karşısına gec keratini dibine dök o aldigin tarakla tara saçlarını heryere gelecek şekilde keratin snra beklet 1 saat
(1,539 puan) tarafından
Islak saçamı uygulayacağım
(22,070 puan) tarafından
Evet ıslak temiz saca
(1,539 puan) tarafından
1 saat öyle duracak sonra ısıyla sabitleme işlemine geçeceğim dimi
(22,070 puan) tarafından
Evet canim 1.1.5 saat beklet mutlaka
+1 oy
(1,685 puan) tarafından
Kesinlikle balkonda yap ve çift maske tak yaparken
(1,539 puan) tarafından
Tamam canım birde Islak saçamı yoksa kuru saçamı uygulanıyor
0 oy
tarafından
Hiç yapmadım bilmiyorum 
(1,539 puan) tarafından
Doğrudur canım benimde ilk denemem olacak işte
0 oy
(1,539 puan) tarafından
????????????????
(5,953 puan) tarafından
Ne kadar beklersen okadar iyi 2 3 gun yikama faydasi daha cok oluyor canım
0 oy
tarafından
Canım tuzsuz şampuanla saçlarını yıka ıslak saça keratini uygula havluyla sar en az 30 dk bekle. Saçını kurut iyice ve sıkı bir fön çek ardindan düzleştirici ile ince ince saçı al düzelt. Üç gün saçlarını yikamayacksin ve kesinlikle bağlama tel toka herhangi bir toka takma saçların açık kalacak aksi taktirde tokanin izi kalıyor keratin gidene kadar. Üç gün boyunca da hergun tek kat düzelt saçını .  Hem kuaförde hem de evde keratini çok yaptım tavsiye ederim ☺️
(1,539 puan) tarafından
Tamam canım çok sağol
tarafından
Rica ederim cnm ☺️

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 96 göst.
9 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Annemnerdeeee (1,856 puan) tarafından soruldu

380,997 soru

11,406,252 cevap

34,944 kullanıcı

...