0 oy
120 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (806 puan) tarafından
Deneyen varmı kızlar zerdeçal  maskesi veya papatya suyu falan yapanlar varmı 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Papatya suyunu denedim fayda görmedim 
(806 puan) tarafından
Saç rengin neydi kuzum birilerine fayda etmiş renkten fark eder bence
-Reklam-
0 oy
tarafından
Papatya suyu kullandm faydasını gördüm
(806 puan) tarafından
Nasıl yaptın gözde kına yakicam da saçıma biraz rengini açıp yapmak istiyorum rengi gözüksün ne yapacağım bide senin saç rengin hangi renk açılma fark eder ne kadar su ne kadar papatya ve nasıl yapacağım kuzum ☺️
tarafından
Kaçım kahvedi karamel oldu canm dişarı çıktıkça hep sıkıyorm saçlarıma rengi baya açıldı
(806 puan) tarafından
Ha sen papatya suyunu hazır mı aldın canım evde hazirlamadin mi  eğer aldıysan Atar mısın fotoğrafını
tarafından
Aktardan aldm canm arifoğlu markasu çok gzl
(806 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim ❤️
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Papatya suyu:) saçına sür gunesteotur;)
(806 puan) tarafından
Ne kadar sure canım bi tarif te yazsan ne kadar su papatya dinlenecek mi ne kadar oturacağım güneşte
(1,946 puan) tarafından
Ben gratisten aldığım sac aciciyla bi kac ton saçım açılmıştı çok güzel olmuştu bi arkadaşımda papatya suyunu kaynatmis saçına sürmüş ılık olsun yarim saat 1 saat felan otur güneşte veya kurutma makinesiyle kurut ama o kadar etki etmez güneşte ki gibi canim
(806 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim ❤️
0 oy
(1,504 puan) tarafından

Biz lisedeyken sınıftaki kızlar saf alkolle açardı saç renklerini :D

(806 puan) tarafından
Saf alkol mü o nasıl oluyor kız kolonyaya konulan mi bide zararı olmuyor mu saça
(1,504 puan) tarafından
Eczaneden saf alkol deyip alıyorlar fıs fis la gözlerine degdirmeden sıkıyorlar güneşte durup kurutuyorlar etkisini bilemem ben güvenip yapmadım hic
(806 puan) tarafından
Sağol canım teşekkür ederim ☺️
0 oy
(806 puan) tarafından

Postum yukarı canım :D

0 oy
tarafından
papatya suyunu yaptım .ama amacım saç açmak değildi. iyi geliyor diye çok yaptım. reng çook kullansan çok az açar sadece .
(806 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 101 göst.
28 Ocak 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Asellinab (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 162 göst.
6 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Gmzz (183 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 119 göst.
26 Kasım 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Melekk123 (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 192 göst.
20 Mayıs 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Sedakaraca (6 puan) tarafından soruldu

374,681 soru

11,207,179 cevap

34,510 kullanıcı

...