+1 oy
379 göst.
Diğer kategorisinde (133 puan) tarafından

Merhabalar

38+6 günlükken sali gunu dogumum gerçekleşti normal dogum olarak oluşumu dunyaya getirdim tabi her bayanın doğumu kendine has ve özeldir bnmkide oyleydi ama bi o kadarda zor bi Doğumum oldu. saat 7.30 da doğuma aldilar 7:59 da bebegim dogdu suan dogali 23 gun oldu pasam size dcek oldugum normal dogumdan korkmayın bende korkuyodum ama Doğumum gayet guzel gecti zordu ama pasami gorunce acilarım dindi size bu duyguyu hic bir dilde anlatamam kus gibi bir anda hafifledim.

Ayin 24 de gece nişanim geldi ertesi sabahta kanama gördüm kendimce Doğumum basladi dedim hemen doktorumu aradik ve hemen gelmemizi soyledi gttik ntsye aldilar %100 sancı arka arkaya cikmaya başladı 2 cm de açıklığımin oldugunu soyledi doktor beni drek yatis verdi sonra 3 gundur uykusuzluk agri sancı halsizlik anlatamam size cnku nişanım gelmeden önce zaten uyuyamiyordum sıklaşan ağrılarım yuzunden bide 31 in gecesi agrilarim iyice sklasti disimi isa isa bi kaldim pimi cekilmis bomba gibiydim ağrıdan herkezi yalnis anlyordum. 

Doğuma ayin 28 inden 31 ine kadar 24 tane toplam hurma yedim hergun alti adet olarak açılmami kolaylstrdi

hatta ben icine ceviz koyarak yedim gayet açılmam hizli oldu 27 sinde doktora gittiğimde acilmam hiç yoktu siz düşünün artik 

☀☀hurmanin faydasini hostorejen hormonunu çalıştırdığı için uyari veriyomus oylelikle acilmam olmus☀☀

⭐⭐((ha bide doğum yaparken mümkünse yaninizda 2 kisi olsun bnm gbi fazla olmasin iyice stres yaptiriyolar acim sancim yetmezmiş gbi bide laf yetstriyom ben sancidan hareket edemiyorken soyle et boyle et dyolar deseler nolcak sancı izin vermiyo bide eglenir gbi boyle edersen cocugu doguramassin dyolar iyice stres edyo insan anlayis lazim.en basta ama bzmkilerde anlayis yok kesinlikle kendi bildiklerini Okumayı seviyorlar.))⭐⭐

Buraya yazma sebebim.bir nevi de olsa doğum yapacak olan annelere anne adaylarına yardimci olmaktı cnku bide ilk cocuksa insan iyice tedirgin oluyo cnku bu uygulamada herkes baya olumsuz yazmis bn kaç defa etkilendim agladim.esim bile sinir oldu bn agladikca okuma snlari dedi hamilelik zaten bastan sona duygu sendromu en ust seviyede yasiyoruz bide boyle acıklı ve kötü yazilar görünce insanin morali bozulmuyor değil hem mutluluğumu paylaşmak için yazdim hemde sizi bilgilendirmek icin yazdim.

⭐yildizlii yeri iyi okuyun sizi garanti rahatlatacak tir.⭐

SORMAK İSTEDİGİNİZ SORULAR İCİN YAZABİLİRSİNİZ. 

8 Cevaplar

0 oy
(2,062 puan) tarafından
Allah size bağışlasın
(133 puan) tarafından
Amin inşallah teşekkür ederim gulum
-Reklam-
0 oy
(912 puan) tarafından
Nisan gelmeden önce nasıldın yani saçıyla yada kasilmayla mi Nisan geliyor 
(133 puan) tarafından
Gülüm bnm nişanın agrisiz geldi yatmistim uyandim lavaboya gdnce gordum ertesi gun kanamam sanciyla ve kasılmayla oluyodu iyice emin oldum dogumumun basladigini
(912 puan) tarafından
Anladım çok sağol ne zamandır cevabını aradığım soruydu Allah sagliklikli mutlu uzun ömürler nasip etsin insalh
(133 puan) tarafından
Rca ederim gulum amin insallh allh sizide gostersin zor olmadan bi ikinmada insallh sizde kavusursunuz miniginize
0 oy
tarafından
Sağlıkla büyüt inşallah 
(133 puan) tarafından
Teşekkür ederim gulum
0 oy
(1,697 puan) tarafından

Hayırlı olsun umarım sağlıkla büyütürsünüz

Annelik zor 
(133 puan) tarafından
Öyle gulum uykusuz geceler basladi ama tek sag olsun pasam onada raziyim allah sizede saglikli sıhhatli çocuğunuzu büyütmeyi nasip eder inşallah
(1,697 puan) tarafından
Amşn inşallah ❣️
0 oy
tarafından
Sağlıkla büyütün inşallah. Keşke dediğiniz gibi olsa herkes meraklı odaya dolusuyolar. 
(133 puan) tarafından
Tavrını koy gulum.ben bidaki dogumumda kndi annemi ve eşimi alicam tek en azından sakinleştirebiliyorlar oburkuler dhada stres baska bisey degil o agri çekilecek gbi degil zaten en son hatrladgim artk hastanede sancidan bağırmaya başlamıştım agri dayanılmaz haldeydi sen dusun boyle oldugun zaman sadece ve sadece seni iyi edebilecek birilerini al yanina obur gbi zor işin gulum tavrını net koy esinlede konus senle bir olsun agzi.
tarafından
Öyle yapmayı düşünüyorum sağolun:)
0 oy
(881 puan) tarafından
Ne kadar güzel anlatmışsınız maşallah Allah bağışlasın canım Rabbim acılarını göstermesin evlatlarımızın :) Keşke önce okumuş olsam bu yorumu tam 4 sene önce normal doğuma girerdim belki ama benide doğum hanede ki sesler ve burda ki bi kaç olumsuz yorum korkutmuştu korkudan bebek yukarda duruyormuş ebe söylemişti kendini kasiyosun bebek aşağı inmiyor diye ama bide çatım dar di benim 
(133 puan) tarafından
Ne olursa olsun gulum nasip isi bu dediğim gbi bu platform insani iyice korkutuyor yapilan yorumlar verilen cevaplar insani geri adim attiriyo ne olursa olsun kendine guveniyorsan yaparsın gulum allah hakkimizda hayirlisini versin insallah
(881 puan) tarafından
Amin kuzum inşallah çok doğrusun:)
0 oy
(7,744 puan) tarafından
Allah size bağışlasın

Sorum yok bende 2 tane normal doğurdum :)
(133 puan) tarafından
Teşekkür ederim gulum sagolasin
0 oy
tarafından
Gözün aydın Rabbim analı babalı büyütsün bebeğini 

Evet benimde ilk doğumum zordu sancidan dolayı ama çok çabuk bitti gerçekten korkutuyorlar çevreden ben kimseyi dinlemedim hiç şimdi de ikinciyi bekliyoruz 31 haftalık oldum inşallah ilki gibi olur 
(133 puan) tarafından
Sagolasin gulum tesekkur ederim darisi basina balim

374,680 soru

11,207,171 cevap

34,510 kullanıcı

...