0 oy
193 göst.
Diğer kategorisinde (101 puan) tarafından
Kızlar eşim hiç güzel söz sylemiyor diyorum neden sylemiyosn ağzınla syleyemiyorum ama mesaj da sylerim diyor ne yapayım ben şimdi arada insan duymak ister

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sen ona söyledikce utanır o da zamanla açılır merak etme :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne kadar süredir evlisiniz?
(448 puan) tarafından
Bende onu sorcaktm
(101 puan) tarafından
Ağustos da üç yıl olucak kızlar ama eşimin hayatını etkileyen bir problem oldu ondan sonra biraz değişti eşim yani ne yapicm bilmiyom
0 oy
tarafından
Canım ben burda biseye dikkat ettim çoğu kişi eşinin kendisine devamlı güzel söz söylemesini beğenmesini övmesini istiyor niyeki o söylemese siz ne olduğunuzu bilmiyormusunuz o söylemese hiç değeriniz yokmu sonuçta oda Bi birey sizde varsın demesin sartlamayin azcık relax
(13,821 puan) tarafından
Ne oldugunu bilmek ya da mesela duymadigi icin kendini dgersiz hiisetmsk konusunda katliuorum.ama esinden guzel seyler duymak istemesi normal bence☺
tarafından
Aynı fikirdeyiz canocan :)
(101 puan) tarafından
Canim öyle ama ben ovulmeyi beklemiyorum ki seni seviyom iyi ki varsın iyi ki hayatında sin demsini bekliyom
tarafından
Hahaha:)) kız aklıma şey geldi Bi teyze var ya muhabir soruyor eşiniz size hiç çiçek aldımi diye kadında diyo almaz ne anlar öküs:)))
(13,821 puan) tarafından
:))) aynen haklisin bence yani her kadin duymak ister bence
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Sen söyle tatlım o da alışır
0 oy
(249 puan) tarafından
Sen söyle sonra da senin agzındanda duymak isterim de
0 oy
tarafından
Sen ona söylüyor musun pekâlâ?
0 oy
(756 puan) tarafından
Evet insan duymak istiyor kadınların yapısı bu duygusallık ama yönlendirmeklw olmuyor içinden gelen bi şey bu çoğu erkek böyle sanırım. Bende hiç bi duygusallık hiç bi güzel söz duymuyorum malesef :(
0 oy
(42 puan) tarafından
Benim esimde arada söylüyor ama genelde soğuk adam ona dedikde ki neden bana güzel söz soylemiyorsun diyor ki sen benim xasiyyetimi bilmiyormusun eşim anasını arayib sormayan adam ne beklenir ki bende üstüne gitmiyom bana iyi olsun güzel söz söylemiş kimi var☺️
(101 puan) tarafından
İnanirmisin benim esimde aynısının tilkisi oda annesini aramaz etmez oda öyle
0 oy
tarafından
Evlenmeden önce de mi böyleydi?
0 oy
(2,904 puan) tarafından
Sen devamlı söyle ben söyledikçe alıştı şimdi ailesi arkadaşlarının yanında da istemsiz çıkıyo :)

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 743 göst.
26 Ekim 2021 Aile kategorisinde Naside (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 305 göst.
5 Mart 2024 Diğer kategorisinde ryaaygt (246 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 191 göst.
6 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Sevgi344 (230 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,293 göst.