+1 oy
1,015 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar kaynanam 2 gündür evde banyo yapmak istiyorum hava çok sıcak terliyorum ter kokuyorum ama utanıyorum yanlış anlar yani eismle birşey yaşadım ondan yikaniyorum der 

Ne zmn başım ağrıyor desem o işi çok yapmayın hep banyo yapıyorsun ondan ağrıyor derdi şimdi evde yarın da olacak ertesi gün oraya gitcem artık yıkanmak istiyorum ama utanıyorum 

Sizde öyle misiniz

55 Cevaplar

0 oy
(3,113 puan) tarafından
Utanmaya gerek yok rahat ol biraz  
-Reklam-
0 oy
(44,758 puan) tarafından
Evim ayrı onlardada hiç banyo yapmadim
0 oy
(2,922 puan) tarafından
Hiç banyo yapmadım hiç yatmadım bile çünkü 50 adım var yok evlerimiz
0 oy
(8,008 puan) tarafından
Ben 6 yıl Birlik yaşadim kaynanam kocası ve oğulları yüzünden çok utanirdim onlar evde yokken yikanirdim ztn akşam asla yikanmazdim kaynanam tek olsa takmazdin
0 oy
tarafından
Yoo hiçtE öle değilim girer yıkanırdm valla . Öyle düşünse bile kocamla beraber oluyom elalemlemi derdim . Ki zaten benm kaynanam böle bişey demez haşlıcağımı bilir 
0 oy
tarafından
Ayy ne terbiyesiz kadın ya. İlla cinsellik olunca mi banyo yapılıyor. Kendi heralde öyle yapıyor igrencc ya boz bir güzel çenesini kapatsın. 
0 oy
(51 puan) tarafından
Ay sanki zina mi yapiom kocanla yapion evliliğin kanunu bu yanlış anlarsa anlasin hiç umrumda olmaz girer yikanirim  
0 oy
(8,363 puan) tarafından
Ben koydeyken yeni evlıyım banyoya gırmıstım yaz gunu dısarı camasır asmıstım yukarda ahlaksız bı gelin var bana o işi mi yaptın der gibi ima etmişti ama ben yıkanırım canım yani kım ne derse desin evde esın yokken yap 
0 oy
(899 puan) tarafından
Bır aydır kayınvalidemler bendeydi her gün duş alırım ilişki olsun olmasın 7 aylık hamileyim ilişki sonrası huzursuz oluyorum sabaha kaldı genelde ama bı akşam panik atak gibi oldum ne dusunurlerse düşünsünler dedim gece duş aldım yapacak bir şey yok yani genciz evliyiz görmezden gelmek zorundalar bu psikoloji yüzünden günaha sokuyorlar bizi.. ilişkiye girmekten baş ağrısı olduğunu ilk defa duydum zina mi bu ki basın agrisin tövbe...
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Tatile kaynanama gittik hergun girdim duşa ne alakasi var her dusa giren o isimi yapiyor gir cekinme sen cekindikce oyle düşünür git cik 
0 oy
(633 puan) tarafından
Ne terbiyesiz insanlar var. Sana mı sorucaz ne yapacağımızı dicen terbiyesiz. Sabah akşam gir banyoya onu ne ilgilendirir.
0 oy
tarafından
Ben köye gittiğimizde yikanirim onda kaynanam da gelirse evime yikanirim ayıp değil ki bu senin kaynana çok meraklı ve terbiyesiz 
0 oy
(13,398 puan) tarafından
Kaynananın densizi de hiç çekilmiyor yap kız kokacak değilsin ya ne düşünürse düşünsün 
0 oy
(96 puan) tarafından
Ben yeni evlenmişdim malum yeniykende ilişki hergün oluyordu. Bende banyoya girdim yine. Kaynanam kocama demişki dün banyo yaptı ya neden yine girdi. Kocamda sinirlenmişdi annesine baya. Sonralarda kaynanam evde olmayinca banyo yapmaya özen gösterdim. Çunki kışında hastalıcan çok banyoya giriyorsun falan derdi. Zaten ilişki bile olmasa ben sık banya yapan biriydim baba evindeyde. Evmiz ayrı olsada bi rahatlasam yani bende
0 oy
(585 puan) tarafından
Evvet canım yaparım. Arada o çocuğa bakiyo ben yıkanıp cikiyorum
0 oy
(2,692 puan) tarafından

Arkandan eşin de yıkanmazsa öyle düşünmez heralde :D

Biz de taşınırken onlarda kalıyorduk. Gün içinde eşimle gelip biraz eşya yerleştirip gidiyorduk. Bi gün çok çalıştım yoruldum, onlara gider gitmez anne ben duş alacam çok terledim dedim. Tamam canım, eşin de girecek mi dedi, ben şok, sanki eve şeapmaya gidiyoruz :ermm: Ne bileyim anne oğluna sor dedim çıktım :D eşime de sakın girme yanlış anlaşılacak dedim :D 

(401 puan) tarafından
Ahahha :)) güldüm ya hakkını helal et
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Ben yikaniyorum hatta kaynanam geldiginde yikaniyorum cocuklara bakiyor o da baska vakit yok
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Sende söyle sadece o işi yapınca mı duş alıyorsunuz siz normal duş almayı unuttunuz mu
0 oy
(401 puan) tarafından

Kaynanam bana öyle şeyler dese bende utanırım bine bı yatak odası kalmıştı karismadiklari..

Sana bacı tavsiyesi kalk yıkan bacım:))) boşver ne düşünüyorsa düşünsün terbiyesiz gacı:ermm:

0 oy
tarafından
Yaparim tabii. Ter kir denen bisey var. İlla cunupluyken mi yikanilir .

İlgili sorular

0 oy
54 cevap 933 göst.
4 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 744 göst.
26 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Mira95 (168 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 540 göst.
15 Temmuz 2022 Aile kategorisinde gggfffmmm (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 118 göst.
8 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde _erkenci_kus (473 puan) tarafından soruldu

381,691 soru

11,426,259 cevap

34,985 kullanıcı

...