+1 oy
1,011 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar kaynanam 2 gündür evde banyo yapmak istiyorum hava çok sıcak terliyorum ter kokuyorum ama utanıyorum yanlış anlar yani eismle birşey yaşadım ondan yikaniyorum der 

Ne zmn başım ağrıyor desem o işi çok yapmayın hep banyo yapıyorsun ondan ağrıyor derdi şimdi evde yarın da olacak ertesi gün oraya gitcem artık yıkanmak istiyorum ama utanıyorum 

Sizde öyle misiniz

55 Cevaplar

+2 oy
(1,944 puan) tarafından
Kiz yikan yaz gunü kaynanan yanlis anlayacak diye kokacaksin. Hem kaynanan cok seviyesiz hic sevmem büyüklerin küçuklerle boyle muhabbetler etmesini 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Öff bu kadar abartmayın ya eşinle beraber olmanın nesi ayip
0 oy
tarafından
Kız saçmalama gir yıkan kaynanan ne karışır laf ederse oğlun rahat dursun de sende
tarafından
Ne bilim utanıyorum kaynanam herşeyi ilişkiye bağlıyor eşim rahat istediği zmn saat kaç olsa yıkanır ama ben ne bilim olmadı yatınca yikanacam
tarafından
Yahu bebeğim ederse etsin kocan o senin asıl o utansın yaptığından bir daha ilişkiyle laf eder hatta çok güzeldi Anne de geç susar o zaman
0 oy
(503 puan) tarafından
Ben iki ay kaynanamla yaşadım bende utanıyordum odamdan çıkar çıkmaz kaynanam beni kendisi banyoya koyuyordu ben sırf banyo için evimi ayırdım 
(1,191 puan) tarafından
Nasıl ya seni banyoya neden koyuyordu
(503 puan) tarafından
Neymiş cünuplu insan sevmiyormuş
Dengesiz sanki her gün eşimle birlikte oluyorduk
0 oy
tarafından

Kayinvalidemlerde hiç banyo yapmadım :angel:

tarafından
Daha önce orda 1 hafta kalınca kendisi derdi git ama evime geliyor ve ben kendi evimde banyo yapmaya çekiniyorum
tarafından
Haa bende kalınca yaparım onlarda yapamıyorum
0 oy
(634 puan) tarafından
Tövbe o Ne zamn iş yapticagima ve  banyo edicegime karisiyor 
0 oy
(2,062 puan) tarafından
O halde kocan yokken yıkan
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Ay ne alakası var anlasa kaç yazar nikahlı kocan değil mi. Asıl kaynananın böyle düşünürse ayıp günah. Biz onların yanına köye gittik valla istediğim zaman girdim yaptım banyomu.
0 oy
(1,102 puan) tarafından
Oğluna söyle az dursun de. Tövbe ya 
0 oy
(13,031 puan) tarafından
Çocukları k.balideme bırakır anne banyo yapacağım derim ama seninki gibi şeyler demez 

O ne öyle ons da karışıyor:)
0 oy
tarafından
iyi de o isi yapinca sabah yikanirsin sonucta namaz vakti gecince gunaha girmis oluyosun kocan nslsa yoktur die dusunuyorum o yuzden yikan aksama dogru bitti gitti.. yani bende senin gibiyim ama benmle kalsa mecbur yikanicam yani  
0 oy
(311 puan) tarafından
Saçmalama tabiki de giriyorum ne o öyle anlarsa anlasın evlenince ne yapıldığını bilmiyor mu sanki 
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Kız koş git banyoya sanarsa şansın manyak mısın kocan kime ne 
0 oy
tarafından
İyide o iş karı koca arasında en doğalı ne karışıyor istersen her gün yap istersen günde iki kere. Gerçi bende başkaları varken yapmam anlarlar diye ama ayıp bişey yok aslında ortada
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Ayy canım takma yaa bu kaynanalar yüzünden kisitlanip duruyoruz ne gerek ya
0 oy
(5,870 puan) tarafından
Valla kaynanamdan utananam bide bu sıcakta hemen yıkanırım ne ayıp ya sadece o iş görünce mi duş alınırmış 
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Walla hergun yikanirim dusunursede dusunsun napalim kokalimmi
(3,101 puan) tarafından
Oyle birsey dersede heralde sen bi o isten ise yikaniyorsun anne ben hrgun yikanirim kocam olsun olmasin de
0 oy
(534 puan) tarafından
Yıkanirim kiz onu mu takacam öyle düşünürse düşünsen ayrıca kendi kocası ile yapmamış sanki 
0 oy
(9,617 puan) tarafından
Yo değilim vallahi kime ne o işi yapıp banyoya girdiysem onu ilgilendirmez kendisi ağaç kabuğundan mı çıkmış
0 oy
(17,799 puan) tarafından
Onadamı karışıyo yuh artıkkkkk

İlgili sorular

0 oy
54 cevap 932 göst.
4 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 737 göst.
26 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Mira95 (168 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 531 göst.
15 Temmuz 2022 Aile kategorisinde gggfffmmm (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 117 göst.
8 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde _erkenci_kus (473 puan) tarafından soruldu

380,167 soru

11,380,829 cevap

34,871 kullanıcı

...