0 oy
167 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (11,013 puan) tarafından

Kızlar 5 gundır ugrasıyoruz 4 ayrı dr gittik. Biri bogaz enflasyonu dedi. İlaç verdi. Biri diş dedi. Sonra cocukta vıcudunda kırmızı lekelrr cıktı. Tekrar götürdüm. Bu sefer de ates sonrası dokuntu denildi. Baka dr el ayak hastalıgı dedi. Havuza girdi mi dedi.tatile gittik 1 hafta once. Ama kime inanıp hangi ilacı vereceğimi sasırdım. Yarın birde profa götürecegim ama anlayan var mı aranızda acaba? 

image

Bu ayakları 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından

Ah yavrum benim ya 

Bilgim yok canım grcmis olsun 
(11,013 puan) tarafından
Cok tesekkurler canım
-Reklam-
0 oy
(2,829 puan) tarafından
Su cicegi olabilir icleri su topluyomu Bizimde  oldu ama bu kadar yogun değildi 
(2,829 puan) tarafından
Icinde su olunca el ayak ve su cicegi oluyor bu isilik gibi bisey olmus
(11,013 puan) tarafından
Hangısıne ınanacagımı sasırdım. Atesle mı ugrasayım aglıyor sureklı onunla mı ugrasayım hangı dr ınanayımsasırdım
(2,829 puan) tarafından
Düşmeyen  atesse enfeksiyondur biz su ciceginde 1 gün  atesli kaldi doktor  hemen teshis koydu bize bi kasinti kremi yazdi 3 gun sürdüm  lekede kalmadi  ilerlemedide
(11,013 puan) tarafından
İalacı verince atesi yok. Mesela şimdi de yok. Ama saatli ilacı veriyoruz. İzin vermiyoruz yükselmesine
(2,829 puan) tarafından
Iste devam  ediyo demekki komple düşmeli enfeksiyondur o canim
0 oy
tarafından
Evet canım benim cocuklarimda oldu atesleniyorlar dikkat et
(11,013 puan) tarafından
Ah. Ates yavrum ne ates hemde. İlk belirti ates ve bogaz kızarıklıgı
tarafından
Vanim benim oglumunda yuzu buna benzer oluyor ama ben sicsktandir die dusunuyorum resim atsam bakarmisn aynimi
tarafından
Evet bak boğazına ışık tut canım böyle küçük küçük noktolar varsa bilki o ateşine dikkat et yeter döküntüler ateşi çıkınca kabarıyor kaşınıyor sona iniyor korkma
tarafından
Büşra at canum
tarafından
Attim canim
0 oy
tarafından
Ya benim oglumun yuzu bu sekilde.oluyor 
(11,013 puan) tarafından
Tüm vucudu oyle
tarafından
Bak resim atiyorum canim
0 oy
(4,858 puan) tarafından
El ayak hastalığı . Ağız içinde dışında ellerde kulak arkasında ayaklarda çıkar böyle ates olur huzursuzluk olur oğlumda geçirdi ama hemen fark ettiğimiz için çok yayılması vücuduna insalah sizde çabuk atlatirsiniz geçmiş olsun
(11,013 puan) tarafından
Cok tesekkurler bir ilacı yokmuş.sadece ates dusurucu dediler
(4,858 puan) tarafından
Bana doktor iki ilaç verdi ama inan ki ne olduğunu hatirlamiyorum doktorun tavsiyesi bol bol su icir ciğerlere inerse çok daha geç iyileşir dedi sende bol bol su icir ve elini ayağını güzelce yıka kardeşi varsa temas etmesin bulaşıcı doktor demisti
(11,013 puan) tarafından
Bende bol bol sıvı verıyorum. Kardesı var ama anlatamıyorum ki bulasucı diye arkamı donuyorum cocugu sıkıştırıyor. Dokunma diye diye agzım kurudu.
0 oy
tarafından
mama icerken dha bi kizariyo canim kollarinda cok hafif sekilde var 
(11,013 puan) tarafından
Atesı cok vardı ilac verıyorum. Sureklı aglıyor
tarafından
Yok canim bende hic ates olmuyo huzursuzlukta yok uykusunu flanda guzel uyuyor  çok teşekkur ederim kizlar
tarafından
Canım  isilik yada alerjide olabilir
tarafından
Özge sen atesine dikkat et agzida yara olur yiyip içmez yoğurt yedir
(11,013 puan) tarafından
Atsinw surekli bakıyorum. Konturol altında asla ilaclarını aksatmıyorum ates dusuruculeri. Zaten yemiyor birsey aksam az bir makarna ile cok sever makarnayı. Bolca karpuz yedi. Saece karpuz yemek istedi
0 oy
(2,174 puan) tarafından
Canım benim eski postlarima bak orda var benim kızıma. Da bulaşıcı hastalık bulaştı her tarafı kızardı ama bizde fazzlla ateş yoktu ağrı kesici ateş düşürücü şurup yazdı doktorumiz 1 hafta sonra geçti 
(11,013 puan) tarafından
Sr bana da bulasıcı dedi büyükler birsey olmuyormuş. Evde 10 yasından kücğk varaa dikkat edin dedi bana da sadece pedifen ve paranox s verdi. Baaka ilacı yok dedi
(2,174 puan) tarafından
Aynen korkulacak birşey yoktur inşallah pedifen aferin parol ve calpol bunları dönüşümlü veriyordum
(11,013 puan) tarafından
Bizimde pedifen ve paranox s

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 146 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Seherl (618 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 168 göst.
1 Haziran 2024 Diğer kategorisinde idilt (1,366 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 154 göst.
24 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hayal1907 (324 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 45 göst.
27 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde mehal (638 puan) tarafından soruldu

384,691 soru

11,507,520 cevap

35,162 kullanıcı

...