0 oy
197 göst.
Diğer kategorisinde (301 puan) tarafından
Kızlar polikistik over olanlar belirtilerini ve size olan etkilerini söyler misiniz? 

8 Cevaplar

0 oy
(1,076 puan) tarafından
Adet düzensizliği canım İki haftada bir âdet olurdum
-Reklam-
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Aşırı kanamam oluyodu hic halim kalmıyodu ve dağ kasıgımin ağrısı bacağıma vuruyodu zor yürüyodum hep
0 oy
(197 puan) tarafından

Adet düzensizliği ağrının ayağa vurması şiddetli ağrı :(

(197 puan) tarafından
Tahlil verdim canım yarın cikicak kistte gitmiş dedi benim büyüktü sonra iki santim oldu sonra ilaç verdi düştü
(2,806 puan) tarafından
Hmm rabbim tez zamanda sağlıklı bebek nasip etsin canım
(197 puan) tarafından
Amin canım sana da inşallah
(2,806 puan) tarafından
Amin ask Allah razı olsun
(197 puan) tarafından
:* cümleten ins canım
0 oy
(2,806 puan) tarafından
45 ile 55 gün arası adet göryom bekarken çok sık olurdum adet 
0 oy
(573 puan) tarafından
Tüylenme aşırı derecede 

Adetlerim düzenli ama az

Bebek tedavi ile oldu
(235 puan) tarafından
Tüp mü aşılama mı ben de tedavi görüyorum da
(573 puan) tarafından
İkisi de değil cnsım hipotiroidi de vardı bende doktorum önce doğum kontrol hapı kullan 3 ay dedi kullandım hamile kaldım o olmasa aşılama olacaktı
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Bu ara en duymak istemediğim kelime sanırım bu  iki hafta adet gördüm doktor bana demişti ki %75 az kanama adet görmeme gecikme %25 de çok kanama oluyormus bana ilaç verdi 5 gün kullan dedi kullandım sonra normal adet oldum yani umarım öyledir adetinin 2.veya 3.gunu gel test alınacak dedi hafta sonuna denk geliyor pazartesi gidicem inşallah 
(1,207 puan) tarafından
Ve şunu da söyleyeyim benim bacaklarım ayaklarım çok ağrıyordu hiç halim kalmıyordu hiç bir iş yapasim bile yok afedersiniz ama tuvalete zor gidiyorum yani
0 oy
(435 puan) tarafından
Polikistik overliyim. Çok erken yaşta adet oldum ve hiç bir zaman düzenli olmadı. İki üç ayda bir olurum. Tüylenme problemi var maalesef. Tüp bebek tedavisiyle bebek sahibi oldum. Daha önce doğal yollarla gebe kaldım fakat düşük oldu. 
0 oy
(235 puan) tarafından
Tek belirtim aşırı ağrılı adet olmak. Düzenli her ay adetini olurum kanamam da gayet standart olur. Tek sıkıntım aşırı ağrı çekmem. O yüzden evlenene kadar farketmedim durumu. Çocuk denedik olmadı ben de şüphelendim doktora gittim öyle öğrendim. 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 50 göst.
2 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Yakamozzzz (428 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 56 göst.
8 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yakamozzzz (428 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 398 göst.
0 oy
1 cevap 4,127 göst.

380,706 soru

11,398,504 cevap

34,923 kullanıcı

...