0 oy
476 göst.
Diğer kategorisinde (301 puan) tarafından
Tatil olayını anlatmıştım geçenki postta, okuyan bilir neyse bilmeyenlere özet geçeyim eşimin kuzenleri, kuzeninin eşi, görümcem ve 2 kız arkadaşı(22 yaşında falanlar kızların ikisini de sevmiyorum) ve eşimin ailesinin aile dostlarının oğlu var eşimle görümcemin de çocukluk arkadaşı eşimle aynı yaşta dediğim çocuk tatile gideceklermiş villa tutacaklarmış ama odalar ayrı olacakmış sizde gelin dediler eşimle bana, bende en önemli sebep olarak görümcemin kız arkadaşları geleceği için istemedim, ben gitmek istemiyorum dedim, bana eşimin kuzeni, kayınvalidem ve kayınpederim nasıl ısrar eder gibi konuşuyorlar hele ki kayınpederim ve  eşimin kuzeni, nolacak ayrı takılırsınız illa sizde gidin falan diyorlar hayır istemiyorum rahat edemem dedikçe işte arkadaşları çok iyi neden gelmek istemiyorsun  diyorlar, bende neden bu kadar ısrar ettiklerini anlayamadım, hele ki kayınpederim dedi ki bak aileye uyum sağlaman için gitmen gerekiyor eşinle aranın pekişmesi için diyor şoka girdim ya

21 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Hayatta gitmem ne işi var elin kızlarının yanında benim kocamın ya ne saçmalık gideceksen kocanla yalniz git canim
(301 puan) tarafından
Aynen öyle aynı evin içinde kalacakmışız bir de her şeyi geçtim dediğin gibi elin kızlarının kafede bile gelip yanımıza oturmasını istemem, bir de tatile gidin diyorlar
-Reklam-
0 oy
(2,618 puan) tarafından

Ne tatilmis ya bi gitselerde sende bizde kurtulsak :D Ne kadar baskıcı bir sülale bunlar ya kusacam valla hiç sevmediğim şey insanların evliliğine burnunu sokan insanlar 

(301 puan) tarafından
Aynen öyle dinlemiyorlar bile istemiyorum, rahat edemem, huzursuz olurum, dedikçe ısrar etmeye devam ediyorlar amaçları ne anlayamadım
(2,618 puan) tarafından
Git bari ne yapacan başka yoksa susmazlar
(301 puan) tarafından
Elin adamıyla, ne idüğü belirsiz kızlarla ne işim var aynı evin içinde bacım ya yok gitmem hepsi gitsin ben kalayım
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Eşin ne diyo? Ama istemiyorsan gitme tabi istedikleri kadar ısrar etsinler kolundan tutup zorla götüremezler ys
(301 puan) tarafından
Eşim sen bilirsin diyor istemezsen gitmeyiz diyor da ailesi aşırı ısrar etti anlam veremedim
0 oy
(4,234 puan) tarafından
O ne oyle kiz kalabalikla tatil mi olur, bide yabanci iki bayan var, esinin kuzeni var, yabanci erkek var,  bence hos ve uygun degil,dogru degil , kayinpederinle kayinvaliden oturup kendilerini sorgulasinlar bi once
0 oy
tarafından
Herkesi geçtim kayınpeder ne alaka vardır bir planları.  Gideceğim varsa bile bu kadar ısrara gitmezdim ben o ne öyle belediyenin toplama kampı gibi kocanla baş başa gidin 
0 oy
tarafından
Gitmek istemiyorsan gitme birileri ısrar ettiği zaman ben çok sinir oluyorum ya 
0 oy
(1,486 puan) tarafından
Bacım sıkılmadınmi şu tatil mevzusundan  gitmek istemiyorum uzatmayın diyip kapat konuyu bizde rahatlayalım:Dd
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Bence tatilde sana işleri yaptirtmak için istiyorlar. Evde yemek yapan biri lazım. Uzak dur hiç bulaşma 
0 oy
tarafından
Nerde çokluk orda b.kluk. bu arada kaç yaşındasın canım merak ettim :)
0 oy
(1,318 puan) tarafından
Kaynananla kayınpederdeki genişlik Konya ovası mübarek elin kizlarinin yanında ne işi var kocanın 
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Ayyyy bi gitsinler de herkes kurtulsa yaaa. Bi kere villa tatilinde asla ayrı takılırsınız olayı olamaz bu bir. İkincisi aileye girmek için cümbür cemaat tatil yapmana gerek yok üstelik aileden kimse yok nerdeyse, sen onları dinledikçe daha böyle çok laf duyarsın, kesin bir dille gitmicem bitti de bidaha konuyu açmaya cesaret edemesinler.
0 oy
tarafından
Senin değil eşinin biz istemiyoruz demesi gerekiyor. Eşin gitmek isteyipde seni kırmak istemiyosa ailesi baskı kuruyo olabilir. Dün bir yere gidicektik kaynanamla ben istemiyorum dedim kaynanam beni takmadı. Eşim sordu istiyomusun hayır dedim. Eşim direk annesini aradı söyledi gelmiyoruz diye konu kapandı
0 oy
(866 puan) tarafından

Kız daha tatil kaosu devam mı ediyor :D eşinle konuş yanlz gidin daha çok pekişirisinz kayın pederinede öyle de:D

0 oy
(1,634 puan) tarafından
Olurmu hiç öyle yaa tanımadığın kızlarla senin kayinpeder  kaynana kafayı yemis kızlar tatil yeri die nasıl dolascagi belli degil
0 oy
(710 puan) tarafından
Kız o nasıl düzen öyle ya villada oda sayısı zaten kısıtlı değil mi ne kadar odalar ayrı olsada bir arada siniz hep mesala jakuzi sadece bir odada var ee hangimiz sıra bekleyecek çok saçma hele bide gorumcenin iki kız arkadaşı ayriyetten gorumcenin sınıf arkadaşı erkek olarak çok abes geldi bana yani sen elin adaminkn yanında nasıl yuzecen nasıl rahat giyinecen çok saçma olur yani ben bide elin kızlarının yanında kocamı bulundurmak istemem banane gorumcenin arkadaslariysa yani illaki havuza girecekler açık saçık giyinirler eşin var uygun olmaz yani sudan çıkınca her yer belli oluyor yapış yapış çok uygunsuz ortam gitme tabikide kaynatan da deli mi ne aileye uyum sağlamak tatile gidince mi olacakmış hay yarebbim ya 
0 oy
tarafından
Sıktır lan deycen işte olmuyor ne alaka ya elin adamıyla tatile gitmek kim kime dün Duma belli degil
0 oy
tarafından
Parayı az kişi bölüşünce maliyetli oluyor galiba o yüzden ısrar ediyorlardır :)
0 oy
(683 puan) tarafından
Ne münasebet aynı ev içinde kaç gün zaman geçirilecek kesinlikle gtme cnm onlara da gerekirse başka bahane uydurun. İsteyen istediğini desin şeytana pabuç bırakmamak lazım nefis bu Bi anlık herşey olablr 
0 oy
(917 puan) tarafından
Asla gitmezdim ben olsam sonuçta orda kocan kizlarin her halini görecek bide insan rahat edemez ya
0 oy
tarafından
Kusucam şimdi ya bune böyle didisinin dışıyla tqtilmi olur 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 296 göst.
5 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Birprensannesiiii (1,156 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 427 göst.
27 Mart 2022 Aile kategorisinde 12acaba (396 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 257 göst.
22 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 92 göst.
24 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu

380,141 soru

11,379,920 cevap

34,869 kullanıcı

...