0 oy
295 göst.
Aile kategorisinde (1,156 puan) tarafından
Kızlar arkadaşım bir yaşında kızı var ikinciye hamile. Bana sürekli diyor ki ikinci çocuğu yap sende. Benim oğlum var  ben ikinci çocuğu düşünmüyorum dedim. Hala ısrar ediyor en sonunda yeter artık istemiyorum dedim . Taş olsa çatlar düşünmüyorum dedim. Kırıldı galiba bana :/ ama okadar çok ısrar ediyor ki utanmasa yatak odasına girip bizi teşvik edecek. İkimizde hamile kalalım istiyor. Ben ona dedim ki senin kızın uysal sen düşünürsün tabi ama oğlum beni çok yoruyor gerçekten ruhen ve bedenen kaldıramam pskoljim alt üst. Diyorki benim kızım da çok yaramaz ben neler çekiyorum asla öyle bir şey yok kızlar görseniz gık demiyor maşallah. Gece bir uyur sabaha  kadar. Benim oğlum okadar çok uyaniyorki hergun ağlıyorum 49 kiloya kadar düştüm siz düşünün yani. Sizce sert mi tepki verdim hergun arıyor ama.

11 Cevaplar

+2 oy
(340 puan) tarafından
Ona ne saçma saçma hareketler ullan bırakın şu milleti dert etmeyi osursak niye sicmadin sicsak niye osurmadin derler 
(1,156 puan) tarafından
Ayyy vala okadar çok doğru söyledin ki canım  insanı bunaltmaktan başka bişey değil.
(340 puan) tarafından
Yok da sen doğurdun diyelim o çocuk huzursuzluk verdi gelip bakcakmi tövbe yarabbim
-Reklam-
+1 oy
(1,392 puan) tarafından
Yaa kalbi kırılmış olabilir evet ama benim en sinir olduğum insan tiplerinden bitanesi ısrarcı şunu ye yee ye yemiycem dediysem bitti bin kere aynı şey sorulmaz. Ayrıca çocuk yapmak kolay bir şey değil neden kendine arkadaş ariyor bu konuda anlamadım herkesin düşüncesi farklıdır benimde ilk gebeliğim daha dogurmadan millet akıl veriyor bana ikinciyi hemen yap beraber buyusunler aklın varsa hiç yapma bağlat diyen var bunlar sadece beni sinir ediyor kimene bunlar benim ve eşimin bileceği şeyler oo hemen. Yaptı bn 5 sene sonra düşünüyorum herkesin düşüncesi farklı olduğu için herkes birbirinden farklıdır milleti gerçekten anlamıyorum 
(1,156 puan) tarafından
Okadar doğru şeyler yazmışsın ki... Normalde oda bende çok gezen insanlarız. Bana sürekli diyorki ikinci çocuk gelince benimle gezmezsin bana gelmezsin beni çağırmazsın diyor bende saçmalama dedim. Neden öyle bir şey yapayım. Sonra kendi kendime düşündüm ki hayatı kisitlanacak acaba benimde mi öyle olmamı istiyor ama konduramadım tabi arkadaşım sonuçta. Ama bukadar ısrarla arayıp söyledikten sonra soğudum ondan.
(1,392 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum bide kendine yakın görüyorsa ben yaşadım sende yasa beraber yaşayalım gibi bide hamile yaa hamilelik çok değişik zaten bütün hormonlarım birbirine girmiş şuan bn ailemden uzaktayım telefonla bile beni sinir edebiliyorlar sinir oluyorum yani oda o pskolojiye girmiş olabilir ama dediğim gibi sen çocuk yapmak istersen bunu kimseye danışmana gerek yok sadece eşinle alabilecegin ortak karar kimseye ne o yüzden boşver :D
0 oy
(2,522 puan) tarafından
Bu ısrar ne alaka saygı duyması lazım 
(1,156 puan) tarafından
İşte çocuklarımızın ayları tutuyor ikinciye de hamile kalalım istiyor ben normalde çok gezen bir insanım bana diyorki ikinci çocuk geldikten sonra benimle arkadaşlığını kescek misin? Triplere girmiş .
(2,522 puan) tarafından
:))) yok artık
0 oy
tarafından
ne blyosun arkadasinin kizinin uslu oldugunu ben uslu cocuk gormedim
(1,156 puan) tarafından
Canım hergun birlikteyiz çok yakın evlerimiz sabah akşam görüşüyoruz masallahı var kızın
(250 puan) tarafından
Benim ablamın bebeği de öyle kız o da 9 aylık daha doğru düzgün ağladığını duymadım evlerimiz yan yana her zaman birlikteyiz gıkı çıkmıyo
(127 puan) tarafından
Benim kızımda uslu oğlum aksi kız çocukları hepsi olmasada yüzde 70 i uslu oğlanlar aksi oluyo solukları sagolsun hepsinin
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Saçmalamış işte kendi hayatıyla seninkini kiyasliyor herkesin bünyesi bir değil 

Tepkin de normal bence
(1,156 puan) tarafından
Evet canım herkesin kendi hayatı ama arkadaşta olsa artık tak etti sert tepki verdim çünkü anlamıyor.
0 oy
(590 puan) tarafından
tovbe yarabbim sana guvenerekmi yapmis ben boyle bisey soylemeye utanirim ona ne istedigin zaman yaparsin bide 1 kere solemesine hadi varimda israri ne :)) 
(1,156 puan) tarafından
Öyle canım hamile kalmadan önce sürekli gel beraber aynı anda hamile kalalım falan diyordu. Ve en nefret ettiğim şey özel hayat hakkında konuşulması kalbini kırmadım hiç birzaman ama hamile kaldıktan sonra iyice delirdi gibi
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Daha çok erken uysal olsada erken iyi yapmışsın
(1,156 puan) tarafından
Evet canım bende öyle düşünüyorum.
0 oy
(1,405 puan) tarafından
insanlar herzaman kendinde eksik olanı karşı tarafa iyi olarak gösterir. asla samimiyetine inanmam görümcem de bana karşı öyleydi anladım ki kendi rezil hayatı başkalarını da çekmek istiyor bu şekilde besleniyorlar. yani sen mutluysan ona ne senin kendine göre zamanın vaktin var sonucta
(1,156 puan) tarafından
Canım bende aynı senin gibi düşündum ama yakın arkadaşım dedim konduramadım. Hani onu hayatı kisitlanacak benimkinde öyle olsun istiyor diye düşünmedim değil .
(1,405 puan) tarafından
valla kendi rahatını düşün boşver milleti
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Benimde arkadaşım ikinciye hamileyken beni teşvik etmeye çalışıyordu şimdi doğurmuş sesi çıkmıyor çocuk hiç durmadan ağlıyormus sabaha kadar uyumuyormus 
(1,156 puan) tarafından
Benim yengemde ikinciye hamile kalmıştı kazara çocuk doğurdu şuan evde ağlıyor hergun ve diyor ki sakın üst üste çocuk getirme. Çok zor yapamıyor
0 oy
tarafından
Saçmalığa bak. Göbekbaginiz da beraber mi kesildi.
(1,156 puan) tarafından
Bana da çok saçma geldiği için kızdım ona canım zaten
0 oy
tarafından
Israrcı insandan nefret ederim. Hamile olduğu için hormonlardan olmasın ? Önceden de böyle miydi
(1,156 puan) tarafından
Hamile olmadan önce hep birlikte çocuk yapalım diyordu.

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 476 göst.
0 oy
13 cevap 427 göst.
27 Mart 2022 Aile kategorisinde 12acaba (396 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 230 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde Ayselaras (199 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 662 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Nalankt (1,028 puan) tarafından soruldu