0 oy
1,567 göst.
Aile kategorisinde (1,371 puan) tarafından
Kızlar esinize dargınken eşiniz birlikte olmak isterse reddeder misiniz yoksa kabul eder misiniz. Çok çok büyük bir mesela olmasada kırdı beni hamileyim 36 haftalık. Dün sabah eşim işe gittikten sonra telefonda tartıştık akşam eve gelmicem vs dedi bana ki 5 yıllık evliyiz bi defa bile eve gelmemezlik yada beni evde bırakıp dışari cikmisligi yoktur. Dediğim gibi işte sabah telefonda tartıştık ve kırdı beni sonra akşama kadar aramadı akşam geldiğinde hiçbisey yokmuş gibi davrandi sonrada elimden tutup odaya götürmek istedi ben ne yapacağımı bilemedim.kendimi kötü hissediyorum sadece

28 Cevaplar

+15 oy
(2,062 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Burda kişiye göre muamele olduğu için tedirgin sormuşsun soruyu. 

Kınayan olur çünkü popüler biri değilsen. Ama popüler ol oral sex , prezervatif nasıl bir his hepsini detay detay konusrula.

Senin soruna gelirsekte evet dargınlık varken aklından atıp odaklanması zor olur insanın üstelik hamilesin çok normal kendini kötü hissetme
tarafından
Helal kız sana marsilyalı :)
(119,338 puan) tarafından
Helal kral +++
tarafından
Aha tam benim gibi düşünen biri helal kız :) popüler olunca herşeyi sorarlar çünkü yancilari çok
tarafından
Evet her zmn aradığım yorumm++
(11,505 puan) tarafından
+ canım
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Özür dilemesi gereken bi konuysa özür dilemeden yaklaşması bana da garip gelir ama gönlümü aldıktan sonra ilişki neden olmasın :)
+1 oy
(1,944 puan) tarafından
Konu basitte olsa kirilmisim sonuçta kirginlıgimin gecmesini beklerim ne oyle canim istemez bir kere
+1 oy
(119,338 puan) tarafından
Marsilyali krala katiliyorum
+1 oy
tarafından
Basa sabitledigin arkadaşa katılıyorum 
0 oy
(3,504 puan) tarafından
Hamile oldugun icin konuyu uzatmamak istemiş olabilir mi 
(1,371 puan) tarafından
Bende sadece birlikte olmak istediği için mi uzatmadi acaba diye düşünüyorum. Hamilelikten dolayı yanlış anlıyorumdur belkide bilmiyorun
(3,504 puan) tarafından
Eşini sen daha iyi tanırsın ben kendimden paha biçerek söylüyorum bizde eşimle çok kavga ediyoruz kavgalı olduğumuz zamanlarda hemen konuşma taraftarı değildir ama hamilelik donemim boyunca hiç bir zaman kus uyumamiza izin vermiyodu o gün mutlaka gönlümü alıyordu soyluyodu da hamilesin sakın üzme kendini diye doğurdum yine eskisi gibi olduk 2 gün konuşmasak üstüme düşmez yine sonra yavaş yavaş konuşuyoruz belki sende hamile olduğun için kırgın uyumani istemiyordur
0 oy
(1,872 puan) tarafından
Yapamam canım kırgınsam ben o havaya giremem ki robot gibi duracak mıyım sanki öyle de olmaz iş gibi 
(1,371 puan) tarafından
Bende istemedim onuda reddederek gururunu kırmak istemedim ama şuan kötü hissediyorum kendimi
(1,872 puan) tarafından
İstemeden olunca insan kendini çok kötü hissediyor reddedince de öyle ama ben konuşuyorum canım kolay kolay reddetmem ama çok kırgınsam çok kırgınım diye konuşurum anca öyle
0 oy
(916 puan) tarafından
Yani bilemedim ama bizde kavga ederiz ama o esnada asla bana yaklaşamaz buna müsaade etmiyorum 
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Belki de seni kırdığını anlamıştır canım ama birşeyler konuşup hallolmadan gitmezdim bazen bizde tartisiyoruz geceden eşim sabah birşey olmamış gibi öpüp öyle gidiyor ama öğle yemeğine geldiğinde konuşuyorum onunla taviz vermeye gerek yok sürekli ayni durumu yaşatır bir daha diye 
(1,371 puan) tarafından
Konuşmak istersen konuşalım dedi işten gelince ama ben konuşmak istemedim çünkü çok duygusalim konuşmaya başlayınca ağlamaya başlıyorum çocuk gibi kendimi ezik hissediyorum artik
(1,437 puan) tarafından
Hamilelik psikolojisi canım ağlamak bende 37 haftaligim ve birşey dediğinde hemen akiveriyor istemsiz gozyasim yinede konuş ki seni ne kadar kırdığını anlasin
0 oy
tarafından
Şuan bunu eşimle tartıştıktan sonra okumam . Heryerden engelledim sinirlerimi zorluyor 
(1,371 puan) tarafından
Genellikle bu saatlerde oluyor galiba tartışmalar
tarafından
Normalde çok tartışmayız ama yapma dediğim şeyi inatla yapıyor
(1,371 puan) tarafından
Evet bizde bu yüzden tartıştık rahatsız olduğum şeyleri bile bile yapıyor
tarafından
Bak yine sinirlendim . Yeminle aynı akşam gelsin ömrünü yiyeceğim
0 oy
tarafından
Hayır işini halletmek için yaklaşmaz bana
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Tartışınca ikimizde asla adım atmayız o konuda o yüzden bilemicem, peki sen ne yaptın gittin mi o yüzden mi kötü hissediyosun kendini
(1,371 puan) tarafından
Evet gittim çünkü aynı şekilde ben yaklaşsam beni reddetse gururum kırılır diye düşündüm. şimdide iyi hissetmiyorum kendimi.
0 oy
(873 puan) tarafından
Aradaki sorun çözülmeden gönüller alınmadan zaten mutlu bir birliktelik olamaz ki o kafasında büyütmeyelim diye düşünse bile senin gönlünü almalıydı. Benım başka kızdığım konu ise 36 haftalık hamilesin senı nasıl akşama kadar aramaz ya o ara doğursan kötüleşsen falan
(1,371 puan) tarafından
Evet aramadı arada bir iki defa mesaj attı o kadar ama erken doğum riskimde yok zaten 2 gün önce muayene oldum yinede haklısınız düşünmedi akşama kadar bişey olsa vs diye
0 oy
(917 puan) tarafından
Kocamla küsken hayatta yaklaşmasına izin vermem oda bunu bildiği için teşebbüs bile edemez
0 oy
tarafından
barışmak icin bahane aramis bence guzel hareket kestirmeden gitmek istemis sadece :))
0 oy
(710 puan) tarafından
Kirginsam hala kırgın olduğumu gönlümü alması gerektiğini duyuryryim ben hala sana küsum biliyorsun değil mi derim ? Sonra zaten o bana sarılıp gönlümü almayai çalışır  bana sarilsa öpse bile hemen yumuşayan bı insanım .  

0 oy
(1,918 puan) tarafından
Kavgaliysak özür dilemesini beklerim tabi yada yataktada barışırız hic problem degil :))
0 oy
(509 puan) tarafından
Giderdim cnm eşim sonuçta tartışırız da sevişiriz de olur öyle şeyler
0 oy
tarafından
Ben gitmem önce gönlümü alavak 
0 oy
tarafından
Ben kırılınca küsmüş olurum yüzüne dönüp bakmam o da öyle bı teklife cesaret edemez 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 458 göst.
14 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Kübra96 (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 1,367 göst.
14 Eylül 2023 Aile kategorisinde Ayos (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 938 göst.
24 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 956 göst.